dnes je 27.05.2019 a svátek má Valdemar

O lásce, svatebních špercích i darech je blížící se výstava Snoubení

Přidat na Seznam.cz
Chcete být originální a hledáte způsob, jak věnovat jedinečný svatební dar? Nebo snad chcete požádat svou lásku o ruku? Možná vás výstava, která proběhne již za pár dní v Praze, dostatečně motivuje.

Jedinečná výstava s názvem Snoubení představí od 1. května 2019 do 28. června 2019 tvorbu českých designérů v oblasti svatebního šperku a darů. Výstava bude probíhat v Galerii CZECHDESIGN a přinese mnoho nevídaného a nezapomenutelného. Čeští designéři se v poslední době s chutí zaměřují na téma svatby, které je ostatně vděčné a krásné samo o sobě.

Na výstavě uvidíte výběr snubních, zásnubních prstenů a ostatních svatebních šperků. Pro budoucí svatebčany pak výběr originálních darů, od netradičních přání až po tradiční porcelán a sklo v jedinečném provedení.

Originální kousky přináší jak zkušení čeští designéři, tak školní práce budoucích šperkařů. Vybrané produkty z výstavy budou od 1. května mimořádně k dostání i v online shopu galerie, aby se k nim dostalo větší publikum.

Mezi vystavujícími budou: 27jewelry, Nastassia Aleinikava, Belda Factory, Dana Bezděková, Lucie Houdková, ISIS, JA-RA, Hanuš Lamr, Eliška Lhotská, MAMORI, Věra Nováková, Karla Olšáková, Hana Polívková, Janja Prokić, Eva Růžičková, Secret Forest,  Adéla Schicker, Klára Šípková, Markéta Šumová, UHRECKI Veronika Uhrecká, Jan Vlasák, Veronika Watzková, ZORYA a další.

foto: Tomáš Slavík, Tablo

 

Přidat na Seznam.cz
LIFESTYLE DESIGN NÁKUPY A OBCHOD VÝSTAVA VÝSTAVA SNOUBENÍ SVATBY SVATEBNÍ DARY SNUBNÍ PRSTENY ZÁSNUBNÍ PRSTENY ŠPERKY SVATEBNÍ PORCELÁN SVATEBNÍ SKLO

Související články

Tip na výlet: Budapešť

Pokud přemýšlíte, kam vyrazit na výlet za hranice, jedním z našich redakčních typů je maďarská metropole Budapešť. Okouzlující hlavní město, které si zamilujete i vy.

Celý článek
Cestování

Östersund: srdce Švédska

Malebné město ve středu Švédska v provincii Jämtland. Proč navštívit právě tuto oblast? Důvodů je hned několik!

Celý článek

Eva Jiřičná v pražském DOXu

V Centru současného umění DOX v pražských Holešovicích právě probíhá výstava u příležitosti významného životního jubilea Evy Jiřičné. Nechte se zlákat a inspirovat elegancí a lehkostí, kterou do svých děl první dáma české architektury vkládá.

Celý článek

Jízdou na kole vstříc mořským želvám

Peter Millar se rozhodl, že ve spolupráci s mořským klubem Timbers Kiawah - Ocean Club & Residences, vytvoří kola, která budou pomáhat podmořskému světu.

Celý článek

Globální výzva k boji proti klimatickým změnám v podobě výstavy designu

Ožehavé a čím dál více řešené téma globálních klimatických změn se promítá do všech odvětví a oborů. I výstava Cooper Hewitt Design Triennial má poukázat na důležitost daného tématu!

Celý článek

Soukromé letadlo Elvise Presley jde do dražby

Mohli bychom hádat, že oblíbenou barvou Krále Rock 'n' Rollu byla red velvet. Tou se obklopil ve svém domě v podobě červených koberců na zdech, ale také do ní stylizoval své soukromé letadlo.

Celý článek

Šest značek, jejichž potištěné látky budete milovat po celé léto

Značek, které vás doopravdy osloví a vy si je už nadobro zapamatujete, není mnoho. My vám však zaručíme, že pokud patříte mezi milovníky letních potisků, pak si tyto značky zapamatujete už jednou pro vždy.

Celý článek

Inspirace: Jak zorganizovat vstupní prostor domu i bytu

Vstupní chodba do domu či bytu by měla být světlým útulným prostorem, který vás přivítá. Často v něm ale překypuje hromada svršků a bot. Jak takové místo lépe zorganizovat?

Celý článek