dnes je 20.08.2022 a svátek má Bernard

Módní styl bollywoodských manželek

Přidat na Seznam.cz
Život v Indii je krásný, když jste bollywoodskou manželkou. Kromě štěstí, lásky, peněz a vlastního seriálu na Netflixu mají tyto dámy také styl.

Zdroj: Netflix India

Pokud máte rádi reality show na Netflixu, rozhodně jste neminuli sérii "Báječný život bollywoodských manželek". Byť seriál obsahuje spíše více emočních zápletek než reálného Bollywoodu, i přesto si z něj můžeme odnést kousek pravé Indie, a to konkrétně indického módního stylu bohatých dam. Módní trendy totiž vždycky udávají celebrity, a kdo jiný může ovlivnit módu více než bohaté manželky Bollywoodu, které mají velmi osobitý styl, šarm a teď už i vlastní seriál. Maheep Kapoor, Bhavana Pandey, Neelam Kothari a Seema Khan jsou hlavní hvězdy celé show, ačkoli většinou bývají hvězdami právě jejich drahé polovičky. Díky show na Netflixu se však z manželek staly přes noc influencerky, které úspěšně sbírají nové followery na sociálních sítích. A dnes se podíváme do jejich šatníků i my.

1. Seema Khan

Seema Khan je manželka bollywoodského herce Sohaila Khana. Sama je středem spousty emotivních scén a podle svého temperamentu se i obléká. Mezi její ikonické outfity patří například tyto zavinovací šaty s červeným květinovým vzorem. Nesmí chybět ani stříbrné náušnice a další doplňky.

2. Neelam Kothari

Neelam Kothari je věrná své kultuře. Často nosí typicky indické vzory. Drží se však zlatého standardu elegance. Její styl doplní šarmatními doplňky jako například těmito dlouhými náušnicemi a vášnivým líčením.

3. Bhavana Pandey

Bhavana Pandey se v seriálu na Netflixu i v osobním životě zaměřuje na charitativní činnosti, kterou často spojuje i s módou. Právě kvůli manažerování různých akcí a nadací se i ona obléká velmi střídmě a spíše v rámci business stylu. Neváhá však kombinovat různé barvy a doplňky.

4. Maheep Kapoor

Maheep Kapoor je ženou bollywoodského herce a producenta Sanjay Kapoor. Sama se pak zabývá designem šperků, které podle svých slov naprosto zbožňuje. V jejích outfitech tak šperky a další doplňky hrají často prim. Například objemné kolekce zlatých šperků často kombinuje s tmavými šaty či overally.

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI INDIE NETFLIX MANŽELKY INDICKÉ ŠPERKY

Související články

Stylová Millie Bobby Brown je od své role Eleven ze seriálu Stranger Things k nepoznání. Jemná blondýnka miluje módu

Ve chvíli, kdy Eleven odloží Hopperovy flanelové košile a Mikovy džínsy, stává se z ní nejlépe oblékaná dívka v Hawkinsu. A když zrovna nehraje Eleven, je i Millie Bobby Brown jedním z nejstylovějších lidí v Hollywoodu.

Celý článek

Pánský oblek vypráví příběh, proto pozoruji harmonii obou snoubenců, říká Bětka Sutorý, stylistka a majitelka salónu Ceremoni

Bětka Sutorý je pánská stylistka. Její salón s pánskou módou můžete najít v Brně. Zavítaly sem i přední české celebrity jako Ladislav Špaček. Exkluzivní rozhovor o svatební sezóně najdete zde.

Celý článek

Jak svět miluje Jennifer Lopez

Tento měsíc zveřejnil Netflix unikátní dokument o zpěvačce Jennifer Lopez s názvem Poločas. Dokument odhalil mnohé, kromě zpěvaččiných začátků i její politické postoje nebo zákulisí oskarové nominace. V článku odhalíme její unikátní šatník.

Celý článek

Z rivalek nejlepší kamarádky. Kašáková a Buranská společně pomáhají dětem z dětských domovů

Modeling rozhodně není jenom o rivalitě, právě naopak. Modelky v rámci soutěže často potkají spřízněné duše, se kterými sdílí své koníčky i radosti. Ne jinak je tomu i Veroniky Kašákové a Nikoly Buranské.

Celý článek

Lidé mají k našemu pivu vztah, jsou to naši patrioti, usmívá se hlavní sládková pivovaru Zubr Nataša Rousková

Přinášíme vám exkluzivní letní rozhovor s "první dámou" pivovaru ZUBR. Nataša Rousková z pivovaru Zubr nám vyprávěla nejen o své práci, ale také o rodinném životě a o vztahu Čechů k pivovarnictví jako k národnímu pokladu. Na zdraví!

Celý článek
Festival Karlovy Vary

MOËT & CHANDON PŘIPÍJEL NA PROJEKT PATRON DĚTÍ V KARLOVÝCH VARECH

Známé osobnosti Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech si letos připily s šampaňským Moët & Chandon na projekt Patron dětí. Při této příležitosti si mohly osobnosti festivalu užít zároveň koncert Emmy Smetany a Jordana Haje.

Celý článek

Bonbónky ze zahájení festivalu v Karlových Varech - dámské okénko

Mezinárodní filmový festival přinesl řadu skvělých filmů. Místo kultury jsme však pro vás exkluzivně připravili to nejlepší ze světa dámské módy, co se na festivalu objevilo.

Celý článek

Gucci našel svou hvězdu - nová kolekce je inspirována osobností Harryho Stylese

Spolupráce byla odhalena na týdnu módy v Miláně minulý týden. Gucci připravilo pro své příznivce kolekci inspirovanou 70. lety a stylem britského zpěváka Harryho Stylese.

Celý článek