dnes je 08.03.2021 a svátek má Gabriela

Za českými návrháři a šperkaři na Grace'n'Glamour

Přidat na Seznam.cz
Již VI. ročník Grace'n'Glamour vás zve na setkání s českými módními návrháři a šperkaři. Vyrazte s námi za kvalitními produkty z dílen našich nejlepších designérů.

Srdečně vás zveme na výjimečnou módní událost Grace'n'Glamour do luxusního prostředí hotelu Mandarin Oriental Prague na Malé Straně, kde se již první prosincovou neděli můžete setkat tváří v tvář s pětadvaceti českými návrháři a šperkaři.

V neděli 7. prosince proběhne již VI. ročník Grace'n'Glamour, módní událost, která vám přináší jedinečnou možnost poznat aktuální tvorbu českých módních návrhářů i designérů šperků a dokonce i je samotné. A nejen to! To nejlepší z jejich tvorby si můžete nejen prohlédnout ale i zakoupit! Módní událost Grace'n'Glamour vám v nádherných prostorách bývalého kláštera nabídne i možnost obstarat vánoční dárky pro vaše blízké.

Grace'n'Glamour je nejen inspirace, ale současně příležitost i pro ty nejnáročnější sebevědomé ženy, ozvláštnit a doplnit si šatník o mimořádné kousky.

Zpestřením zimního odpoledne, prodchnutého předvánoční atmosférou, budou besedy herce Jana Čenského s vystavujícími designéry, doplněné o živé ukázky z jejich aktuálních kolekcí.

Na předvánoční Grace'n'Glamour přijal pozvání Thomas Lafont, chef designer firmy LAFONT, jenž svým šarmem ve francouzském brýlovém designu pokračuje v tradici slavné pařížské optické rodiny. Sám návrhář říká: „Vize vzoru a barvy přichází bleskem a tento přelud přejde v jasný vědomý proces." Beseda s tímto charismatickým návrhářem zaujme nejen milovnice luxusních designových brýlí.

Přijďte a setkejte se tváří v tvář s českými návrháři a šperkaři, jejichž jména jsou jistotou kvality, luxusu, originality a dokonalého řemesla!

Který z nich se stane vaším favoritem?
Iveta Pecuchová, Veronika Bijok, Ritore, Kateřina Jurišić, Veršatyl, Tereza VU, Alena Heinrichová - by Adrianet, Kateřina Geislerová, Anna Cichá a Radka Hortová – About, Jan Horníček, Monika Vaverová, Nomio, Dana Bezděková, Tereza Čermáková, LU – leather utilities, Eliška Tomková - Elisha Mode, Jaroslava Procházková – JAROSLAVA, Jolana Kotábová, Mamori, Ivana Follová - IF..., Lucie Erban Mares, Markéta Kopecká, Andrea Lojkásková – LeAndrea, Dita Bednářová nebo MI Fashion Label.Věřím, že se uvidíme!

Mandarin Oriental Prague
Nebovidská 459/1,
Malá Strana, 118 00
Praha 1

11 – 19 hodin

Vstup: 100 Kč

Zdroj: petrarka

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI DOMÁCÍ TVORBA GRACE´N´GLAMOUR DESIGNÉŘI PRODEJNÍ VÝSTAVA MÓDNÍ UDÁLOST

Související články

To nejlepší z newyorského týdne módy: minimalismus i extravagance v podání světových značek

Newyorský týden módy je sice nějakou dobu za námi, ale i přesto není nikdy pozdě na to, ohlédnout se za těmi nejlepšími přehlídkami. Zaujal vás éterický Zimmermann nebo spíše minimalistický Jonathan Simkhai?

Celý článek

Denisa Nová: Má nová kolekce je elegantní, vyrovnaná a klidná

Hledání vnitřního klidu, zejména v této době, našla česká návrhářka Denisa Nová ve své aktuální kolekci. S klidem asijského bojovníka se v chaosu pohybuje elegantně a s jistotou.

Celý článek

Připravuji rozličné projekty s lokálním, historickým, etickým i ekologickým přesahem, říká majitelka české značky LAHO

Česká oděvní značka LAHO nyní připravuje  snímky sametových modelů, které jsou nafoceny na známých českých ženách Natalii Debnárové, Karolíně Kopíncové a Lucii Van Koten.

Celý článek

Vaši podporu potřebuji nejen já, ale i ostatní české značky, říká česká návrhářka Lucie Marková

Zákazníci nenakupují, návrháři proto netvoří. Čeští designéři šijí jen roušky. Textilní průmysl v podstatě nic jiného neprodává. Pojďte to změnit tím, že uděláme radost sobě i jim.

Celý článek

Mystická Dior haute couture kolekce byla inspirovaná tarotovými kartami

Maria Grazia Chiuri se při vytváření nové kolekce inspirovala tarotovými kartami. Výsledkem je tajemná kolekce plná historických odkazů módního domu Dior.

Celý článek

Zuzana Machorková: Šijeme i nové modely z materiálů po babičce, udržitelnost je pro nás důležitá!

Prosadit se v malé vesničce 25 kilometrů severně od Brna není zrovna snadný úkol. Módní salon Zuzany Machorkové to však zvládá na jedničku i v této době.

Celý článek

Kolekce Number 5 české značky Talabaya je reakcí na dnešní komplikovanou dobu

Návrhářka Mirka Talavašková přináší novou kolekci, která je částečně zaměřena na sportovně elegantní vzhled, který perfektně využijeme v rámci home office.

Celý článek

Haute Couture kolekce módního domu Fendi měla hvězdné obsazení

Novým kreativním ředitelem Fendi je jednačtyřicetiletý Kim Jones. Jarní a letní kolekce je tak jeho první, kterou v rámci couture kolekcí veřejnosti předvedl. 

Celý článek