dnes je 22.07.2019 a svátek má Magdaléna

Za českými návrháři a šperkaři na Grace'n'Glamour

Přidat na Seznam.cz
Již VI. ročník Grace'n'Glamour vás zve na setkání s českými módními návrháři a šperkaři. Vyrazte s námi za kvalitními produkty z dílen našich nejlepších designérů.

Srdečně vás zveme na výjimečnou módní událost Grace'n'Glamour do luxusního prostředí hotelu Mandarin Oriental Prague na Malé Straně, kde se již první prosincovou neděli můžete setkat tváří v tvář s pětadvaceti českými návrháři a šperkaři.

V neděli 7. prosince proběhne již VI. ročník Grace'n'Glamour, módní událost, která vám přináší jedinečnou možnost poznat aktuální tvorbu českých módních návrhářů i designérů šperků a dokonce i je samotné. A nejen to! To nejlepší z jejich tvorby si můžete nejen prohlédnout ale i zakoupit! Módní událost Grace'n'Glamour vám v nádherných prostorách bývalého kláštera nabídne i možnost obstarat vánoční dárky pro vaše blízké.

Grace'n'Glamour je nejen inspirace, ale současně příležitost i pro ty nejnáročnější sebevědomé ženy, ozvláštnit a doplnit si šatník o mimořádné kousky.

Zpestřením zimního odpoledne, prodchnutého předvánoční atmosférou, budou besedy herce Jana Čenského s vystavujícími designéry, doplněné o živé ukázky z jejich aktuálních kolekcí.

Na předvánoční Grace'n'Glamour přijal pozvání Thomas Lafont, chef designer firmy LAFONT, jenž svým šarmem ve francouzském brýlovém designu pokračuje v tradici slavné pařížské optické rodiny. Sám návrhář říká: „Vize vzoru a barvy přichází bleskem a tento přelud přejde v jasný vědomý proces." Beseda s tímto charismatickým návrhářem zaujme nejen milovnice luxusních designových brýlí.

Přijďte a setkejte se tváří v tvář s českými návrháři a šperkaři, jejichž jména jsou jistotou kvality, luxusu, originality a dokonalého řemesla!

Který z nich se stane vaším favoritem?
Iveta Pecuchová, Veronika Bijok, Ritore, Kateřina Jurišić, Veršatyl, Tereza VU, Alena Heinrichová - by Adrianet, Kateřina Geislerová, Anna Cichá a Radka Hortová – About, Jan Horníček, Monika Vaverová, Nomio, Dana Bezděková, Tereza Čermáková, LU – leather utilities, Eliška Tomková - Elisha Mode, Jaroslava Procházková – JAROSLAVA, Jolana Kotábová, Mamori, Ivana Follová - IF..., Lucie Erban Mares, Markéta Kopecká, Andrea Lojkásková – LeAndrea, Dita Bednářová nebo MI Fashion Label.Věřím, že se uvidíme!

Mandarin Oriental Prague
Nebovidská 459/1,
Malá Strana, 118 00
Praha 1

11 – 19 hodin

Vstup: 100 Kč

Zdroj: petrarka

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI DOMÁCÍ TVORBA GRACE´N´GLAMOUR DESIGNÉŘI PRODEJNÍ VÝSTAVA MÓDNÍ UDÁLOST

Související články

Fendi v podzimní kampani cílí na jistotu

Že je podzim daleko? Na to rozhodně nesází světové módní domy, které postupně představují své podzimní a zimní módní kampaně. Tedy způsob, jak nejlépe světu ukázat, že vám jejich oblečení bude slušet.

Celý článek

Podzimní kolekce Atelier Versace v hlavní roli se Stellou Maxwell a Meghan Roche

Sesterská značka Atelier Versace, která spadá pod módní dům Versace, představila novou podzimní kolekci. V hlavních rolích se objevily modelky Stella Maxwell a Meghan Roche.

Celý článek
Pařížský týden módy haute couture

Julien Fournié fascinoval Paříž svou mystickou kolekcí

Od medicíny po módní elitu haute couture. Francouzský návrhář, Julien Fournié, který studoval medicínu, našel nakonec vášeň ve vysokém krejčovství, se kterým sklízí ovace na pařížských týdnech módy.

Celý článek

Karla Olšáková: Jakýkoliv úspěch je odrazem toho, že to, co děláte, děláte dobře

Česká designérka Karla Olšáková si našla chvíli, aby si s námi popovídala o tom, jaké šperky sama ráda nosí, které materiály jí pro její tvorbu baví, i to, co považuje za své největší úspěchy.

Celý článek

Pohádková couture kolekce Giambattista Valli na podzimní sezonu 2019

Módní návrhář Giambattista Valli nám během couture týdne módy v Paříži naservíroval opravdové krejčovské umění. Jeho modely by se daly charakterizovat jako luxusní, honosné a pohádkové. A to doslova. 

Celý článek

Z couture kolekce Givenchy je cítit respekt ke značce ale i touha inovovat

Clare Waight Keller je kreativní ředitelkou módního domu Givenchy dva roky. Za tu dobu si vydobyla své místo a všem ukázala, že ačkoliv pro ni bylo couture něco nového, zhostila se toho skvěle. Z jejích modelů je cítit respekt k módnímu domu ale i touha zkoušet nové věci.  

Celý článek

Couture kolekce Virginie Viard pro módní dům Chanel překvapila svou sofistikovaností

Debutová couture kolekce kreativní ředitelky Virginie Viard pro módní dům Chanel byla velmi očekávaná. Prezentace se nesla v klidném duchu a oblečení působilo elegantním a sofistikovaným dojmem.  

Celý článek

Bílá romantika Sandry Švédové

Jemnost a ženskost předvedla na své poslední přehlídce FakeRules, česká návrhářka Sandra Švédová. Nebála se použít průhledné látky ani nejkvalitnější hedvábí. Kombinace studených barev a materiálu vytvořila romantickou fashion show, na kterou diváci dlouho nezapomenou.

Celý článek