dnes je 14.06.2021 a svátek má Roland

New York nabídl mnoho odlišných trendů v manikúře pro jaro 2019

Přidat na Seznam.cz
Od krátkých nehtů v přirozených barvách po miniaturními šperky zdobené. New York nezklamal ani v nehtových trendech.

Jaké tvary, barvy? 

Ty nejluxusnější značky předváděly v New Yorku to nejlepší ze svých dílen a jako vždy sladily s kolekcemi jak make-up, tak i manikúru. Dva protichůdné světy se prolínaly na molech a přehlídkách, kde se objevily dvě hlavní vlny trendů: nehty přirozené, krátké a nehty upravené, dlouhé s detailním zdobením. Co se tvaru týče, tak se vrací ostré do špičky zapilované kočičí drápky, zůstávají i nehty krátké, ale i uměle působící dlouhé zapilované do čtverce. Pro každého je tu manikúra, kterou si bude přát vyzkoušet.

 

Mladistvý vzhled

Mezi průkopníky mladistvého vzhledu nehtů patří značky Tibi a Oscar de la Renta. Do rovna zastřižené, s nevýraznou barvou přirozeného vzhledu, krátké, ale přesto velmi sofistikované díky nánosu kvalitního laku působily nenásilně. Mléčně zabarvený lak u Oscara de la Renty byl dodatečně doplněn zlatou barvou, která vytvořila efekt obrácené francouzské manikúry. Praktické řešení pro pracující ženy, které potřebují nehty upravené bez časové náročnosti. 

Zdobené unikáty

Naopak tomu bylo u značky Adeam, kde byly vytvořeny velmi dlouhé nehty čtvercového tvaru s mikro kamínky. Miniaturní šperky byly poskládány tak, že z dálky vypadaly jako barevná palubní deska nebo mikročipy. Každý nehet měl jinak poskládané kamínky, tudíž se jednalo o unikátní originál. Značka Opening Ceremony si vyhrála s mnoha návrhy, ale nejstylověji působily kombinace metalických laků se vzorkem leoparda a jiných afrických zvířat. Pracné ručně malované vzory s gelovými aplikacemi laků a krystaly byly vrcholem luxusu. Libertine tematicky nazval svou kolekci manikúry „Milostný příběh z minulosti“ a použil na každý originální design nehtu dokonce i vlasy a poukazoval na viktoriánské milostné obrázky a medailónky. 

 

 

vogue.co.uk, pinterest.com, fashionweekdaily.com

Přidat na Seznam.cz
KRÁSA NEHTY TREND MANIKURA NYFW 2019 TRENDY KOSMETICKÉ TRENDY LAKOVÁNÍ NEHTŮ

Související články

5 tipů na letní pedikúru

Lehký krok a krásná chodidla, tak i o tom je pedikúra. Jak připravit naše nohy na letní obuv, abychom se cítily sebevědomě? Jak pravidelně pečovat o chodidla a jaké barvy jsou letos trendy?

Celý článek

Příprava šatníku na léto

Rok uběhl jako voda a o slovo se opět začíná hlásit teplé počasí. Nastal čas otevřít skříně a zjistit, jestli vám v nich nechybí základní kousky jako kraťasy, tílka nebo plavky.

Celý článek

Novou globální ambasadorkou L’Oréal Paris je herečka Kate Winslet

Držitelka Oscara chce inspirovat ostatní ženy, aby se i v podobném věku cítily dobře. Prostřednictvím spolupráce s L’Oréal Paris k tomu má perfektně našlápnuto.

Celý článek

Dior do své kampaně vybral transgender celebritu Jin Xing

Jin Xing je bývalým plukovníkem v armádě, aktuálně úspěšnou tanečnicí a významnou transgender osobností v Číně. Od čtvrtka je také součástí kampaně módního domu Dior.

Celý článek

MINISERIÁL OBLIČEJOVÉ JÓGY: Pravidelnost přináší velké výsledky

Do třetice všeho dobrého, to platí i o našem miniseriálu, který se věnuje cvikům i celkové filozofii obličejové jógy. Pojďte si s námi dnes přečíst, co vám face yoga přinese, kolik lekcí potřebujete, abyste si ji osvojili a mnoho dalšího.

Celý článek

PŘIROZENĚ KRÁSNÁ BEZ CHEMIE

Lidí, kteří se zajímají nejen o kvalitu jídla, ale zároveň kladou důraz na složení přípravků určených k péči o tělo, je stále více. Více lidí začíná číst etikety a zajímá se o potenciálně škodlivé látky, které se vyskytují v krémech, šamponech, mýdlech či v zubních pastách.

Celý článek

Připravte svou pleť na léto, začít můžete s těmito kosmetickými tipy

Léto je za rohem a všechno nasvědčuje tomu, že si ho budeme moct užít plnými doušky. Připravte svou pleť na pořádnou dávku vitamínů, hydratace a ochrany, bez které se v létě rozhodně neobejde.

Celý článek

6 tipů, jak správně pečovat o své nehty

Krásné a zdravé nehty jsou vaší osobní vizitkou. Dobře udržované nehty o vás prozradí hodně. Jak správně o nehty pečovat a co je dobré vědět? To se dozvíte v dnešním článku.

Celý článek