dnes je 02.04.2020 a svátek má Erika

Objevte tajemství punčoch ve spreji

Přidat na Seznam.cz
Známe to všechny. Není nic horšího, než když se nám na punčochách udělá oko v tu nejméně vhodnou chvíli. Takové oko na punčoše může být příčinou pěkného trapasu.

Punčocháče také dnes nejsou vůbec levnou záležitostí. Jestliže se chcete těmto nepříjemnostem vyhnout, máme pro vás elegantní řešení. Tento výrobek je trhákem 21. století. Jde o punčochy ve spreji!

O co jde?
Tzv. AirStocking uvedl na trh v roce 2003 japonský chemik a vynálezce Yoshiumi Hamada. AirStocking v překladu do češtiny má význam „punčochy ve spreji“. Princip těchto punčoch spočívá v nastříkání hedvábných částic na pokožku. Hedvábné částice jsou ve spreji spojeny s vhodnou bezpečnou chemikálií, která po nastříkání na pokožku vytvoří jemný film. Punčocháče ve spreji tedy překvapivě vlastně nejsou vůbec žádnou textilií, ale kosmetikou.

Jak to funguje?
Punčochy ve spreji dokážou vytvořit skutečný dojem punčocháčů, kromě toho však také dokážou skrýt drobné nedostatky, oděrky, jizvy, křečové žíly a dokonce i modřiny. Nanesený hedvábný film dodá nohám jakoby opálený povrch. Pozitivní na těchto punčocháčích je skutečnost, že nechá nohy volně dýchat a vy se v nich cítíte pohodlně a uvolněně. Aplikace je jednoduchá, sprej se nanáší na čistou depilovanou pokožku ve vzdálenosti 20 centimetrů od kůže.

Po nasprejování pak látku po povrchu kůže rozetřete a necháte zaschnout. Punčochy jsou odolné vůči vodě, takže se vůbec nemusíte nepříznivého počasí obávat. Punčochy ze spreje dokonce nezničí ani váš pot. Na nohách tyto punčochy vydrží celý den. Pakliže již svou funkci splnily, stačí si je smýt mýdlem ve sprše.

Jediné varování, dbejte na to, abyste punčocháče ve spreji nenanášely ve více vrstvách (mohly by vám pak totiž zašpinit oblečení). V současné době si již můžete vybírat hned z několika různých velikostí sprejů i odstínů této super moderní kosmetiky.

Zdroj: luxusnipradlo.cz, airstocking.com

Přidat na Seznam.cz
KOSMETIKA A PARFÉMY PUNČOCHY VE SPREJI PUNČOCHÁČE PUNČOCHY NOHY KRÁSNÉ NOHY

Související články

Slavné obočí

Linie pohledu slavných dam

Preferujete obočí do úhledného tvaru, orámované tužkou, vysoce posazené, tenké či husté? Ač tak nebo onak, právě obočí je jedním z nejdůležitějších rysů našeho obličeje. Udává výraz, kterým se lišíme od ostatních.

Celý článek

Jak si správně vybrat řasenku, a na co si dát pozor

Řasenka dokáže s očima vykouzlit divy, ale to jen v případě, když použijete tu správnou variantu. Je potřeba se především zamyslet, jaké máte řasy a co konkrétně potřebují. Svůdný pohled pak vykouzlíte snadno a rychle.

Celý článek
Líčení v 5 minutách

Odpočítáváme aneb Půvab v minutách

Ženy se narodily pro krásu a každá má právo se cítit přirozeně krásná. Už Elizabeth Ardenová razila toto pravidlo. Průkopnice v líčení a zakladatelka kosmetické firmy.

Celý článek

Žij své sny, inspiruj se a buď dobrodruhem s novou vůní Coach Dreams

Jsou to sny, které inspirovaly značku Coach k vytvoření nové smyslné vůně. Spolu s tím i svoboda a dobrodružství na cestách po Americe.

Celý článek

Oční sérum šetrné k člověku i přírodě si teď vaše pleť zaslouží dvojnásob

Čas, který teď máme navíc, můžeme perfektně využít k tomu, abychom své pleti, zejména pak očím, dopřáli maximální péči. Vyzkoušejte novinku Inlight Bio oční sérum Supreme, je to takový malý drahokam.

Celý článek

Vrásky jako symbol moudrosti a stáří? Naučte se je lehce skrývat

Ve chvíli, kdy se nám v obličeji začnou tvořit vrásky, může nás pohltit menší panika, co s nimi? Je však několik způsobů, jak se o svou pleť starat i s vráskami, jak jim předcházet a udržovat vitalitu vaší pleti v co nejlepší kondici!

Celý článek

Jak používat lesk na rty, abyste dosáhla perfektního výsledku?

Milujete lesk na rty? Máte vždy alespoň jeden po ruce a neumíte si bez něj představit běžnou činnost? Naprosto vám rozumíme, připravili jsme pro vás pár tipů, jak dosáhnout ještě lepšího výsledku.

Celý článek

Oleje, krémy nebo séra? Co si vybrat?

Není snadné vybrat produkt, který bude přesně odpovídat požadavkům vaší pleti a zároveň nebude za hříšné peníze. Znáte rozdíly mezi krémy, oleji a séry? Která volba je nejlepší a proč?

Celý článek