dnes je 07.03.2021 a svátek má Tomáš

Na Žofíně se udílely ceny hudebním legendám

Přidat na Seznam.cz
Pražský Žofín přivítal celou řadu hvězd a legend české hudební scény, kterou pro jeden večer okořenila i krása boubelek.

Celá plejáda hudebních interpretů se s radostí zúčastnila výročního udílení cen Českého rozhlasu na pražském Žofíně, kde po boku hudebních legend i objevů stanuly i krásky kyprých tvarů MISS Prima křivky.

MISS Prima křivky 2015 - Simona Hodálová, MISS Prima křivky Internet 2015 - Kristýna Kutílková, MISS Prima křivky Krásná XL 2015 - Renáta Soukupová a finalistka letošní soutěže - Kateřina Sadílková byly skutečnou ozdobou večera a jejich jména se dokonce nesla celým českým éterem z úst DJ a moderátora Martina Hrdinky, který Simonu Hodálovou, jelikož je Slovenka, poprosil o symbolické převzetí ceny za nemocného Richarda Mullera.

„Symbolicky preberám cenu za Richarda Mullera. Tešim sa, že aj v Českej republike dokažu zabodovat Slovaci a ďakujem Česku, že nás vie oceniť!“ okomentovala nečekanou a neplánovanou akci Martina Hrdinky Simona Hodálová.

Z dalších ocenění se ale mohli těšit třeba i zpěvačka Lenka Filipová, která letos vystřídala svoji dceru Lenny či skupina Chinaski anebo kapela Jelen, která na místě oslavila titul Skupina roku. Dalšími oceněnými, na jejichž počest zapěli Petr Bende a Václav Neckář, jsou i Spirituál Kvintet, Rostislav Černý, Ota Peřina a Ladislav Kantor in memoriam a zvláštní cenu získal soutěžní festival Czechtalent.

 

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI KULTURA MISS PRIMA KŘIVKY

Související články

40 let kýče a elegance připravila galerie Vitra Design

Výstava „Memphis: 40 let kýče a elegance" přinese jeden z nejzvláštnějších úkazů, které se v posledních desetiletích ve světě designu objevily.

Celý článek

Úspěch je mix dřiny, štěstí a poučení se z předchozích chyb, říká průkopnice české kosmetiky Eva Štěpánková

Eva Štěpánková si ve svém životě zažila mnohé. I přes všechny překážky však dokázala od základů vybudovat úspěšnou firmu Ryor, která by mohla v odvětví přírodní kosmetiky konkurovat i zahraničí.

Celý článek

10 nejdražších kostýmů v historii filmů a seriálů

Kostýmy jsou esenciální součástí každého filmu, seriálů i dalších uměleckých představení. Připravili jsme pro vás žebříček těch nejdražších filmových a seriálových šatníků v historii.

Celý článek

Jana Zielinski: Každá doba má svou výzvu, když budeme otevření a inovativní, tak to zvládneme

Jméno Jany Zielinski je spojené se světovým designem. I díky ní mohou Češi rok co rok zhlédnout ikony světového i tuzemského designu na festivalu Designblok s mezinárodním renomé.

Celý článek

České osobnosti pod ledem! Otužování hýbe Českou republikou. Které známé tváře praktikují ledovou koupel?

Otužování v posledních týdnech skloňujeme ve všech možných pádech, alespoň tak vypadá čas trávený v zimních měsících v Česku. A je jedno, jestli máte za domem rybník, na zahradě barel s vodou nebo se vyběhnete vyválet ve sněhu. Podívejte se, jak na to jdou známé osobnosti.

Celý článek

Nordický vzor: počátky módní senzace a drahého luxusu

Nordické svetry jsou populární, ale drahou záležitostí letošní zimy. Skandinávský design je unikátní nejen svým vzhledem, ale také historií. Pojďte se s námi vydat na cestu po skandinávských zemích po stopách nordického designu.

Celý článek

Billie Eilish natočila dokument o svém životě

Mladá umělkyně dala nedávno vědět o svém prvním traileru jejího dokumentu. Snímek Billie Eilish pod názvem The World’s A Little Blurry brzy spatříte na svých obrazovkách. Těšíte se na něj?

Celý článek

Inaugurace prezidenta Bidena byla přehlídkou radosti a dokonalých outfitů

Po volbách ve Spojených státech a hlavně dramatických událostech, které je následovaly, se Washington dne 20. 1. 2021 znova nadechl a slavnostní inaugurace přinesla naděj na radostnější zítřky. Nově zvolený prezident Joe Biden byl doprovázen nejen svou krásnou ženou Jill, ale hlavně Kamalou Harris, první ženou na postu viceprezidentky. 

Celý článek