dnes je 25.09.2022 a svátek má Zlata

Modelka Tereza Fajksová se osm měsíců po porodu ukázala v plavkách

Přidat na Seznam.cz
Otevření zimní sezóny v Tatrách si nenechala ujít modelka Tereza Fajksová, která po porodu vypadá ještě krásnější než dříve. Do Jasné přijela i s osmiměsíční dcerou Lilian.

Kde jinde lépe zahájit zimní sezónu než v hotelu Grand v Jasné na Slovensku. To ví i mnoho českých celebrit, které se přijely do Tater zrelaxovat, užít si premiéru nového českého filmu Ženská na vrcholu a načerpat vysokohorskou energii.

Modelka Tereza Fajksová a bývalá Miss Earth přijela do Tater kromě malé dcerky i se svým přítelem Lubošem a jeho maminkou, která jim s Lilian pomáhala. Oba dva jsou velmi sympatičtí a usměvaví lidé, kteří tvoří krásný rodinný pár. Jen tak dál.

„V Tatrách jsme byli poprvé s miminkem a zjistili jsme, že hotel Grand je skutečně baby friendly. Moc se nám tu líbilo. Pokoj byl nádherně přizpůsobený pro dítě, byl tam dětský koutek, užili jsme si procházky. Byli jsme nadšení. Rádi se sem zase určitě vrátíme. Připadáme si tu jak u nás na chatě nebo na dovolené. Je to taková naše srdcovka,“ nadšeně hodnotí pohodlí místního hotelu Tereza Fajksová.

S přítelem si během pobytu užívala wellness i venkovní vířivku. V plavkách to navíc modelce a někdejší královně krásy sluší více než kdy dřív.

„Jak jsem to dokázala? Normálně, mám dítě, o které se čtyřiadvacet hodin starám, kojím, pořád okolo něj běhám. Takže shazování kil šlo samo. A jsem dokonce o čtyři kila lehčí než dřív,“ přiznala modelka.

Tereza si stihla mimo jiné vyzkoušet i velkou novinku – SKY PICNIC – zážitek z pikniku ve speciálně upravené kabině na lanovce. O co přesně jde? Cesta lanovkou může získat nový rozměr. Sky picnic vám nabízí nejenom pohled na krásy slovenských hor, ale také možnost, si tuto jízdu zpříjemnit dobrým jídlem a pitím. Vychutnejte si 40 minutovou jízdu lanovkou se svými přáteli v novém duchu... A teď už se těší na Vánoce s rodinou. „Budeme poprvé ve třech, takže se moc těším. Plánujeme dívat se na pohádky, uděláme řízky s bramborovým salátem a celé to bude jen v mé režii,“ dodala Tereza.

 

foto kredit: Tatry mountain resort

 

 

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI TEREZA FAJKSOVÁ TATRY WELLNESS ZIMNÍ POBYT OPENING ZIMNÍ SEZÓNY SLOVENSKO CESTOVÁNÍ UBYTOVÁNÍ NA HORÁCH

Související články

Jsem vždy ráda, když se potkám s hodnými a pracovitými lidmi, říká senátorka Miluše Horská

Je velmi aktivní, srdce má na pravém místě, cení si základních lidských hodnot a snaží se pomáhat. Zastavit na chvíli senátorku Miluši Horskou není úplně snadný úkol, nám se to však podařilo a zeptali jsme se jí na její cit k módě, k handicapovaným dětem i na to, kde ráda tráví svůj volný čas.

Celý článek

V Británii udává trendy královská rodina a smetánka, u nás chtějí zákazníci svobodu a originalitu, říká modistka Hana Škorpilová

Modistka Hana Škorpilová je bezesporu špičkou ve svém oboru. V Praze vede vlastní modistickou školu, kde se můžete naučit nejen základy výroby klobouků. Hlavní je kreativní duše i chuť naučit se tradiční řemeslo třeba v modernějším pojetí.

Celý článek

Člověk by měl všechno dělat naplno, vědomě a nejlíp jak dovede, říká podnikatel Dalibor Uhlíř

Dlouholetý manažer a podnikatel, sportovní nadšenec a člověk, který žije tady a teď. Dalibor Uhlíř se vydal cestou kandidatury do senátu České republiky, nás však více zajímalo, jak vnímá módu svou i svých dětí a jaká je jeho životní mantra.

Celý článek

Jak královna Alžběta II. definovala svůj vlastní módní odkaz

70 let královny Alžběty II. na trůnu nebylo charakterizováno pouze její působivou vládou a významnou diplomacií. Móda Její Výsosti v průběhu let důsledně upřednostňovala královskou eleganci před módními výstřelky, díky čemuž je nyní nejvíce ikonickým odkazem královské rodiny na světě.

Celý článek

Kalendář Pirelli na rok 2023 nafotilo 14 supermodelek

49. ročník projektu Pirelli bude obsahovat snímky pořízené australskou fotografkou Emmou Summerton a je zaměřený na 14 nejvýznamnějších hvězd z řad modelingu.

Celý článek

Šumavské podhůří krásné za každého počasí

Říká se, že na Šumavě je krásně za každého počasí. Když je ale chladno nebo prší, tak to pro výlety do šumavské přírody ideální není. V tu chvíli se stává sázkou na jistotu návštěva Sušicka.

Celý článek

Stylová Millie Bobby Brown je od své role Eleven ze seriálu Stranger Things k nepoznání. Jemná blondýnka miluje módu

Ve chvíli, kdy Eleven odloží Hopperovy flanelové košile a Mikovy džínsy, stává se z ní nejlépe oblékaná dívka v Hawkinsu. A když zrovna nehraje Eleven, je i Millie Bobby Brown jedním z nejstylovějších lidí v Hollywoodu.

Celý článek

Pánský oblek vypráví příběh, proto pozoruji harmonii obou snoubenců, říká Bětka Sutorý, stylistka a majitelka salónu Ceremoni

Bětka Sutorý je pánská stylistka. Její salón s pánskou módou můžete najít v Brně. Zavítaly sem i přední české celebrity jako Ladislav Špaček. Exkluzivní rozhovor o svatební sezóně najdete zde.

Celý článek