dnes je 12.04.2021 a svátek má Julius

Mladá modelka Fien Kloos se opět stala tváří kampaně značky Versace

Přidat na Seznam.cz
Zimní kampaň pro sluneční i dioptrické brýle obsadila dvojice modelů Fien Kloos a Davide Lenoci. Nová kolekce brýlí Versace představuje zlaté detaily, nápadité tvary i jemné řetízky.

foto: Versace

Fien Kloos se v kampani značky Versace neobjevila poprvé. I když jde o mladou a zatím poměrně neznámou modelku, značka si ji oblíbila a mohli jsme ji tak vidět například v předchozí kampani na hodinky Versace.

foto: Versace

Zářivé blond vlasy pevně stažené kadeřníkem Alessandrem Squarzou s bezchybným make-upem od Seiko Nishiqori prezentuje nejenom krásu Fien Kloos, ale především geometrické tvary slunečních i dioptrických brýlí. Nechybí klasické čtvercové tvary, stejně jako kočičí brýle. Modelka má na sobě topy s vyšším límcem podtržené výraznými náušnicemi značky Versace.

foto: Versace

Kromě fotografií ke kampani vznikl také krátký film prezentující nové módní doplňky. Zlato-černá kombinace přináší výrazný a nápaditý design.

Přidat na Seznam.cz
DOPLŇKY A ŠPERKY VERSACE BRÝLE VERSACE SLUNEČNÍ BRÝLE DIOPTRICKÉ BRÝLE DESIGNOVÉ BRÝLE

Související články

Věnujte ke Dni matek styl se značkou Wittchen

Radost z módy překračuje generace. A proto letos věnujte mamince ke Dni matek drobnost do jejího šatníku. Slaďte své kabelky, doplňte své outfity stejnými šátky a dejte světu elegantně najevo, že patříte k sobě.

 

Celý článek

Tradice ve spojení s klasickými prameny v dokonalé harmonii s časem, to jsou hodinky Royal Charles

Hodinky si na první dobrou spojíme s časem. Jejich smysl a propracovaný design sahají mnohem hlouběji, než si umíme představit.

Celý článek

Poskládejte si vlastní kapsulovou kolekci šperků

Efektivně poskládaný šatník, který obsahuje zhruba 30 základních kousků, by vám měl ušetřit peníze, i ranní přešlapování před zrcadlem. Co když ale kouzlo dokonale vyladěného outfitu bez zbytečných starostí tkví ještě v něčem jiném?

Celý článek

Minimalistické šperky Eline Rosina

Každá žena si zaslouží kvalitní šperk. Bez ohledu na věk, styl nebo rozpočet. Takový šperk, který podtrhne její osobnost a zapíše se do paměti každému, kdo jej spatří.

Celý článek

Ornamenti přináší dostupnou krásu šperků

Hledáte ten správný a originální šperk? Prstýnek, řetízek nebo náhrdelník? Pak jste na správném místě. Představujeme vám novinku ORNAMENTI. 

Celý článek

Kabelky LIBERTA návrhářky Jitky Klett skrývají krásný příběh

To, co začalo před šesti lety v New Yorku, pokračuje dnes v Česku. Propracovaný design a prvotřídní materiál jsou spojením, které najdete v kabelkách LIBERTA značky Jitka Klett.

Celý článek

MUST HAVE: V březnu se rozmazlujte, máte na to čas!

Hned poté, co najdete přesné hranice katastru vaší obce, můžete si obléknout oblíbené legíny a připravit si první jarní piknik.

Celý článek

Už jste slyšeli o pořadači do kabelky?

Pořádek a přehled, to budete mít, když si pořídíte organizér. Organizujte si svoji kabelku. Máte rádi, když věci mají svůj řád? Správný organizér se hodí do každé kabelky. Už nemusíte zběsile hledat klíče nebo oblíbenou rtěnku několik minut.

Celý článek