dnes je 24.07.2019 a svátek má Kristýna

Móda, šperky a doplňky na jednom místě

Přidat na Seznam.cz
Kde jinde nakoupit originální vánoční dárky z dílen českých designérů než na oblíbené módní události Grace'n'Glamour. Podívejme se, co vše si pro nás čeští návrháři a šperkaři připravili.

Kolekce návrhářů a šperkařů, se kterými se na módní události Grace'n'Glamour v neděli 7. prosince v hotelu Mandarin Oriental Prague na Starém Městě setkáte, vás přesvědčí, že móda je úžasná, hravá a užitečná zábava.

Jste vyznavačkou pohodlného, komfortního, elegantního a navíc snadno udržovatelného šatníku? Potom zamiřte k módní návrhářce Jaroslavě a jejím úpletům z luxusních materiálů, ve kterých se od rána do večera budete cítit dokonale.

Pocit ženskosti a krásy umocní šperky od talentovaného designéra Milana Nováčka, který se pod značkou Nomio představuje na Grace'n'Glamour již po několikáté a jehož perlové náhrdelníky, náušnice i originální prsteny pokaždé přitahují velkou pozornost.

Společnost Optik Žilka, partner akce, jenž ji provází od prvního ročníku, představí luxusní designové brýle známých světových značek. Majitel firmy osobně poskytne profesionální poradenství nejen ve výběru brýlí, ale i v péči o zrak.

Vedle známých jmen vystavujících jako je například Kateřina Geislerová, která si svoji klientelu vybudovala nejdříve v Paříži a nyní se stále častěji vrací do Čech, Ivety Pecuchové, jež uchvátí především milovnice business módy, se objeví také nadějní nováčci. Jejich jména zatím nezní zvučně, ale talent a umění, které představí, jsou prvním krokem k tomu, aby se o nich začalo mluvit.

A mluvit nejen s nimi ale i o nich bude na odpoledních besedách patron akce herec Jan Čenský.

Návrháři a šperkaři, s nimiž se setkáte na VI. ročníku Grace'n'Glamour:
Iveta Pecuchová, Veronika Bijok, Ritore, Kateřina Jurišić, Veršatyl, Tereza VU, Alena Heinrichová - by Adrianet, Kateřina Geislerová, Anna Cichá a Radka Hortová – About, Jan Horníček, Monika Vaverová, Nomio, Dana Bezděková, Tereza Čermáková, LU – leather utilities, Eliška Tomková - Elisha Mode, Jaroslava Procházková – JAROSLAVA, Jolana Kotábová, Mamori, Ivana Follová - IF..., Lucie Erban Mares, Markéta Kopecká, Andrea Lojkásková – LeAndrea, Dita Bednářová nebo MI Fashion Label.

Mandarin Oriental Prague
Nebovidská 459/1,
Malá Strana, 118 00
Praha 1

11 – 19 hodin

Vstup: 100 Kč

Zdroj: gracenglamour.cz

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI DOMÁCÍ TVORBA GRACE´N´GLAMOUR MÓDNÍ UDÁLOST DESIGN ŠPERKY PERLOVÉ ŠPERKY KATEŘINA GEISLEROVÁ JAROSLAVA PROCHÁZKOVÁ OPTIK BRÝLE IVETA PECUCHOVÁ IVANA FOLLOVÁ RITORE VERONIKA BIJOK

Související články

Módní úchylky

Odhaleno! Jaké módní úchylky vedou u nás v redakci?

Každá žena má slabost pro něco jiného. Leckdy to přeroste až v posedlost. Kupujeme nepotřebné věci jen proto, že nám dělá radost je vlastnit. Jaká je vaše módní úchylka?

Celý článek

Originální šperky dopřejí ženě přirozený půvab

Když se řekne „šperk“, co si představíte? My elegantní kousek ze zlatého či stříbrného kovu, který je třešničkou na dortu celého našeho outfitu. Takový, který se přizpůsobí každodenní vizáži i speciálním příležitostem. A pokud za ním navíc stojí česká značka, je nám dvojnásobnou ctí ho nosit.

Celý článek

Představujeme vám chytré hodinky. Pojďte si s námi o jedny zasoutěžit!

Prémiová kolekce chytrých hodinek Armodd Candywatch vás zaujme krásným a módním designem, který má minimalistický řemínek a unikátní ciferník. Vyhrajte jedny takové hodiny právě vy!

Celý článek

Fendi v podzimní kampani cílí na jistotu

Že je podzim daleko? Na to rozhodně nesází světové módní domy, které postupně představují své podzimní a zimní módní kampaně. Tedy způsob, jak nejlépe světu ukázat, že vám jejich oblečení bude slušet.

Celý článek

Podzimní kolekce Atelier Versace v hlavní roli se Stellou Maxwell a Meghan Roche

Sesterská značka Atelier Versace, která spadá pod módní dům Versace, představila novou podzimní kolekci. V hlavních rolích se objevily modelky Stella Maxwell a Meghan Roche.

Celý článek
Pařížský týden módy haute couture

Julien Fournié fascinoval Paříž svou mystickou kolekcí

Od medicíny po módní elitu haute couture. Francouzský návrhář, Julien Fournié, který studoval medicínu, našel nakonec vášeň ve vysokém krejčovství, se kterým sklízí ovace na pařížských týdnech módy.

Celý článek

Karla Olšáková: Jakýkoliv úspěch je odrazem toho, že to, co děláte, děláte dobře

Česká designérka Karla Olšáková si našla chvíli, aby si s námi popovídala o tom, jaké šperky sama ráda nosí, které materiály jí pro její tvorbu baví, i to, co považuje za své největší úspěchy.

Celý článek

Pohádková couture kolekce Giambattista Valli na podzimní sezonu 2019

Módní návrhář Giambattista Valli nám během couture týdne módy v Paříži naservíroval opravdové krejčovské umění. Jeho modely by se daly charakterizovat jako luxusní, honosné a pohádkové. A to doslova. 

Celý článek