dnes je 29.05.2020 a svátek má Maxmilián

Móda, šperky a doplňky na jednom místě

Přidat na Seznam.cz
Kde jinde nakoupit originální vánoční dárky z dílen českých designérů než na oblíbené módní události Grace'n'Glamour. Podívejme se, co vše si pro nás čeští návrháři a šperkaři připravili.

Kolekce návrhářů a šperkařů, se kterými se na módní události Grace'n'Glamour v neděli 7. prosince v hotelu Mandarin Oriental Prague na Starém Městě setkáte, vás přesvědčí, že móda je úžasná, hravá a užitečná zábava.

Jste vyznavačkou pohodlného, komfortního, elegantního a navíc snadno udržovatelného šatníku? Potom zamiřte k módní návrhářce Jaroslavě a jejím úpletům z luxusních materiálů, ve kterých se od rána do večera budete cítit dokonale.

Pocit ženskosti a krásy umocní šperky od talentovaného designéra Milana Nováčka, který se pod značkou Nomio představuje na Grace'n'Glamour již po několikáté a jehož perlové náhrdelníky, náušnice i originální prsteny pokaždé přitahují velkou pozornost.

Společnost Optik Žilka, partner akce, jenž ji provází od prvního ročníku, představí luxusní designové brýle známých světových značek. Majitel firmy osobně poskytne profesionální poradenství nejen ve výběru brýlí, ale i v péči o zrak.

Vedle známých jmen vystavujících jako je například Kateřina Geislerová, která si svoji klientelu vybudovala nejdříve v Paříži a nyní se stále častěji vrací do Čech, Ivety Pecuchové, jež uchvátí především milovnice business módy, se objeví také nadějní nováčci. Jejich jména zatím nezní zvučně, ale talent a umění, které představí, jsou prvním krokem k tomu, aby se o nich začalo mluvit.

A mluvit nejen s nimi ale i o nich bude na odpoledních besedách patron akce herec Jan Čenský.

Návrháři a šperkaři, s nimiž se setkáte na VI. ročníku Grace'n'Glamour:
Iveta Pecuchová, Veronika Bijok, Ritore, Kateřina Jurišić, Veršatyl, Tereza VU, Alena Heinrichová - by Adrianet, Kateřina Geislerová, Anna Cichá a Radka Hortová – About, Jan Horníček, Monika Vaverová, Nomio, Dana Bezděková, Tereza Čermáková, LU – leather utilities, Eliška Tomková - Elisha Mode, Jaroslava Procházková – JAROSLAVA, Jolana Kotábová, Mamori, Ivana Follová - IF..., Lucie Erban Mares, Markéta Kopecká, Andrea Lojkásková – LeAndrea, Dita Bednářová nebo MI Fashion Label.

Mandarin Oriental Prague
Nebovidská 459/1,
Malá Strana, 118 00
Praha 1

11 – 19 hodin

Vstup: 100 Kč

Zdroj: gracenglamour.cz

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI DOMÁCÍ TVORBA GRACE´N´GLAMOUR MÓDNÍ UDÁLOST DESIGN ŠPERKY PERLOVÉ ŠPERKY KATEŘINA GEISLEROVÁ JAROSLAVA PROCHÁZKOVÁ OPTIK BRÝLE IVETA PECUCHOVÁ IVANA FOLLOVÁ RITORE VERONIKA BIJOK

Související články

Snová svatební kolekce Martiny Vrábelové byla inspirovaná ledovými květy

Svatební kolekce 'Pure White - Pure Love' módní návrhářky Martiny Vrábelové je již podle názvu čistým uměleckým dílem. Kolekce byla inspirovaná bílou barvou a přírodou.

Celý článek

Slovenská značka LULL tvoří již deset let s vášní k designu a respektem k udržitelné módě

Ten pocit, když si na sebe obléknete něco měkoučkého a pohodlné, přitom ale stylového a na každodenní nošení, je k nezaplacení.  S touto myšlenkou a s ohledem na planetu vyrábí své modely designérka Zuzana Bačkádyová pod značkou LULL.

Celý článek

Must have kousky v bytovém textilu

Zamysleli jste se někdy nad tím, jak důležité je cítit se doma dobře? Je to ten pocit, který po příchodu cítíte jako první. Ten pocit, na který se těšíte, už když jdete z práce domů. A víte, co tento pocit umocňuje? Krásný bytový textil.

Celý článek

Česká značka alešbáry přináší druhou edici „lokální“ limitované kolekce plavek ve spolupráci se značkou Cover Me Not

Léto se blíží a dřív než se nadějeme, budeme řešit, jaké plavky k bazénu zvolit. Pokud chcete něco aktuálního, a ještě z rukou talentovaného českého dua, zkuste se zaměřit na novou variaci plavek propojující look s aktuální oděvní kolekcí alešbáry.

Celý článek

Designový speciál: V ložnici si dejte záležet zejména na osvětlení

V druhém dílu designového speciálu jsme si pro vás připravili pár tipů, jak změnit vaši ložnici k nepoznání. Nebo také rady, jak ji postavit od základů, na čem si dát záležet a na co nezapomenout.

Celý článek

Bývalý domov herečky Meg Ryan v San Francisku je na prodej za 19,95 milionů dolarů

Slavná herečka tento luxusní domov sdílela se svým tehdejším manželem Dennisem Quaidem. Dům v San Francisku navrhl před více než sto lety Samuel Newsom a nabízí panoramatický výhled na Alcatraz. Nyní je na prodej za horentní sumu.

Celý článek

Nová kampaň Vivier miluje Paříž vás přesvědčí, že si zamilujete nejen hlavní město Francie, ale i kolekci

Francouzská značka Roger Vivier představila novou jarní kolekci s názvem Vivier miluje Paříž. Z kolekce přímo sálají francouzské vibrace, čemuž dopomáhá i do puntíku sladěný vintage interiér. 

Celý článek

Co nás čeká v módním průmyslu po karanténě?

Sedíme doma, do obchodů nemůžeme, a to nakupování online prostě není ono, že. Nehledě na to, že máte najednou jiné starosti, než poslední kolekci Pumy nebo zrušený Fashion Week. Říkáte si možná, že až tohle všechno skončí, hned poběžíte do obchodu a něco hezkého si koupíte? Zkuste se nad tím zamyslet.

Celý článek