dnes je 07.03.2021 a svátek má Tomáš

Nepropásni svou šanci! Staň se Česko-Slovenskou MISS 2015!

Přidat na Seznam.cz
Uzávěrka přihlášek do prvního ročníku soutěže Česko-Slovenská MISS se kvapem blíží, proto nepropásni svou šanci! Ještě nikdy to nebylo tak snadné!

Nejsi zrovna vysoká a nemáš míry modelek? Je to jedno! Česko-Slovenská MISS centimetry neřeší. Hledá skutečnou zdravou krásu, zdravě ambiciózní dívky, které touží po úspěchu, a dokážou pro něj něco udělat, pracovat na sobě, získat nové zkušenosti, stát se lepšími, podpořit charitativní projekt, a v neposlední řadě získat krásné ceny.

Proto nepropásni svou šanci stát se nejkrásnější dívkou České i Slovenské republiky. Snad nikdy to nebylo snazší! Nemusíš jezdit po castinzích a čekat v nekonečném pořadí v prostředí nákupních center… Stačí si sama udělat selfie foto a natočit krátké video, ve kterém se představíš, vyplníš formulář na cs-miss.eu a vše odešleš do 30. března.

Do uzávěrky přihlášek zbývá jen necelých čtrnáct dní! Poté už vše záleží jen na odborné porotě, která zasedne začátkem dubna, a ze všech došlých materiálů vybere jen část vyvolených slečen. A jaké slečny by to měly být? Věkově mezi 18. – 26. rokem. Jiná omezení v soutěži Česko-Slovenská MISS 2015 nejsou!

Co čeká finalistky?
Do finálové top ten se dostane 5 Češek a 5 Slovenek. Dívky čekají 2 soustředění, jedno začátkem června, kde jeden celý den bude věnovaný focení a natáčení, dále budou absolvovat školení, jak naložit se svým potenciálem, bojovat s trémou, o zdravém životním stylu, pohybu, mediální trénink, určitě je nemine i práce na fyzické kondici a individuální konzultace ohledně fitness a stravovacím plánu na léto. Zajímavým zpestřením programu bude i malování karikatur jejich portrétů, což je součást charitativního projektu našeho partnera Krása v srdci.

 

A co vlastně čeká na vítězky?
Pronájem luxusního automobilu zn. MERCEDES-BENZ, vouchery na workshopy a profesionální školení koučky Lenky Černé, vlasová kosmetika od Design Blocku, originální šperky a korunky od Atelieru Šperk, šaty na míru šité od návrhářky Zuzany Lešák-Černé, vouchery na výběr oblečení a doplňků u Differentfashion či prádla u LaTua boutique, poukaz na kompletní bělení zubů nejmodernější technikou do Stomatologického centra U svaté Anny, luxusní kosmetiku či služby od kliniky Medical beauty Plzeň, poukaz na focení se špičkovým fotografem Ivanem Mladenovem, vouchery do restaurací, na kávičky a další dobroty v síti kaváren CrossCafe, relaxační víkendové a wellness pobyty a samozřejmě skvělé zážitky, nové zkušenosti, poznatky, nové kontakty a přátelé.

Zdroj: Česko-Slovenská Miss

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI ČESKO-SLOVENSKÁ MISS SOUTĚŽ KRÁSY 2015 MISS ZUZANA LEŠÁK ČERNÁ MERCEDES-BENZ KRÁSA V SRDCI

Související články

Úspěch je mix dřiny, štěstí a poučení se z předchozích chyb, říká průkopnice české kosmetiky Eva Štěpánková

Eva Štěpánková si ve svém životě zažila mnohé. I přes všechny překážky však dokázala od základů vybudovat úspěšnou firmu Ryor, která by mohla v odvětví přírodní kosmetiky konkurovat i zahraničí.

Celý článek

10 nejdražších kostýmů v historii filmů a seriálů

Kostýmy jsou esenciální součástí každého filmu, seriálů i dalších uměleckých představení. Připravili jsme pro vás žebříček těch nejdražších filmových a seriálových šatníků v historii.

Celý článek

Jana Zielinski: Každá doba má svou výzvu, když budeme otevření a inovativní, tak to zvládneme

Jméno Jany Zielinski je spojené se světovým designem. I díky ní mohou Češi rok co rok zhlédnout ikony světového i tuzemského designu na festivalu Designblok s mezinárodním renomé.

Celý článek

České osobnosti pod ledem! Otužování hýbe Českou republikou. Které známé tváře praktikují ledovou koupel?

Otužování v posledních týdnech skloňujeme ve všech možných pádech, alespoň tak vypadá čas trávený v zimních měsících v Česku. A je jedno, jestli máte za domem rybník, na zahradě barel s vodou nebo se vyběhnete vyválet ve sněhu. Podívejte se, jak na to jdou známé osobnosti.

Celý článek

Nordický vzor: počátky módní senzace a drahého luxusu

Nordické svetry jsou populární, ale drahou záležitostí letošní zimy. Skandinávský design je unikátní nejen svým vzhledem, ale také historií. Pojďte se s námi vydat na cestu po skandinávských zemích po stopách nordického designu.

Celý článek

Billie Eilish natočila dokument o svém životě

Mladá umělkyně dala nedávno vědět o svém prvním traileru jejího dokumentu. Snímek Billie Eilish pod názvem The World’s A Little Blurry brzy spatříte na svých obrazovkách. Těšíte se na něj?

Celý článek

Inaugurace prezidenta Bidena byla přehlídkou radosti a dokonalých outfitů

Po volbách ve Spojených státech a hlavně dramatických událostech, které je následovaly, se Washington dne 20. 1. 2021 znova nadechl a slavnostní inaugurace přinesla naděj na radostnější zítřky. Nově zvolený prezident Joe Biden byl doprovázen nejen svou krásnou ženou Jill, ale hlavně Kamalou Harris, první ženou na postu viceprezidentky. 

Celý článek

Herečka Anya Taylor-Joy a její nejikoničtější outfity

Krásné velké oči vám učarují, její osobitý styl je stejně zajímavý jako její nervózní filmové role. Americká herečka vypadající skvěle s rudými i blond kadeřemi ráda experimentuje s módou, vystřídala několik různých stylistů a rozhodně ví, co jí sluší.

Celý článek