dnes je 01.07.2022 a svátek má Jaroslava

Modelka Alexa Chung potěšila svou debutovou Pre-Fall kolekcí 2017

Přidat na Seznam.cz
33letá modelka Alexa Chung se před časem rozhodla založit vlastní značku. Jako první uvedla Pre-Fall kolekci pod jménem ALEXACHUNG.

Pro svůj debut si vybrala prostory dánského kostela blízko Regent’s Parku v Londýně a jeho výzdoba i pojetí přehlídky lehce připomínaly svatbu. Molo zdobily květiny a na závěrečné defilé se spustily konfety. Okouzlující.

Modelka Alexa Chung, pracující pro britský Vogue, se proslavila svými nevšedními kombinacemi oblečení. Dnes ve své vlastní kolekci jakoby zopakovala své populární outfity a dala jim oficiální razítko se svým jménem. Pokud ženy někdy tápaly, kde sehnat oblečení, které Alexa nosí, teď si ho mohou koupit přímo od ní.

Některé mikiny nesly potisk s jejím obličejem, jinak se však kolekce více jak dvaceti modelů ubírala spíše po reálných stopách Alexina stylu. V Pre-Fall kolekci tak kombinuje populární denim v různých podobách, košile a svetry, přidává trendy volánkové šaty a každý model nezapomene doladit specifickým párem obuvi.

Závěr přehlídky patřil tradičně večerní módě. Alexa navrhla velmi moderní a specifické šaty posázené velkými flitry a kolekci zakončila svatebním modelem v jednoduchém pojetí moderní nevěsty. Nabízí se otázka, zda nevystřílela všechny náboje hned napoprvé... Nezbývá než počkat do další kolekce.

vogue.com

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI ZAHRANIČNÍ TVORBA ALEXA CHUNG ALEXACHUNG PRE-FALL 2017

Související články

Letní kolekce šperků Pandora přináší esenci léta, mladistvou nespoutanost i motivy oblíbených postav od Disney

Na trhu se šperky vznikla nová unikátní spolupráce. Společnou kolekci vytvořila značka Pandora a Disney. V letní kolekci můžete sbírat pro své unikátní náramky přívěsky oblíbených Disney postav.

Celý článek

Spojení věhlasných módních domů dalo vzniknout něčemu neopakovatelnému

Fendace je pro módu neopakovatelným okamžikem. Nejde o spolupráci, ale spíš o výměnu rolí a charakteristických prvků značek Versace a Fendi.

Celý článek

Tatiana Kovaříková představila letní kolekci vystihující unikátnost každé ženy

Česká návrhářka Tatiana Kovaříková představuje osvěžující letní kolekci spjatou s příjemnými večery, chutí na nová dobrodružství a nezapomenutelnými zážitky.

Celý článek

Mi Fashion label představuje novou kolekci inspirovanou z cest na Sicílii

Designérka Lenka Mulabegovič se na svých cestách Sicílií zamilovala do místního ornamentu, barev, kombinacích a vzorů, které přenesla do nové kolekce plné minimalistických forem oděvů.

Celý článek

Módní návrhářka Jitka Klett aktivně reprezentuje českou módní scénu v zahraničí, tentokrát v Miláně

Je to pár dní od chvíle, kdy Jitka Klett představila milánské módě tu českou. A stále je to pro nás neuvěřitelné. Letošní Milan Fashion Week tak získal něco navíc.

Celý článek

Milan Fashion Week: Módní dům Versace předvedl kolekci plnou latexu a korzetů

Dramatická i sexy kolekce z rukou Donatelly Versace přinesla rozporuplné pocity. Návrhářka nešetřila teatrálností i perfektně padnoucími střihy.

Celý článek

Milan Fashion Week: Návrháři značky Prada připravili kolekci plnou znovuprobuzení

Spojení sil Miuccii Prada a Rafa Simonse bylo jednoznačně velmi dobrým krokem. Dalším důkazem toho je aktuální kolekce představená na Milan Fashion Week.

Celý článek

Milan Fashion Week: Kreativní návrhář Fendi čerpal z historie samotné značky

Jakoby se Kim Jones v pozici hlavního návrháře značky Fendi začal skutečně rozehřívat. V čele s Bellou Hadid představil kolekci vyšperkovanou do posledního detailu.

Celý článek