dnes je 13.06.2021 a svátek má Antonín

Módní styl bollywoodských manželek

Přidat na Seznam.cz
Život v Indii je krásný, když jste bollywoodskou manželkou. Kromě štěstí, lásky, peněz a vlastního seriálu na Netflixu mají tyto dámy také styl.

Zdroj: Netflix India

Pokud máte rádi reality show na Netflixu, rozhodně jste neminuli sérii "Báječný život bollywoodských manželek". Byť seriál obsahuje spíše více emočních zápletek než reálného Bollywoodu, i přesto si z něj můžeme odnést kousek pravé Indie, a to konkrétně indického módního stylu bohatých dam. Módní trendy totiž vždycky udávají celebrity, a kdo jiný může ovlivnit módu více než bohaté manželky Bollywoodu, které mají velmi osobitý styl, šarm a teď už i vlastní seriál. Maheep Kapoor, Bhavana Pandey, Neelam Kothari a Seema Khan jsou hlavní hvězdy celé show, ačkoli většinou bývají hvězdami právě jejich drahé polovičky. Díky show na Netflixu se však z manželek staly přes noc influencerky, které úspěšně sbírají nové followery na sociálních sítích. A dnes se podíváme do jejich šatníků i my.

1. Seema Khan

Seema Khan je manželka bollywoodského herce Sohaila Khana. Sama je středem spousty emotivních scén a podle svého temperamentu se i obléká. Mezi její ikonické outfity patří například tyto zavinovací šaty s červeným květinovým vzorem. Nesmí chybět ani stříbrné náušnice a další doplňky.

2. Neelam Kothari

Neelam Kothari je věrná své kultuře. Často nosí typicky indické vzory. Drží se však zlatého standardu elegance. Její styl doplní šarmatními doplňky jako například těmito dlouhými náušnicemi a vášnivým líčením.

3. Bhavana Pandey

Bhavana Pandey se v seriálu na Netflixu i v osobním životě zaměřuje na charitativní činnosti, kterou často spojuje i s módou. Právě kvůli manažerování různých akcí a nadací se i ona obléká velmi střídmě a spíše v rámci business stylu. Neváhá však kombinovat různé barvy a doplňky.

4. Maheep Kapoor

Maheep Kapoor je ženou bollywoodského herce a producenta Sanjay Kapoor. Sama se pak zabývá designem šperků, které podle svých slov naprosto zbožňuje. V jejích outfitech tak šperky a další doplňky hrají často prim. Například objemné kolekce zlatých šperků často kombinuje s tmavými šaty či overally.

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI INDIE NETFLIX MANŽELKY INDICKÉ ŠPERKY

Související články

Když prodáme klavír ze special collection, je to pro nás, jako by odešlo dítě, říká Zuzana Ceralová Petrofová

Přinášíme vám další exkluzivní rozhovor s jednou z našich nejvlivnějších žen v Česku. Tentokrát jsme kladli otázky Zuzaně Ceralové Petrofové, majitelce světoznámé firmy Petrof.

Celý článek

Dior do své kampaně vybral transgender celebritu Jin Xing

Jin Xing je bývalým plukovníkem v armádě, aktuálně úspěšnou tanečnicí a významnou transgender osobností v Číně. Od čtvrtka je také součástí kampaně módního domu Dior.

Celý článek

Perlové týdny Halada jsou zpět a s nimi stovky překrásných perlových šperků

Největší a nejkrásnější přehlídka perlových šperků putuje napříč Českou republikou a Slovenskem, finále bude mít opět v Praze, tentokrát v klenotnictví HALADA Na Příkopě.

Celý článek

Hospoda a čepované pivo je u nás kulturní fenomén, říká Pavlína Kalousová, ředitelka komunikace Plzeňského Prazdroje

Přinášíme vám další ze série inspirativních rozhovorů s nejvlivnějšími ženami, tentokrát s Pavlínou Kalousovou, ředitelkou firemních vztahů a komunikace Plzeňského Prazdroje.

Celý článek

Zakladatel společnosti VANS zemřel ve věku 90 let

Paul Van Doren byl jedním z bratrů a spoluzakladatelů ikonických tenisek značky VANS. Zemřel v pátek 7. května 2021 ve věku 90 let.

Celý článek

Michaela Bakala: Ženskost není o značce ani o ceně, ale o osobnosti

Michaela Bakala - česká podnikatelka, zakladatelka České Miss, patronka mnoha významných projektů a v neposlední řadě také manželka jednoho z nejbohatších mužů Česka Zdeňka Bakaly.

Celý článek

Nezapomenutelné okamžiky v historii krásy a módy: Jane Fonda v módní mini sukni

Americká herečka, módní influencerka i politická aktivistka ve svém věku 83 let stále udává módní trendy. Který z nich je nezapomenutelný?

Celý článek

Andrea Stujová ve své knize Psaní se nečervená popisuje peprné chvíle svého života

Kdo z nás by nezažil trapnou situaci? Chvilku, na kterou bychom raději hned zapomněli a doufáme, že si nás v danou dobu nikdo nevšiml. Andrea Stujová je přímo magnetem na smůlu a své příběhy přenáší v humorné podobě do své knížky.

Celý článek