dnes je 25.07.2021 a svátek má Jakub

MODA Fashion Days 9.6. 2016

Přidat na Seznam.cz
Žena na prahu 21. století aneb povíme si to u kávy - téma workshopu v rámci akce MODA Fashion Days se koná 9. června 2016 v Českých Budějovicích v Clarion Congress Hotel. 

Stres, zvyšující se životní tempo a nároky na ženu v pracovním i soukromém životě, společenský tlak na výkon - to vše jsou faktory, které nám zrovna nepřispívají k duševní pohodě. Jak se tomu všemu bránit a kde hledat případnou pomoc? O tom všem a dalším bude připravovaný workshop.

Tentokrát to budou České Budějovice, které za podpory radních a mediálních partnerů zvou širokou veřejnost na tradiční společenskou událost, kde se seznámí nejen s tvorbou módních návrhářů, ale vyslechne i semináře o postavení ženy ve 20. a 21. století, jak se z toho nezbláznit i jaké si vybrat oblečení.

Prostor a možnost představit svoji tvorbu dostane jedna z našich nejlepších českých návrhářek Alice Abraham. Prezentace klobouků a jak si správně vybrat, poradí Klobouky K Concept Store Tonak, oblíbené módní oblečení nám přinese L’Skříň Boutique a značkovou pánskou společenskou módu nabídne návštěvníkům Bandi. 

Přidat na Seznam.cz
MODA FASHION DAYS DÁMSKÁ MÓDA KALENDÁŘ AKCÍ

Související články

Jak vybrat plavky vhodné pro vaši postavu radí Mária Padová, odbornice na aktuální trendy

Chystáte se vyrazit na dovolenou k moři anebo na prodloužený víkend k vodě, ale vaše aktuální plavky ztratily tvar, vybledly anebo už neodpovídají aktuálním trendům? Pořiďte si nové, poradíme jaké.

Celý článek

Udržitelné šaty, které si tohle léto zamilujete

Lehké, prodyšné, trendy a navíc udržitelné? Naštěstí již tyhle požadavky nejsou žádné velké sci-fi a je z čeho vybírat.

Celý článek

Naomi Campbell v 51 letech nafotila kampaň odhalující její skvělé tělo

Třetí kolekce s názvem TB Summer Monogram i tentokrát přináší tři barevné varianty, s nimi také supermodelku Naomi Campbell.

Celý článek

Dramatická podzimní kampaň značky Dior vyzařuje pohádkovým tématem

Francouzský módní dům nechal svou kampaň pro nadcházející podzim a zimu plně inspirovat pohádkovými designy.

Celý článek

Herečka Jenovéfa Boková tváří kolekce LEEDA Red Carpet

Česká značka LEEDA přináší jednu kouzelnou kolekci za druhou. K oblíbené Red Carpet se tentokrát přidala i herečka a hudebnice Jenovéfa Boková.

Celý článek

Šetřete vodu v námořnickém tričku Vodáci od Bohempia

Česká značka Bohempia přichází s novou limitovanou kolekcí triček s názvem Vodáci, která vznikla proto, abychom se zamysleli nad spotřebou vody v našich domácnostech, ale především v našich šatnících.

Celý článek

Něžnou ženskou sílu a chuť být kreativní nafotila pro novou kolekci Tatiany Kovaříkové herečka Anna Kameníková

Preciznost, kvalita a jasně rozpoznatelný rukopis jsou tím, co Tatiana Kovaříková pravidelně ve svých kolekcích představuje.

Celý článek

Kolekce Mothermood značky Mama by Segra se snaží ženám ulehčit nejen kojení

Česká oděvní značka Mama by Segra uvádí kolekci Mothermood, která je charakteristická minimalistickým designem a funkčními materiály.

Celý článek