dnes je 16.12.2019 a svátek má Albína

Móda, šperky a doplňky na jednom místě

Přidat na Seznam.cz
Kde jinde nakoupit originální vánoční dárky z dílen českých designérů než na oblíbené módní události Grace'n'Glamour. Podívejme se, co vše si pro nás čeští návrháři a šperkaři připravili.

Kolekce návrhářů a šperkařů, se kterými se na módní události Grace'n'Glamour v neděli 7. prosince v hotelu Mandarin Oriental Prague na Starém Městě setkáte, vás přesvědčí, že móda je úžasná, hravá a užitečná zábava.

Jste vyznavačkou pohodlného, komfortního, elegantního a navíc snadno udržovatelného šatníku? Potom zamiřte k módní návrhářce Jaroslavě a jejím úpletům z luxusních materiálů, ve kterých se od rána do večera budete cítit dokonale.

Pocit ženskosti a krásy umocní šperky od talentovaného designéra Milana Nováčka, který se pod značkou Nomio představuje na Grace'n'Glamour již po několikáté a jehož perlové náhrdelníky, náušnice i originální prsteny pokaždé přitahují velkou pozornost.

Společnost Optik Žilka, partner akce, jenž ji provází od prvního ročníku, představí luxusní designové brýle známých světových značek. Majitel firmy osobně poskytne profesionální poradenství nejen ve výběru brýlí, ale i v péči o zrak.

Vedle známých jmen vystavujících jako je například Kateřina Geislerová, která si svoji klientelu vybudovala nejdříve v Paříži a nyní se stále častěji vrací do Čech, Ivety Pecuchové, jež uchvátí především milovnice business módy, se objeví také nadějní nováčci. Jejich jména zatím nezní zvučně, ale talent a umění, které představí, jsou prvním krokem k tomu, aby se o nich začalo mluvit.

A mluvit nejen s nimi ale i o nich bude na odpoledních besedách patron akce herec Jan Čenský.

Návrháři a šperkaři, s nimiž se setkáte na VI. ročníku Grace'n'Glamour:
Iveta Pecuchová, Veronika Bijok, Ritore, Kateřina Jurišić, Veršatyl, Tereza VU, Alena Heinrichová - by Adrianet, Kateřina Geislerová, Anna Cichá a Radka Hortová – About, Jan Horníček, Monika Vaverová, Nomio, Dana Bezděková, Tereza Čermáková, LU – leather utilities, Eliška Tomková - Elisha Mode, Jaroslava Procházková – JAROSLAVA, Jolana Kotábová, Mamori, Ivana Follová - IF..., Lucie Erban Mares, Markéta Kopecká, Andrea Lojkásková – LeAndrea, Dita Bednářová nebo MI Fashion Label.

Mandarin Oriental Prague
Nebovidská 459/1,
Malá Strana, 118 00
Praha 1

11 – 19 hodin

Vstup: 100 Kč

Zdroj: gracenglamour.cz

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI DOMÁCÍ TVORBA GRACE´N´GLAMOUR MÓDNÍ UDÁLOST DESIGN ŠPERKY PERLOVÉ ŠPERKY KATEŘINA GEISLEROVÁ JAROSLAVA PROCHÁZKOVÁ OPTIK BRÝLE IVETA PECUCHOVÁ IVANA FOLLOVÁ RITORE VERONIKA BIJOK

Související články

Slovenská návrhářka Ida Sandor se spojila s českou značkou KARA

Limitovaná dámská kolekce KARA x Ida Sandor vychází z potřeb současné ženy. Navrhla ji známá slovenská designérka, která si libuje v čistotě a minimalismu.

Celý článek

Jemná víla v podání návrhářky Heleny Mertlové

Souhra přírody, ženské krásy, něhy a křehkosti je v kolekci Heleny Mertlové cítit z každého kousku látky, z každého záhybu i barvy. Jaro / léto 2020 vnímá návrhářka velmi decentně.

Celý článek

Slovenská značka Moela představila kolekci určenou pro ženy 21. století

Nová módní značka Moela přináší ready-to-wear kolekci, která je v souladu s udržitelnou módou a přírodními materiály. Cílí na ženy 21. století, které jsou úspěšné a zodpovědné.

Celý článek

Čočky jsou out, noste brýle jako stylový doplněk

Dříve byly brýle brány jako nehezká nutnost, dnes jsou spíše krásným doplňkem. Ženám zvýrazní oči, orámují obličej a člověk hned vypadá mnohdy chytřejší. I v zimě můžete nosit brýle, jak sluneční, tak klasické.

Celý článek

Baví vás udržitelnost a etika výroby? Kompostovatelné sáčky Frusack vás budou bavit dvojnásob

Kompostovatelné sáčky vyrobené z prvotřídního švýcarského vlákna přináší nejenom útěchu naší planetě a její budoucnosti, ale jsou odrazem toho, co dokážou dvě šikovné české holky dotáhnout až na světovou úroveň.

Celý článek

Street style inspirace aneb kousky, které nikdy neomrzí

Váš šatník je spíše ukázka chaosu a zbytečností? Chcete tipy na stylové kousky pro každý den? Pojďte se s námi podívat na street fashion a nechte se inspirovat.

Celý článek
Zákulisí módních přehlídek

Ze zákulisí módních přehlídek očima modelky

Velkolepé módní show patří k oblíbeným společenských událostem, na které se všichni milovníci módy chodí inspirovat a zároveň se podívat na snovou podívanou krásných dam, doslova plujících po mole, mnohdy za doprovodu tanečních kreací. Co se ale za jinak pohodovou show, z pohledu diváka, skrývá v zákulisí?

Celý článek

Co je to minimalismus a jak funguje v praxi

Minimalismus je hodně omílané téma, ale přesto jej někdo ještě nezná. Ukážeme vám kouzlo minimalismu, uvedeme zajímavé příklady a možná se vám život v minimalistickém měřítku zalíbí.

Celý článek