dnes je 14.12.2019 a svátek má Lýdie

Nová kolekce Helen Mertl vás oslní

Přidat na Seznam.cz
Helena Mertlová je česká módní návrhářka, kterou znají především nevěsty. Její svatební šaty jsou nadčasové a originální zároveň. Věnuje se ale i večerním šatům a my se teď můžeme pokochat její novou kolekcí, kterou představuje pod svou značkou Helen Mertl.

Značku Helen Mertl asi nejvíce charakterizuje šití z kvalitních a luxusních látek a ani současná kolekce se nebude nést v jiném duchu. Je příjemné vědět, že někteří návrháři nepolevují ze svých zásad a zkušeností, které nasbírali praxí. Pokud chcete mít krásné šaty na svatbě nebo jiné významné události, budete si muset připlatit za detailní zpracování a použití dražších materiálů. Se správným návrhářem vám ale ušitý kousek vydrží na celý život anebo není nic výjimečného nechat si šaty po pár vyneseních do společnosti přešít. A Helena Mertlová je jedna z těch, za kterou můžete se svou představou svých vysněných šatů bez obav přijít.

Nejkrásnější a nejvzácnější látkou bylo a bude hedvábí. Helena Mertlová si vybrala několik škál barev v pudrových odstínech a nezapomněla ani na klasickou bílou. Krásné střihy se nesou v minimalistickém duchu a nechávají vyniknout vzdušnosti a lehkosti hedvábí.

Inspirace antickými střihy je více než patrná. Jemnost záhybů, čisté linie, řasení, vzdušnost, a hlavně pohodlnost při nošení, to jsou prvky, kterými můžeme popsat jak klasický starořecký chitón, tak překrásné šaty z kolekce Helen Mertl. A kdo by se nechtěl na významných událostech cítit co nejpohodlněji.

 

foto:helenamertlova.cz

 

 

Přidat na Seznam.cz
DÁMSKÁ MÓDA MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI DOMÁCÍ TVORBA HELEN MERTL HELENA MERTLOVÁ HEDVÁBÍ HEDVÁBNÉ ŠATY

Související články

Jak se stylově obléknout na svah

Zajímáte se o módu a chcete, aby vám to slušelo za každé situace? Je jedno, zdali jdete na rande, do práce nebo na svah. Sportovní a teplé oblečení lze také snadno kombinovat. Ptáte se, jak svůj šatník vybavit do mínusových teplot?

Celý článek

Slovenská návrhářka Ida Sandor se spojila s českou značkou KARA

Limitovaná dámská kolekce KARA x Ida Sandor vychází z potřeb současné ženy. Navrhla ji známá slovenská designérka, která si libuje v čistotě a minimalismu.

Celý článek

Jemná víla v podání návrhářky Heleny Mertlové

Souhra přírody, ženské krásy, něhy a křehkosti je v kolekci Heleny Mertlové cítit z každého kousku látky, z každého záhybu i barvy. Jaro / léto 2020 vnímá návrhářka velmi decentně.

Celý článek

Je čas zapracovat na formě. Jak vypadat skvěle i v posilovně?

Pravidelný pohyb je jednou z cest za krásnou postavou. Ale jak docílit toho, aby vám to slušelo i v posilovně? Nečekejte na novoroční předsevzetí, začněte hned a buďte u toho sexy!

Celý článek

Slovenská značka Moela představila kolekci určenou pro ženy 21. století

Nová módní značka Moela přináší ready-to-wear kolekci, která je v souladu s udržitelnou módou a přírodními materiály. Cílí na ženy 21. století, které jsou úspěšné a zodpovědné.

Celý článek
ANNA Anna

Tip na skvělý dárek: originální barevné čepice a čelenky české značky Anna Anna!

Přemýšlíte každý rok, co zajímavého a hezkého dát svým blízkým nebo těm, kteří už „všechno mají”? Máme pro vás tip na zcela originální dárek, který je krásný, cenově dostupný, a ještě podpoříte českou řemeslnou výrobu.

Celý článek

Čeští olympionici budou v Japonsku reprezentovat v kolekci, kterou inspirovala gymnastika v popředí s Věrou Čáslavskou

Limitovaná kolekce vznikla nejenom pro české reprezentanty, ale také pro jejich fanoušky. Nápis Czech Republic má i svůj japonský ekvivalent.

Celý článek

Prosinec ve smyslu vzorovaných must haves kousků!

Jistě už chystáte dětem nadílku na Mikuláše a pomalu dokupujete vánoční dárky. Na chvíli se však zastavte a mrkněte, co by v šatníku pro tuto zimu nemělo chybět právě vám, prosincem počínaje…

Celý článek