dnes je 14.11.2019 a svátek má Sáva

Na oslavě nové kolekce GIAMBATTISTA VALLI x HM v Praze nechyběly známé osobnosti

Přidat na Seznam.cz
Příležitost vidět mezi prvními exkluzivní kolekci GIAMBATTISTA VALLI x HM jsme si nemohli nechat ujít. A co jsme spatřili? Lásku, romantiku i prvky punku.

Jedinečné prostředí Martinického paláce dodávalo perfektní atmosféru pro spolupráci dvou věhlasných značek. O tom, jaká kolekce je a co v ní najdete, jsme vám psali před pár dny. Včera jsme se mohli utvrdit o tom, že i z blízkého pohledu jsou jednotlivé modely bohaté, přitom neformální  a detailně propracované. Na celé kolekci nás baví zejména její barevnost a hravost. A to i přesto, že nejsme vyloženě punkové dámy.

Celá událost se nesla v duchu barokně laděné kolekce a nenechaly si jí ujít známé tváře českého showbusinessu, zástupci médií i známí influenceři. Mezi nimi Monika Marešová, ambasadroka kolekce GIAMBATTISTA VALLI x HM, která se taky zúčastnila jejího globálního představení v Římě. V outfitech z kolekce dorazila i Dara Rolins, Zorka Hejdová, Renata Langmannová, Nikol Švantnerová, Filip Vaněk, Jana Plodková, Sharlotta, Mariana Prachařová, dvojice Zea a Pauli Garand a další.

Prohlédněte si galerii, kde najdete nejenom jedinečné kousky z kolekce, ale také tváře, které je přišly prezentovat...

 

 

Přidat na Seznam.cz
MÓDA DÁMSKÁ MÓDA PÁNSKÁ MÓDA GIAMBATTISTA VALLI GIAMBATTISTA VALLI X HM H&M MONIKA MAREŠOVÁ DARA ROLINS ZORKA HEJDOVÁ RENATA LANGMANNOVÁ NIKOL ŠVANTNEROVÁ FILIP VANĚK JANA PLODKOVÁ MARIANA PRACHAŘOVÁ

Související články

Vybrali jsme tři podzimní sukně, které si zamilujete

Co je víc ženského než skvěle padnoucí sukně? Existuje několik typů, střihů i barev. My jsme pro vás vybrali tři nejlepší, která vás budou bavit. Jakým sukním na podzim dáváte přednost vy?

Celý článek

BackYard představil nové designéry

V pražském módním obchodu BackYard se představily dvě nové značky YBA a Messa. Nejen je, ale i mnoho dalšího, přišli obdivovat Andrea a Michal Růžičkovi, Jana Plodková nebo Michaela Maurerová.

Celý článek

Zalando přislíbilo velké změny a přichází s novou sezónní kolekcí

Pokud neznáte Zalando, jako byste nežili. Je to největší platforma s výběrem módy a trendů v Evropě. Představují svoji novou image pod jasným poselstvím. Blýská se na lepší časy, počínaje uhlíkovou stopou přes jednorázové plasty po marketingovou kampaň.

Celý článek

Box je hlavní inspirací supermodelky Adriany Lima v kolekci pro značku Puma

První společná kolekce Adriany Lima a značky PUMA přináší oblečení i obuv v retro stylu s funkčními materiály a v bezchybném provedení.

Celý článek

Mužští plus size modelové dobývají módní mola

Svět si pomalu zvyká na plus size modelky. Ty rozhodně dnes již nejsou žádnou raritou. Jaké jsou však příležitosti pro plus size modely a je společnost připravena i na tento trend?

Celý článek

Tommy Hilfiger nabídne své top kousky z devadesátých let

Historie se opakuje. Alespoň co se týče spolupráce značky Tommy Hilfiger s vintage obchůdkem Procell. Připravte se na to nejlepší z devadesátých let Tommy Hilfigera.

Celý článek

Jak se oblékají oblíbení instagramoví influenceři - muži?

Módní hra na poli sociálních médií je čím dál vyhledávanějším tématem. Podzim a zima přináší spoustu trendy stylů. Které bychom měli následovat? Nechejte se inspirovat těmito instagramovými influencery, kteří mají co říct.

Celý článek

Josefina Bakošová a její kolekce Symbióza

Úspěšná česká návrhářka Josefina Bakošová, kterou můžete znát i jako členku kreativního dua Ester a Josefina, vypustila do světa kolekci s názvem Symbióza, která předesílá, že se jedná o spojení několika elementů.

Celý článek