dnes je 27.05.2020 a svátek má Valdemar

O lásce, svatebních špercích i darech je blížící se výstava Snoubení

Přidat na Seznam.cz
Chcete být originální a hledáte způsob, jak věnovat jedinečný svatební dar? Nebo snad chcete požádat svou lásku o ruku? Možná vás výstava, která proběhne již za pár dní v Praze, dostatečně motivuje.

Jedinečná výstava s názvem Snoubení představí od 1. května 2019 do 28. června 2019 tvorbu českých designérů v oblasti svatebního šperku a darů. Výstava bude probíhat v Galerii CZECHDESIGN a přinese mnoho nevídaného a nezapomenutelného. Čeští designéři se v poslední době s chutí zaměřují na téma svatby, které je ostatně vděčné a krásné samo o sobě.

Na výstavě uvidíte výběr snubních, zásnubních prstenů a ostatních svatebních šperků. Pro budoucí svatebčany pak výběr originálních darů, od netradičních přání až po tradiční porcelán a sklo v jedinečném provedení.

Originální kousky přináší jak zkušení čeští designéři, tak školní práce budoucích šperkařů. Vybrané produkty z výstavy budou od 1. května mimořádně k dostání i v online shopu galerie, aby se k nim dostalo větší publikum.

Mezi vystavujícími budou: 27jewelry, Nastassia Aleinikava, Belda Factory, Dana Bezděková, Lucie Houdková, ISIS, JA-RA, Hanuš Lamr, Eliška Lhotská, MAMORI, Věra Nováková, Karla Olšáková, Hana Polívková, Janja Prokić, Eva Růžičková, Secret Forest,  Adéla Schicker, Klára Šípková, Markéta Šumová, UHRECKI Veronika Uhrecká, Jan Vlasák, Veronika Watzková, ZORYA a další.

foto: Tomáš Slavík, Tablo

 

Přidat na Seznam.cz
LIFESTYLE DESIGN NÁKUPY A OBCHOD VÝSTAVA VÝSTAVA SNOUBENÍ SVATBY SVATEBNÍ DARY SNUBNÍ PRSTENY ZÁSNUBNÍ PRSTENY ŠPERKY SVATEBNÍ PORCELÁN SVATEBNÍ SKLO

Související články

Must have kousky v bytovém textilu

Zamysleli jste se někdy nad tím, jak důležité je cítit se doma dobře? Je to ten pocit, který po příchodu cítíte jako první. Ten pocit, na který se těšíte, už když jdete z práce domů. A víte, co tento pocit umocňuje? Krásný bytový textil.

Celý článek

Designový speciál: V ložnici si dejte záležet zejména na osvětlení

V druhém dílu designového speciálu jsme si pro vás připravili pár tipů, jak změnit vaši ložnici k nepoznání. Nebo také rady, jak ji postavit od základů, na čem si dát záležet a na co nezapomenout.

Celý článek

Bývalý domov herečky Meg Ryan v San Francisku je na prodej za 19,95 milionů dolarů

Slavná herečka tento luxusní domov sdílela se svým tehdejším manželem Dennisem Quaidem. Dům v San Francisku navrhl před více než sto lety Samuel Newsom a nabízí panoramatický výhled na Alcatraz. Nyní je na prodej za horentní sumu.

Celý článek

Sebevědomí a skvělá postava i když nemáte čas? Vyzkoušejte ketodietu, při které nebudete hladovět!

Zhubnout trvale v relativně rychlém čase je v dnešní době určité sci-fi. Hlídat si stravu, sportovat, a ještě se starat o chod domácnosti, děti a manžela, může být nad naše síly. Jsou však způsoby, jak si hubnutí usnadnit. Znáte ketodietu?

Celý článek

Nová kolekce hedvábných šátků Silky Gang provází pohádky O Malence a O Zlaté rybce

Hedvábné šátky české značky Silky Gang již delší dobu odráží několik pohádkových motivů. Mezi nimi i dva nové, zcela elegantní a jemné motivy, které podtrhnou duši žen i mužů.  

Celý článek

Jak nakupovat oblečení online jako profesionál?

Sociální izolace nás staví před nové výzvy a možnosti a směřuje nás více než kdy jindy do virtuálního světa online nákupů. Jak ale nakupovat chytře, bezpečně a ekonomicky?

Celý článek

Co o vás prozradí šperky?

Výběr šperků a vaše preference nevypovídají jen o vašem osobním stylu, ale mohou ukázat mnohé o vaší osobnosti. Šperky přitahují pozornost a krásně doplňují celkový vzhled, ale co dalšího na vás prozradí?

Celý článek

Skateboard: Koníček pro děti nebo sexy sport pro muže?

Časy se mění a s tím přicházejí i různé trendy. Dříve jsme viděli malé kluky pobíhat se skateboardem v ruce a nyní o tento druh sportu jeví zájem především muži 30+. 

Celý článek