dnes je 15.09.2019 a svátek má Jolana

Nejlepší obálky módních časopisů v roce 2017

Přidat na Seznam.cz
Nejlepší módní kampaně jsme vám již zrekapitulovali. Dnes se podíváme na obálky časopisů, které se nám zdály zajímavé, krásné a také trošku šílené. Tedy alespoň na ty nej…

Kolik z vás si koupí časopis podle toho, co vidí na jeho obálce? Řekněme, že velké procento. Možná si mnozí řeknou, že rok 2017 provázela „obálková nuda“, nebudeme si také nic nalhávat, 46 editorialů si uzmuly sestry Gigi a Bella Hadid, což může znít už jako docela velká nuda, ale byly tam i obálky, které stály za pozornost.

I když časopisy globálně šetří a dovolí si menší výstřelky než dříve, najdeme pár nezapomenutelných obálek i v roce 2017. Na mnoha z nich se objevila Rihanna (Vogue Paris, Elle, Paper, Dazed) a na každé jsme mohli spatřit jiný aspekt její osobnosti. Spousta časopisů se vrací k reinkarnaci stávajících populárních osobností do oblíbených žen z předchozích let. A rozhodně jednou z TOP obálek byla ta s Gisele Bündchen v umělé kožešině v rámci boje na ochranu práv zvířat v pařížské Vogue...

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI OBÁLKY ČASOPISŮ RIHANNA GISELE BÜNDCHEN BELLA HADID GIGI HADID NICOLE KIDMAN LINDSEY LOHAN

Související články

První česká konference o influencer marketingu se blíží

Marketingové trendy zrychlují stejně jako naše doba, a tak není jednoduché držet krok s dobou. Jasno v nových trendech marketingu by však mohla udělat chystaná konference zaměřená na tzv. influencer marketing. O čem je vlastně řeč se dozvíte v našem článku.

Celý článek

Vytvořte si uvědomělý šatník, poradí vám Vendula Stoklásková

Připravit změny v rámci redesignu obchodu 100CLASS concept store jeho majitelka Vendula Stoklásková chystala už nějaký ten pátek, nyní ho můžeme vidět v novém kabátě a s jedinečnou inspirací na uvědomělý šatník. 

Celý článek

Pojďte s námi do aktivního podzimu plného motivace již od tohoto víkendu!

Projekt Let´s by Active přináší nové druhy cvičení, motivační plán pro zdravý životní styl pod dohledem zkušených trenérů, ale i zábavu a nová přátelství. Pojďte do toho s námi!

Celý článek

Představujeme vám finalisty soutěže PURE MODEL 2019

Druhý ročník prestižní modelingové soutěže PURE MODEL 2019 se přiblížil. Již za měsíc zjistíme nové vítěze. V loňském roce tato soutěž objevila novou topmodelku Barboru Fialovou, která se nedávno stala celosvětovou tváří nové kampaně Gucci.

 

Celý článek

Vyhrajte s námi vstupenky na jedinečnou módní přehlídku Chanelka, která proběhne 27. září 2019

Už samotný název napovídá, co nás na přehlídce bude čekat: Elegance, šarm a styl. Nebudou chybět známé osobnosti a večerem nás provede blogerka Lucie van Koten.

Celý článek

Ralph Lauren přenesl newyorský týden módy na večírek Velkého Gatsbyho

Jaké by to asi bylo zajít na jeden z legendárních večírků pana Gatsbyho? Tak to si vyzkoušeli účastníci letošního newyorského týdne módy. Návrhář Ralph Lauren překvapil strhující show i nádhernou podzimní kolekcí 2019 .

Celý článek

Nová exkluzivní kolekce od H&M objevuje retro v moderním chaosu New Yorku

Retro v moderním stylu? H&M říká ano. V podzimně zbarvených ulicích New Yorku nafotili nádhernou magickou kolekci. V hlavní roli modelka Adut Achet a fotograf Christian MacDonald.

Celý článek

Kristina Nemčková - rozhovor o úspěšné kuchařce i o módě

Kristina Nemčková nám utkvěla v paměti především jako vítězka populárního pořadu MasterChef. V jejím věku šlo o nevídaný úspěch a my jsme její kariéru začali se zájmem pozorovat. A teď jsme nadšeni z její skvělé kuchařky #UPGRADE.

Celý článek