dnes je 19.07.2019 a svátek má Čeněk

O lásce, svatebních špercích i darech je blížící se výstava Snoubení

Přidat na Seznam.cz
Chcete být originální a hledáte způsob, jak věnovat jedinečný svatební dar? Nebo snad chcete požádat svou lásku o ruku? Možná vás výstava, která proběhne již za pár dní v Praze, dostatečně motivuje.

Jedinečná výstava s názvem Snoubení představí od 1. května 2019 do 28. června 2019 tvorbu českých designérů v oblasti svatebního šperku a darů. Výstava bude probíhat v Galerii CZECHDESIGN a přinese mnoho nevídaného a nezapomenutelného. Čeští designéři se v poslední době s chutí zaměřují na téma svatby, které je ostatně vděčné a krásné samo o sobě.

Na výstavě uvidíte výběr snubních, zásnubních prstenů a ostatních svatebních šperků. Pro budoucí svatebčany pak výběr originálních darů, od netradičních přání až po tradiční porcelán a sklo v jedinečném provedení.

Originální kousky přináší jak zkušení čeští designéři, tak školní práce budoucích šperkařů. Vybrané produkty z výstavy budou od 1. května mimořádně k dostání i v online shopu galerie, aby se k nim dostalo větší publikum.

Mezi vystavujícími budou: 27jewelry, Nastassia Aleinikava, Belda Factory, Dana Bezděková, Lucie Houdková, ISIS, JA-RA, Hanuš Lamr, Eliška Lhotská, MAMORI, Věra Nováková, Karla Olšáková, Hana Polívková, Janja Prokić, Eva Růžičková, Secret Forest,  Adéla Schicker, Klára Šípková, Markéta Šumová, UHRECKI Veronika Uhrecká, Jan Vlasák, Veronika Watzková, ZORYA a další.

foto: Tomáš Slavík, Tablo

 

Přidat na Seznam.cz
LIFESTYLE DESIGN NÁKUPY A OBCHOD VÝSTAVA VÝSTAVA SNOUBENÍ SVATBY SVATEBNÍ DARY SNUBNÍ PRSTENY ZÁSNUBNÍ PRSTENY ŠPERKY SVATEBNÍ PORCELÁN SVATEBNÍ SKLO

Související články

Brno otevře první Re-shop v Česku

Brno má velký náskok před ostatními českými městy v recyklaci odpadu. Dva projekty, Re-use a Retro-use, již nějakou chvíli fungují a myšlenkový maraton, tzv. hackathon, dal příležitost vzniku prvního Re-shopu. Neočekávejte žádný obyčejný blešák, ale místo plné kreativity a obchod s poklady.

Celý článek

Co nesmí chybět ve vaší plážové tašce?

Jednou z nejpopulárnějších chvil roku, na kterou se těší skoro celý svět, je dovolená u moře. Pokud ji máte ještě před sebou, nechte se inspirovat, jak efektivně se připravit k moři.

Celý článek

5 tipů, co pořídit nevěstě a ženichovi, jako svatební dar

Jste pozvaná na svatbu a nevíte si rady? Co zakoupit budoucím novomanželům, aby se jim to nejen líbilo ale i hodilo? Jak se vyhnout trapasu, kdy budete mít stejný dárek jako jiný svatebčan? Odpověď najdete v článku...

Celý článek

Karla Olšáková: Jakýkoliv úspěch je odrazem toho, že to, co děláte, děláte dobře

Česká designérka Karla Olšáková si našla chvíli, aby si s námi popovídala o tom, jaké šperky sama ráda nosí, které materiály jí pro její tvorbu baví, i to, co považuje za své největší úspěchy.

Celý článek

Tip na výlet: Záhřeb a návštěva obchodu DeLight

Do Chorvatska na pobřeží se podíval snad každý Čech. Ale i hlavní město Záhřeb toho může nabídnout mnohem víc než jen skvělou zmrzlinu a krásnou katedrálu. V uličce kousek od náměstí se pyšní nádhernými modely obchod s dámskou kolekcí nové chorvatské značky Delight.

Celý článek

50 let od Woodstocku a festivalová móda se téměř nezměnila

V roce 1969 se nedaleko města Woodstock konal nejlegendárnější třídenní hudební festival všech dob. Půl milionu návštěvníků, protesty proti válce ve Vietnamu, nesmrtelní umělci, ale i originální móda, která rezonuje dodnes, to všechno může definovat jednu z klíčových a největších událostí na poli populární hudby.

Celý článek

Červencové MUST HAVE volá po doplňcích!

Nový letní měsíc zalitý sluncem, pohodou, dovolenou, odpočinkem a zábavou jednoznačně volá po tom, abychom se zamyslely nad svými doplňky. Máme na mysli letní slamáky stejně jako pohodlnou a prodyšnou obuv!

Celý článek

Trendy plavky, ve kterých na pláži zazáříte. Už se těšíte?

Koupací sezóna je tady! Ať už se chystáte na dovolenou k moři, nebo jen o víkendu k jezeru, letošní plavkové trendy si zamilujete. Sexy jednodílné, retro, zvířecí potisk, průstřihy… Ještě nevíte, v čem půjdete na pláž?  Zrekapitulujte si s námi nejžhavější trendy.

Celý článek