dnes je 23.09.2019 a svátek má Berta

O lásce, svatebních špercích i darech je blížící se výstava Snoubení

Přidat na Seznam.cz
Chcete být originální a hledáte způsob, jak věnovat jedinečný svatební dar? Nebo snad chcete požádat svou lásku o ruku? Možná vás výstava, která proběhne již za pár dní v Praze, dostatečně motivuje.

Jedinečná výstava s názvem Snoubení představí od 1. května 2019 do 28. června 2019 tvorbu českých designérů v oblasti svatebního šperku a darů. Výstava bude probíhat v Galerii CZECHDESIGN a přinese mnoho nevídaného a nezapomenutelného. Čeští designéři se v poslední době s chutí zaměřují na téma svatby, které je ostatně vděčné a krásné samo o sobě.

Na výstavě uvidíte výběr snubních, zásnubních prstenů a ostatních svatebních šperků. Pro budoucí svatebčany pak výběr originálních darů, od netradičních přání až po tradiční porcelán a sklo v jedinečném provedení.

Originální kousky přináší jak zkušení čeští designéři, tak školní práce budoucích šperkařů. Vybrané produkty z výstavy budou od 1. května mimořádně k dostání i v online shopu galerie, aby se k nim dostalo větší publikum.

Mezi vystavujícími budou: 27jewelry, Nastassia Aleinikava, Belda Factory, Dana Bezděková, Lucie Houdková, ISIS, JA-RA, Hanuš Lamr, Eliška Lhotská, MAMORI, Věra Nováková, Karla Olšáková, Hana Polívková, Janja Prokić, Eva Růžičková, Secret Forest,  Adéla Schicker, Klára Šípková, Markéta Šumová, UHRECKI Veronika Uhrecká, Jan Vlasák, Veronika Watzková, ZORYA a další.

foto: Tomáš Slavík, Tablo

 

Přidat na Seznam.cz
LIFESTYLE DESIGN NÁKUPY A OBCHOD VÝSTAVA VÝSTAVA SNOUBENÍ SVATBY SVATEBNÍ DARY SNUBNÍ PRSTENY ZÁSNUBNÍ PRSTENY ŠPERKY SVATEBNÍ PORCELÁN SVATEBNÍ SKLO

Související články

Drobnosti, kterými si zlepšíte náladu

Potřebujete něco, po čem se vám zlepší den nebo snad týden? Co vám usnadní život či aspoň pár jeho okamžiků? Pořiďte si tyto věci. Popřípadě u nás nadýchejte inspiraci.

Celý článek

Kristina Nemčková - rozhovor o úspěšné kuchařce i o módě

Kristina Nemčková nám utkvěla v paměti především jako vítězka populárního pořadu MasterChef. V jejím věku šlo o nevídaný úspěch a my jsme její kariéru začali se zájmem pozorovat. A teď jsme nadšeni z její skvělé kuchařky #UPGRADE.

Celý článek

Kadeřník Honza Kořínek představil novou kolekci účesů

Známý pražský kadeřník Honza Kořínek se nechal inspirovat tím nejčistším citem, který na světě je. Mateřskou láskou. Kolekci Pure Love nám ukazuje na čtyřech krásných a úspěšných ženách, které nás seznámí se svými neméně oslňujícími matkami a dcerami.

Celý článek
Bytové doplňky

Pokojovky: Uklidňující, módní a praktický bytový doplněk

Závěsná skleněná aerária zdobená dary moře a zeleným sukulentem patřila mezi žhavé trendy bytových dekorací minulého roku. Jaké jsou aktuální trendy mezi bytovými doplňky?

Celý článek

Značka Versace vytvořila nové luxusní cestovní balíčky pro leteckou společnost Turkish Airlines

Turecká letecká společnost Turkish Airlines opravdu na svých zákaznících ani zaměstnancích nešetří. Od července totiž svým cestujícím nabízí speciální cestovatelské balíčky od značky Versace. Podívejte se, na co se můžete těšit až příště s touto společností poletíte.

Celý článek

Trendy decor bytu aneb Co právě frčí?

Zařizujete si právě nový byt nebo aspoň jeho nový vzhled? Chcete se ve svém bytě cítit nejen příjemně a útulně, ale i inspirativně? Rady a nápady jak na to, najdete u nás v článku...

Celý článek

Back to school: Vše, co by vám na začátku školního roku nemělo chybět

A že toho je, co je potřeba na přelomu srpna a září pořídit. V tomto článku vynecháme oblečení, ale zaměříme se na ty nejlepší batohy, školní potřeby a další nezbytnosti do vaší lavice.

Celý článek

I v koupelně se můžete cítit královsky! Zaměřte se na výběr správných doplňků a máte vyhráno

Luxusní design a důraz na kvalitu a původ materiálů můžete vnímat i ve své koupelně. Jedinečné textury, velkolepost, ale také ohleduplnost vůči planetě jsou základními stavebními kameny společnosti Gessi.

 

Celý článek