dnes je 24.08.2019 a svátek má Bartoloměj

Nová kolekce Helen Mertl vás oslní

Přidat na Seznam.cz
Helena Mertlová je česká módní návrhářka, kterou znají především nevěsty. Její svatební šaty jsou nadčasové a originální zároveň. Věnuje se ale i večerním šatům a my se teď můžeme pokochat její novou kolekcí, kterou představuje pod svou značkou Helen Mertl.

Značku Helen Mertl asi nejvíce charakterizuje šití z kvalitních a luxusních látek a ani současná kolekce se nebude nést v jiném duchu. Je příjemné vědět, že někteří návrháři nepolevují ze svých zásad a zkušeností, které nasbírali praxí. Pokud chcete mít krásné šaty na svatbě nebo jiné významné události, budete si muset připlatit za detailní zpracování a použití dražších materiálů. Se správným návrhářem vám ale ušitý kousek vydrží na celý život anebo není nic výjimečného nechat si šaty po pár vyneseních do společnosti přešít. A Helena Mertlová je jedna z těch, za kterou můžete se svou představou svých vysněných šatů bez obav přijít.

Nejkrásnější a nejvzácnější látkou bylo a bude hedvábí. Helena Mertlová si vybrala několik škál barev v pudrových odstínech a nezapomněla ani na klasickou bílou. Krásné střihy se nesou v minimalistickém duchu a nechávají vyniknout vzdušnosti a lehkosti hedvábí.

Inspirace antickými střihy je více než patrná. Jemnost záhybů, čisté linie, řasení, vzdušnost, a hlavně pohodlnost při nošení, to jsou prvky, kterými můžeme popsat jak klasický starořecký chitón, tak překrásné šaty z kolekce Helen Mertl. A kdo by se nechtěl na významných událostech cítit co nejpohodlněji.

 

foto:helenamertlova.cz

 

 

Přidat na Seznam.cz
DÁMSKÁ MÓDA MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI DOMÁCÍ TVORBA HELEN MERTL HELENA MERTLOVÁ HEDVÁBÍ HEDVÁBNÉ ŠATY

Související články

Značka Marc O’Polo plánuje mezinárodní růst, proto znovu vsadila na Annu Ewers

Podzim i zima pomaloučku začínají klepat na dveře. I kdybychom tuto skutečnost v myšlenkách ještě oddálili, možná bychom se mohli alespoň začít poohlížet po parádních sezónních kouscích. Například u značky Marc O’Polo.

Celý článek

Co byste měli vědět o kolekci navržené vévodkyní ze Sussexu Meghan Markle?

Kolekce, která bude mít podstatně hlubší význam a je spojená s módní návrhářkou Mishou Nonoo, by se měla začít prodávat již toto září.

 

Celý článek

Značka Noirs klade důraz na módu pro ženy, které se vzájemně podporují

Dost bylo rivality! Je potřeba se sjednotit a myslet alespoň v některých věcech podobně. Například o udržitelné módě, lásce k přírodě a ekologii. To vše a mnohem víc je cílem české značky Noirs.

Celý článek

Queens a lokální móda jdou ruku v ruce! Společně s návrhářkou Michaelou Hriňovou připravuje týdenní pop up store

Spolupráce Queensu se slovenskou návrhářkou Michaelou Hriňovou, která vyvrcholí týdenním pop upem v Praze je tím, co nás v nadcházejících dnech čeká. Lokální podpora funguje v tomto směru na sto procent!  

Celý článek

Modelka Cara Taylor v kampani Richard Allan x H&M inspirované šedesátými lety

Módní řetězec H&M se spojil s britskou značkou Richard Allan a vznikla kampaň silně inspirovaná šedesátými lety v hlavní roli s modelkou Carou Taylor. Snímky nafocené v ulicích Londýna působí hravým a bezstarostným dojmem. 

Celý článek

Podzimní pletená kolekce české návrhářky Božidary nese název Melancholic

Srpen se přehoupl do druhé poloviny a ať už chceme či nikoliv, brzy nás nemine období, kdy se budeme muset zachumlat do hřejivých svetrů a roláků. A když už toto období nastane, proč to nevzít zcela stylově se svetry české návrhářky Božidary?

Celý článek

Podzimní kampaň Victoria's Secret na černobílých snímcích

Jistě nám dáte za pravdu, že právě černobílé záběry mají pořád své kouzlo. Když babička najde zaprášené černobílé fotografie, má to neskutečnou atmosféru. A na to nejspíš sází i fotograf Russell James.

Celý článek

Mladá modelka Kaia Gerber je novou svěží tváří podzimní kampaně Versace

Všem muselo být jasné, že když se spojí značka Versace s momentálně oblíbenou a velmi obsazovanou modelkou Kaiou Gerber a uznávaným fotografem Stevenem Meiselem, vzejde z toho něco skvělého. A to se také stalo. Nová kampaň určitě zaujme po všech stránkách. 

Celý článek