dnes je 23.07.2019 a svátek má Libor

Monika Marešová na dobrodružné cestě značky H&M

Přidat na Seznam.cz
Monika Marešová se vydala na dobrodružnou cestu do americké Sedony, kde byla součástí nové myšlenky ke kolekci značky H&M.

O kolekci, kterou si zamilují tzv. nomádky, jsme vám psali před pár dny. Nyní proběhlo oficiální představení kolekce v Americe, kterého se účastnily ambasadorky z různých zemí světa. Mezi nimi i Monika Marešová.

Smyšlený příběh přinesl díky svému zpracování zážitek v podobě několika dnů, kde se rozvíjel prostřednictvím pečlivě vybraných scén. Akvabely Aqualilies, hudební skupina The Staves, akrobatická show BMX s mistrem světa Perrisem Benegasem a mnoho dalšího bylo součástí celého příběhu. Třešničkou na dortu bylo finále příběhu v rámci tanečního vystoupení, po kterém následoval koncert Maggie Rogers.

Na tuto událost byla pozvána i Monika Marešová, coby ambasadorka kolekce H&M Studio za Českou republiku. „Už při prvním zhlédnutí nové kolekce H&M Studio jsem měla své jasné favority,“ říká Monika. „Díky tripu do Arizony jsem pak měla možnost celou kolekci vyzkoušet, a to přímo v místech, kde byla nafocena mezinárodni kampaň k této kolekci. A najednou se počet mých favoritů rozšířil, a hlavně jsem změnila mé předchozí preference! Je skvělé, jak se jednotlivé kousky této nomádské kolekce dají mezi sebou kombinovat a vznikají tak velmi originální, a hlavně velmi osobité looky. Navíc zde najdete kousky pro jakoukoli příležitost. A i když jsem člověk, který dává přednost jednoduchosti, tak si mě tato “wild” kolekce získala. Kombinace barev, materiálů a zvířecích vzoru je prostě dokonalá, stejně jako střihy. Tato kolekce vás zkrátka donutí odvázat se!“

Kolekce je inspirovaná myšlenkou volnosti, svobody cestování a pohybu. „Naše kolekce H&M Studio je vždy inspirovaná myšlenkou nenuceného glamour stylu. Chtěli jsme ukázat, jak může kolekce SS19 slušet jakékoli dobrodružné glamour duši – jde o výběr jednotlivých kousků, které budou vhodné pro vaše dobrodružné zážitky,“ říká Pernilla Wohlfahrt, Design Director ve společnosti H&M.

Kolekce H&M Studio SS19 bude dostupná online a v Nákupní Galerii Myslbek v Praze od 21. března. A jestli dorazíte do prodejny už v 9 hodin ráno, můžete si nejenom zakoupit kousky z této krásné kolekce, ale také se potkat s Monikou Marešovou, Zorkou Hejdovou či Renatou Langmannovou, které zahájí její prodej. To vše v atmosféře arizonské Sedony, s adekvátními dekoracemi, hudbou a chutným občerstvením.

 

Přidat na Seznam.cz
MÓDA DÁMSKÁ MÓDA H&M MONIKA MAREŠOVÁ JARO 2019

Související články

Módní úchylky

Odhaleno! Jaké módní úchylky vedou u nás v redakci?

Každá žena má slabost pro něco jiného. Leckdy to přeroste až v posedlost. Kupujeme nepotřebné věci jen proto, že nám dělá radost je vlastnit. Jaká je vaše módní úchylka?

Celý článek

Džínové sukně - kamarádky žen všech národností i generací

Každá z nás má v šatníku nějakou tu stálici, něco, na co se můžeme vždy spolehnout, i když nemáme tu správnou náladu, něco co se spolehlivě hodí ke všemu. Jedním z těchto kousků, které má každá z nás v šatníku, je jistě i džínová sukně.

Celý článek

Polský časopis Fashion Magazine připravil stylový přírodní editorial

Modelka Karina Kurzacz zahalená do klasických krajkových šatů se staženými vlasy působí, jako by vypadla z retro filmu. A přesto vás tento editorial zaujme.

Celý článek

Designové vychytávky na červenec

Červenec je jednoznačně měsícem prázdnin a léta ve všemožném pojetí. Od času stráveného u vody, přes výlety do hor až po odpočinek doma na zahrádce. Vybrali jsme pro vás pár designových vychytávek, které by vám (nejenom) v tomto měsíci, mohly být dobrým společníkem.

Celý článek

Co nesmí chybět ve vaší plážové tašce?

Jednou z nejpopulárnějších chvil roku, na kterou se těší skoro celý svět, je dovolená u moře. Pokud ji máte ještě před sebou, nechte se inspirovat, jak efektivně se připravit k moři.

Celý článek

Letní romantika: Co na sebe, když vás pozve na rande?

Letní večery mají své kouzlo samy o sobě.  Proto, pokud se váš hrdina odhodlá této výjimečné doby využít a pozve vás na večeři, je jedno jak dlouho spolu jste. Připravte se na ni, oblečte se krásně a neodolatelně. Inspirujte se v našem článku.

Celý článek

Nike spustil další kampaň Pro Hijab a cudnější módu

Je to měsíc, co značka Nike spustila další unikátní kampaň Pro Hijab. Navazuje tak na to, co začala již v roce 2017. Značka věří, že poptávka po cudnější módě se bude v budoucnu zvyšovat.

Celý článek

Svůdná Adriana Lima ve sportovní kampani značky PUMA

Nejnovější kampaň sportovní značky PUMA jednoznačně sází na klasickou sportovní postavu oblíbené modelky Adriany Lima.

Celý článek