dnes je 25.09.2022 a svátek má Zlata

NOVÁ SILUETA CONVERSE CHUCK 70 PLUS

Přidat na Seznam.cz
Converse představuje novou siluetu Chuck 70 Plus, která upoutá pozornost na první pohled zkreslenými liniemi a posunutými proporcemi.
Boty Converse

Trendy tradice

V některých ohledech značku notoricky známe. Converse vyrábí Chuck Taylor All Star a One Star tenisky už po více než jedno století a nyní pracuje na vytvoření nové streetové klasiky. To, co jejich zákazníci nosí, je inspirováno sportem, ulicí a kulturou. Značka Converse to sleduje a redefinuje s trendem. Řídí se tím, že obutím jejich produktů, vytvářejí zákazníci autentický pouliční styl, a to jednoduše tím, že jsou sami sebou. Nezáleží na tom, zda má Chucky na sobě sedmdesátiletá basketbalová legenda na obrázku v knize nebo jsou k vidění na teenagerovi v ulici. Chucky byly vždy “na pohodu” … protože je nosí všechny generace a při spoustě příležitostech. Jsou to zkrátka boty do nepohody, které se vyplatí mít vždy po ruce.


Zdroj: se svolením Converse

Upgrade Chuck 70 Plus

Chuck 70 Plus jsou navrženy pro ty, kteří nemají v povaze se leknout nových výzev a rádi pokoušejí zažité normy. Látkový vršek modelů Chuck 70 Plus je vyrobený minimálně z 50 % z recyklovaného materiálu, který je zajímavý navíc různou gramáží pospojovaných dílů. Díky tomu získává model na plasticitě a vytváří iluzi překrývání. Přehnaný jazyk boty a logo na patě pomáhá ještě více zdůraznit rozstříhanou podrážku. Nechybí OrthoLite stélka pro dokonalou pohodlnost. Pro někoho možná matoucí silueta, pro každého ale unikátní model s čerstvou dávkou originality.


Zdroj: se svolením Converse

Krásné tlumené odstíny

Chuck 70 Plus se představuje v 5 tlumených barvách. Kromě černobílé klasiky doplňuje pětici šedá, trendy fialová a jemná žlutá. Pro všechny platí, že se na ně nestačí podívat jen jednou. Chuck 70 Plus jsou v prodeji v Converse obchodě ve Westfield Chodov a u běžných distributorů.

Přidat na Seznam.cz
CONVERSE OBUV A BOTY KOLEKCE 2022

Související články

Kolekce Puma a Vogue

PUMA A VOGUE SPOLEČNĚ VYTVOŘILI IKONICKOU KOLEKCI

Společnosti PUMA a VOGUE oznámily zahájení nové spolupráce, která spojuje svět sportu a módy do jedinečné kolekce.

Celý článek
Denim košile

NOVÁ KOLEKCE ZNAČKY VERMI BY DARA, DENIM BY DARA LIGHT

Denim light je dalším dropem džínové kolekce z dílny Vermi by Dara, jenž úspěšně navazuje na první ucelenou kolekci nadčasových denim kousků. Tentokrát ve světle modré džínovině, která svým optimistickým odstínem prodlouží a rozzáří přicházející babí léto.

Celý článek
Ganni a Levis kolekce

ZNAČKA LEVI'S VE SPOLUPRÁCI S GANNI PŘEDSTAVUJÍ NOVOU GROW UP KOLEKCI

Levi’s a značka GANNI vás zvou společně s Emmou Chamberlain do zahrady své nové kampaně Grow Up, která si hraje nejen se zeleninou.

Celý článek
LV tenisky

LOUIS VUITON PŘEDSTAVUJE NOVOU VERZI IKONICKÝCH TENISEK

Louis Vuitton představuje novou verzi ikonických tenisek LV Trainer, které posouvají koncept udržitelnosti na zcela novou úroveň. 

Celý článek

CONVERSE X JOSHUA VIDES

Konceptuální umělec Joshua Vides se vrací ke spolupráci s Converse, tentokrát s řemeslně propracovanou kolekcí představující jedinečně provedené modely a cool oblečení. Ukáže vám, jak s perfektně zvládnutými technikami pozvednou každodenní obuv na designový zážitek. Stačí se nebát posouvat hranice zajetých představ. 

Celý článek

Móda pro teenagery v Sizeer. Poznejte nejpopulárnější značky, od Converse až po Nike či adidas!

Jejich výrobky jsou módní, pohodlné, funkční, odolné a speciální pozornost je u nich věnována poutavému designu. Pokud váš junior již nějakou dobu koketuje s osvěžením svého šatníku, anebo jste to právě vy, kdo se v poslední době zbláznil do streetwearu a chtěli byste jej lépe poznat, abyste mohli později ukázat svým rodičům v současnosti nejpopulárnější značky, potom opravdu doporučujeme přečíst si dnešní článek, v němž vám přiblížíme historii čtyřech kultovních brandů.

Celý článek

Z newyorského metra na ikonické plátěnky: Keith Haring se spojil s Converse

Keith Haring, nekonvenční umělec, který každým svým dílem láme bariéru mezi vysokým uměním a tím, které je dostupné každému.

Celý článek

CONVERSE MY STORY: ŽENY ŽENÁM

Mladé, odvážné, nezávislé. Přesně takové jsou ženy, které skrze ikonické Converse ukazují světu, kým doopravdy jsou. Nová kolekce, jejíž název My story je vepsán na každém modelu, září výraznými barvami a dodá vám kuráž vykřičet do světa i váš příběh.

Celý článek