dnes je 12.08.2022 a svátek má Klára

Módní událost Grace´n´Glamour naservírovala módu pro gurmány

Přidat na Seznam.cz
Název akce v sobě snoubí půvab a grácii... 

Poslední listopadovou sobotu jsem si nemohla nechat ujít módní událost Grace´n´Glamour. Název akce v sobě snoubí slova půvab a grácie a ty ji skutečně plně vystihují.

V nádherném prostředí luxusního hotelu Mandarin Oriental na Malé straně byla k vidění a ke koupi především elegantní móda od vybranýchch módních návrhářů. Musím říci, že z této události bylo cítit, že je exkluzivní. Oproti jiným fashion marketům, které jsou jistě zameřeny na širší veřejnost, zde z prezentovaných kolekcí byla cítit jakási jedinečnost a vyjjímečnost. Na první pohled bylo znát, že i návštevníci byli velmi módy znalí. I přes velký zájem veřejnosti, celá akce působila příjemně a ne chaoticky. Všichni účastníci si atmosféru události užívali a byli plně ponořeni do světa autorské módy.

Mohu konstatovat, že akce byla stoprocentně profesionálně i organizačně zvládnutá. Myšlenka propojení potencionálních klientů s návrháři je jistě záslužná a takových akcí na takovéto úrovni, je v Čechách nedostatek. Obecně pro začínajícího módního designera je v našem prostředí velmi těžké vybudovat si svou značku a klientelu, chybí zde prostor pro seznamování jejich tvorby zákazníkům a naopak. Projekty jako G´n´G mohou návrhářům velmi pomoci v navázání kontaktů i mediálně.

Z pohledu zákazníka je zase velice příjemné naservírování originální autorské módy, s důrazem na kvaliní materiál a preciznost zpracování, na jednom místě. Navíc přímý kontakt s návrhářem, který klientovi objasní myšlenku celé kolekce i jednotlivých kousků je k nezaplacení.

Vyzpovídala jsem několik vystavujících designerů a všichni mnou oslovení byli z akce nadšeni a pochvalovali si organizaci i zázemí.

Veřejnost by se měla zajímat o lokální módní tvorbu a znát její pozitiva, jakými je originalita, autorský vklad, vyjjímečnost a přesah k umění. Věřím, že i díky Grace´n´Glamour se povědomí a zájem o českou módní scénu bude zvyšovat.

 

Seznam vystavujících designerů:

 Alena Bělíková / La Mode de Bohęme

 Barbora Divínová / NOVÁ RÓBA

 Eliška Tomková / Elisha Mode

 Ivana Follová / IF...

 Iveta Pecuchová

 Jana Kochánková / KOKO s Českou Bio Módou

 Jana Minaříková

 Jaroslava Procházková / JAROSLAVA

 Jolana Kotábová

 Kateřina Geislerová

 La Femme MiMi

 Lenka Kohoutová / COCKEREL

 Lenka Šváchová

 Marko Lopatič / Marko.in

 Michal Kadaník

 Monika Roženková / MONA ROSA

 NOMIO

 ODIVI

 Pavel Ivančic / MUSET

 RITA'S JEWELRY

 RITORE

 Yana Thal

 Zuzana Beránková / ZooZoo

 

Zdoj: Moda.cz

Přidat na Seznam.cz
GRACE´N´GLAMOUR KABELKY ZOOZOO FASHION MÓDA MODA.CZ MODNI MODY NÁVRHÁŘI ELEGANTNÍ MÓDA

Související články

LV tenisky

LOUIS VUITON PŘEDSTAVUJE NOVOU VERZI IKONICKÝCH TENISEK

Louis Vuitton představuje novou verzi ikonických tenisek LV Trainer, které posouvají koncept udržitelnosti na zcela novou úroveň. 

Celý článek

Vše, co byste měli vědět o zvonáčích

Existují módní kousky, které si budeme vždy spojovat s určitou dobou. Ne jinak je tomu u širokých nohavic neboli zvonáčů. Kde se tento styl vlastně vzal a proč?

Celý článek
Vans obuv

VANS A PRETTY GUARDIAN SAILOR MOON VZDÁVÁ HOLD POPULÁRNÍMU ANIME

Vans a populární anime Pretty Guardian Sailor Moon představují společnou čtyřdílnou kolekci oslavující lásku a přátelství. 

Celý článek

Columbia přináší pohodovou kolekci oblečení na cesty a dobrodružný život ve vanu nebo kempu

Akční léto plné cest, dobrodružství a objevování krás pobytu v přírodě s přáteli či rodinou je rok od roku populárnější. Značka Columbia proto přináší ucelenou kolekci Camplife, díky které si užijete každý moment navzdory náladám počasí.  

Celý článek

Plavky, které lichotí. Tohle léto se budete cítit sebevědomě

Budete letos trávit dovolenou na zahradě u bazénu nebo ve vyhlášeném letovisku s písečnou pláží? Ono je to jedno. V obou případech budete potřebovat plavky, které lichotí vašemu tělu.

Celý článek
Sportovní móda

PUMA A ZPĚVAČKA DUA LIPA PŘEDSTAVUJÍ POKRAČOVÁNÍ KOLEKCE FLUTUR

PUMA a globální popová superstar Dua Lipa představují v rámci spolupráce na kolekci Flutur její další část. Druhá kolekce je ve znamení unisexového oblečení ve stylovém oldschool designu.

Celý článek
Doplňky a šperky

BVLGARI NA FESTIVALU V KARLOVÝCH VARECH

Hvězdy 56. ročníku Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech doplnily své krásné róby a outfity jedinečnými šperky a doplňky od značky BVLGARI. Zářily tak nejen šperky, ale i celebrity.

Celý článek
Móda na dovolenou

PORADÍME VÁM, JAK SI SBALIT NA DOVOLENOU A ZŮSTAT TRENDY

Připravili jsme pro vás pár rad a tipů pro pohodlnější cestování beze strachu z nedostatku trendy outfitů na vaši dovolenou. S tipy nám pomohla Mária Padová, módní expertka za Factcool.cz.  Poradíme vám, jak na to, aby se balení stalo bezstarostným. 

Celý článek