dnes je 12.08.2022 a svátek má Klára

Minnie na triku aneb Jak se rozrostl Disney v módním průmyslu

Přidat na Seznam.cz
Mickey Mouse a Minnie jsou všude. Všude na dámském oblečení. Aktuálně snad není jiný řetězec než Zara nebo H&M, kde byste nenašla něco s těmito kouzelnými postavičkami. 

A to ani za tyto dva příklady nedáváme ruku do ohně. Trika, sukně, tepláky i pyžama s Mickey Mousem a jeho společnicí Minnie se v kolekcích obchodů rozšířily. Kde se tento boom vzal, a proč zrovna Mickey a proč zrovna teď, není jasné. Co rozhodně víme, že tento trend je nakažlivý. My se nachytali už v říjnových MUST HAVES, kde jsme se prostě bez mikiny s Minnie neobešli. A dokonce jsme se už věnovali obecně tématu, proč jsou spolupráce s pohádkovou značkou Disney tolik úspěšné. 

Proč nad tím vším ovšem vede usměvavý myšák s Minnie, nám zůstává záhadou. Jisté je, že do dámské kolekce je už zařadili v Terranově, Gatu, Croppu, Mohitu, C&A a jistě i v mnohých dalších. Rádi bychom na vás trochu apelovali, že když se vám tento trend zalíbí, nelekejte se. Může vám být 15, a společnost vám to promine. Stejně tak jako v pětadvaceti. Ale ani ve čtyřiceti to není trestné. Jen noste myšáka spíš na doma než do kanceláře. Že se animované postavičky na oblečení dají nosit i v dospělosti na běžné denní nošení nás přesvědčuje Mohito, které ve svém Minnie lookbooku kousky perfektně zkombinovalo.

Dovolte si, se do Mickeyho zamilovat. A stejně tak do Minnie. 

Miluje je celý svět. Proč byste nemohla vy?!

mohito.com

Přidat na Seznam.cz
MÓDA DÁMSKÁ MÓDA DISNEY MICKEY MOUSE MINNIE MOUSE

Související články

Jane Fonda a JaQuel Knight vyzívají s novou sportovní značkou H&M MOVE celý svět k pohybu!

Společnost H&M si dala nový cíl, rozhýbat celý svět. Proto dnes celosvětově uvádí na trh svou novou značku H&M MOVE. Po jejím boku stojí i dvě americké hvězdy Jane Fonda a JaQuel Knight.

Celý článek
LV tenisky

LOUIS VUITON PŘEDSTAVUJE NOVOU VERZI IKONICKÝCH TENISEK

Louis Vuitton představuje novou verzi ikonických tenisek LV Trainer, které posouvají koncept udržitelnosti na zcela novou úroveň. 

Celý článek

Vše, co byste měli vědět o zvonáčích

Existují módní kousky, které si budeme vždy spojovat s určitou dobou. Ne jinak je tomu u širokých nohavic neboli zvonáčů. Kde se tento styl vlastně vzal a proč?

Celý článek

Basic trička jsou must-have každého udržitelného šatníku

Patří mezi nepostradatelné a univerzální kousky, nejlépe v černé nebo bílé barvě a bez potisku. Hodí se k džínům, sukním nebo šortkám. Podívejte se na inspiraci, jak je nosit.

Celý článek

Svět fantazie a drzý humor spojuje Mimoně se značkou Levi’s

Chaotická skupinka malých žlutých mimoňů se v kinech právě teď pyšní svým novým filmem, který je zasazený do 70. let. Značka Levi’s se rozhodla tuto premiéru oslavit po mimoňovsku.

Celý článek
Vans obuv

VANS A PRETTY GUARDIAN SAILOR MOON VZDÁVÁ HOLD POPULÁRNÍMU ANIME

Vans a populární anime Pretty Guardian Sailor Moon představují společnou čtyřdílnou kolekci oslavující lásku a přátelství. 

Celý článek

Columbia přináší pohodovou kolekci oblečení na cesty a dobrodružný život ve vanu nebo kempu

Akční léto plné cest, dobrodružství a objevování krás pobytu v přírodě s přáteli či rodinou je rok od roku populárnější. Značka Columbia proto přináší ucelenou kolekci Camplife, díky které si užijete každý moment navzdory náladám počasí.  

Celý článek

Plavky, které lichotí. Tohle léto se budete cítit sebevědomě

Budete letos trávit dovolenou na zahradě u bazénu nebo ve vyhlášeném letovisku s písečnou pláží? Ono je to jedno. V obou případech budete potřebovat plavky, které lichotí vašemu tělu.

Celý článek