dnes je 21.02.2020 a svátek má Lenka

New York nabídl mnoho odlišných trendů v manikúře pro jaro 2019

Přidat na Seznam.cz
Od krátkých nehtů v přirozených barvách po miniaturními šperky zdobené. New York nezklamal ani v nehtových trendech.

Jaké tvary, barvy? 

Ty nejluxusnější značky předváděly v New Yorku to nejlepší ze svých dílen a jako vždy sladily s kolekcemi jak make-up, tak i manikúru. Dva protichůdné světy se prolínaly na molech a přehlídkách, kde se objevily dvě hlavní vlny trendů: nehty přirozené, krátké a nehty upravené, dlouhé s detailním zdobením. Co se tvaru týče, tak se vrací ostré do špičky zapilované kočičí drápky, zůstávají i nehty krátké, ale i uměle působící dlouhé zapilované do čtverce. Pro každého je tu manikúra, kterou si bude přát vyzkoušet.

 

Mladistvý vzhled

Mezi průkopníky mladistvého vzhledu nehtů patří značky Tibi a Oscar de la Renta. Do rovna zastřižené, s nevýraznou barvou přirozeného vzhledu, krátké, ale přesto velmi sofistikované díky nánosu kvalitního laku působily nenásilně. Mléčně zabarvený lak u Oscara de la Renty byl dodatečně doplněn zlatou barvou, která vytvořila efekt obrácené francouzské manikúry. Praktické řešení pro pracující ženy, které potřebují nehty upravené bez časové náročnosti. 

Zdobené unikáty

Naopak tomu bylo u značky Adeam, kde byly vytvořeny velmi dlouhé nehty čtvercového tvaru s mikro kamínky. Miniaturní šperky byly poskládány tak, že z dálky vypadaly jako barevná palubní deska nebo mikročipy. Každý nehet měl jinak poskládané kamínky, tudíž se jednalo o unikátní originál. Značka Opening Ceremony si vyhrála s mnoha návrhy, ale nejstylověji působily kombinace metalických laků se vzorkem leoparda a jiných afrických zvířat. Pracné ručně malované vzory s gelovými aplikacemi laků a krystaly byly vrcholem luxusu. Libertine tematicky nazval svou kolekci manikúry „Milostný příběh z minulosti“ a použil na každý originální design nehtu dokonce i vlasy a poukazoval na viktoriánské milostné obrázky a medailónky. 

 

 

vogue.co.uk, pinterest.com, fashionweekdaily.com

Přidat na Seznam.cz
KRÁSA NEHTY TREND MANIKURA NYFW 2019 TRENDY KOSMETICKÉ TRENDY LAKOVÁNÍ NEHTŮ

Související články

Bronzer, díky kterému budete vypadat jako brazilská bohyně

Bronzer je skvělý pomocník, který plně využijeme po celý rok. Jako mávnutím kouzelného proutku budete mít tvář štíhlejší a opálenější, přitom jeho aplikace nezabere mnoho času. Ovládněte kouzlo bronzeru, a budete vypadat jako brazilská bohyně.

Celý článek

Kadeřník Honza Kořínek představil novou kolekci s vlnami v hlavní roli

Honza Kořínek představil novou kolekci účesů s názvem Twenty20. V hlavní roli těchto účesů jsou krásné vlny a známý český kadeřník se nebojí hrát si ani s barvami.

Celý článek

Pihy všude kam se podíváš aneb proč jsou rusovlasí lidé výjimeční

Zrzavým lidem byla vždy věnovaná větší pozornost. Dříve se na ně nahlíželo jako na osoby s ďáblem v těle, dnes už víme, že jsou to pouze lidé s jinou barvou vlasů.

Celý článek

Co je tento rok trendy v manikúře

Nový rok s sebou přináší i nové trendy, a to i v oblasti manikúry. Na co se můžete těšit a co se opět vrací do módy? To a mnohem více se dozvíte v dnešním článku.

Celý článek

Emilia Clarke se stala první ambasadorkou značky Clinique

Hra o trůny ještě neskončila, to vám můžeme slíbit. Na tom nejvyšším opět sedí okouzlující Emilia Clarke. Z té je totiž oficiální ambasadorka značky Clinique.

Celý článek

Chcete pořádnou změnu? Zkuste ofinu

Stačí párkrát šmiknout a velká změna je na světě. Jedno je jisté, ofina vás nudit nebude. Díky novému střihu omládnete a zjemní se vám rysy. Dokonce existuje několik typů ofin, ale první se vrhněme na to, komu nejvíce bude ofina slušet.

Celý článek

Dopřejte svému tělu tu správnou výživu

Rok odstartoval a sním i mnohá předsevzetí o změně životního stylu. Ať už jste si nějaká předsevzala či naopak, zkuste rok 2020 začít se správnou péči o své tělo. Zaměřte se na složení a boj s vašimi nedostatky bude minulostí.

Celý článek

Nejhezčí beauty looky ze Zlatých glóbů

Nový rok, nová sezóna a první hollywoodská událost - to jsou Zlaté glóby. Každoroční přehlídka okouzlujících dam. A že jich bylo! My se tentokrát zaměřili na ty nejhvězdnější beauty looky.

Celý článek