dnes je 10.08.2020 a svátek má Vavřinec

Novinky na Netflixu, na co se můžete těšit?

Přidat na Seznam.cz
Léto, bazén, knížky a seriály. Takto začínaly letní měsíce pro mnohé z vás. Odpočinek od školy, práce či dětí můžete využít s oblíbeným seriálem nebo filmem. Co je nového na Netflixu v červenci?

zdroj: pexels.com

Vybírejte z nepřeberného množství novinek i kvalitních klasik. Na jaké filmy a seriály už můžete žhavit své sítnice? Vybrali jsme pro vás nejlepší kousky z romantiky, zábavy, seriálů a zajímavých dokumentů.

Romantika

Netflix na začátku července vypustil další reality show "Say I do", kde se můžete těšit na lásku, romantiku a svatby snů.

U té romantiky ještě chvíli zůstaneme u filmu "Pod žhavým sluncem", kde parta teenagerů řeší vztahy a letní lásky během prázdnin na plážích v Riccione.

Další romantickou podívanou je komediální film "Zoufalky", který se motá kolem nešťastně poslaného e-mailu, předstírání a výletu do Mexika.

"Pětkrát rande naslepo", reality show, ve které šest svobodných čeká pět různých schůzek naslepo v krásných městských lokalitách v Brazílii. Bude z toho láska?

zdroj: pexels.com

Seriály

Další novinkou je "Válečná jeptiška", kdy se osiřelá dospívající dívka probouzí v márnici a zjistí, že má výjimečné schopnosti a je vyvolená tajné sekty jeptišek, která loví démony.

Na dlouze očekávanou 3. řadu seriálu "Seveřanů" se také dočkáte už v červenci. Dobrodružný seriál plný akce, drancování a plenění.

Zajímavou podívanou nabízí thriller "Dvanáct", kde 12 obyčejných lidí usedá do poroty a musí vynést verdikt nad ženou, která je obviněná z vraždy své nejlepší kamarádky i dcery.

zdroj: pexels.com

Dokumenty

"Jsme v tom společně“ je dokument, kde aktivisti z celého světa bojují proti nespravedlnosti a snaží se o změny ve společnosti.

Legendární dokumentární seriál "Nevyjasněné záhady“ se vrací na obrazovky s další várkou záhadných zmizení, šokujících vražd, nadpřirozených setkání a dalších skutečných případů.

zdroj: pexels.com

Přidat na Seznam.cz
NETFLIX LETNÍ FILMY SERIÁLY NA LÉTO NA CO SE PODÍVAT NETFLIX A NOVINKY ROMANTIKA RADY REDAKCE

Související články

Plus sized svatební šaty - nenechte se navléci do bílého pytle

Ve světě plus sized to ženy nemají vždycky lehké. Pro spousty z nás je nakupování svatebních šatů noční můrou. A zvláště pak, když se pro nás v konfekci najdou pouze jedny šaty, které vypadají jako pytel na brambory. Říkáme, ne! Vítejte ve světě haute couture plus sized brides!

Celý článek

Teplákové šortky - patří ještě vůbec do vašeho šatníku?

Uvažovala jste někdy nad tím, že byste si své oblíbené teplákové šortky vzala jinam než na zahradní párty u kamarádky? Například do práce v kanceláři? A je to vůbec možné? Prozkoumali jsme pro vás, kam až sahají hranice teplákových šortek.

Celý článek

Pozitivní přístup k životu

Za poslední dobu se mnoha lidem kvůli koronavirové situaci na povrch vydralo několik problémů. Jak pracovních, osobních tak psychických. Jak si zajistit pozitivní přístup za každé situace?

Celý článek

Jak naplánovat perfektní rozlučku se svobodou pro nevěstu

Svatba je jedna věc, ale ženich a nevěsta by neměli přijít ani o pořádné loučení se svobodou. Připravili jsme pro vás pár tipů na perfektní loučení se svobodou pro budoucí nevěsty.

Celý článek

Bílé topy aneb jak nakopnout léto 2020

Bílá je dobrá. Vždy byste si na ni měly najít v šatníku místo. A v létě to platí dvojnásob. Připravili jsme pro vás typy, jak nakopnout letní šatníky s bílými topy v hlavní roli. Jak totiž říkal Karl Lagerfeld, základem všeho je bílá košile.

Celý článek

Proč zůstáváme v nefunkčním vztahu?

Nejspíše si každý z vás na vlastní kůži vyzkoušel, jaké je to mít nefungující vztah. Otázkou ale zůstává, proč z takového vztahu nemůžete odejít? Je na vině strach, samota nebo něco jiného?

Celý článek

Aktivní dovolená v Čechách? Jedině Lipno!

Toto léto bude většina z nás zřejmě trávit dovolenou objevováním nových míst v Česku. To ale rozhodně neznamená, že letos bude nuda. I bez moře a exotiky si můžete užít spoustu zábavy, poznat nová místa, a ještě si zasportovat. Máme pro vás tip na aktivní dovolenou v Čechách – zajeďte si na Lipno!

Celý článek

Ekobox je krabička plná ekologických a zero-waste produktů

Záleží vám na životním prostředí, vnímáte nezbytnost recyklace, bezobalových vychytávek a minimum nebezpečné chemie? Pojďte se seznámit s Ekoboxem!

Celý článek