dnes je 23.01.2022 a svátek má Zdeněk

Obydlí pro zvířata mohou mít také „high end“ design!

Přidat na Seznam.cz
Potrpíte si na módnost svého oblečení, a co design vašeho bytu?

Skutečně šik, hypermoderní až futuristické obydlí pro vaše zvířecí spolubydlící navrhl designér Marc Angel Bloom.

Design jeho pelíšků, čúracích bedýnek pro kočky, klecí ale i akvária potěší nejen milovníky futuristického designu, ale taky milovníky retra. V designu těchto výrobků se totiž snoubí obojí. Marc Angel Bloom zvolil jako materiál světlé dřevo v barvě bílé kávy. Kombinuje jej s bílou a samozřejmě s kovem nebo sklem podle toho, zdali jde o klec nebo akvárium. V pelíšcích nechybí čalounění, které je v decentně ladící šedé barvě. Teď, když vás už nemusí urážet komerčně nabízená obydlí pro zvířata z levně vypadajících a přitom přemrštěně drahých materiálů, můžete si i ve svém hypermoderním, nebo naopak v aktuálně módním retro interiéru vybudovat celý zvěřinec.

Marc Angel Bloom ve své řadě nabídl pelíšek pro kočky a menší psy, klec pro králíky, klec pro ptáčky, akvárium i bedýnku pro kočičí potřebu. Pro tyhle nádherné designové solitéry nemusíte hledat skryté místo u sebe v bytě. Budou plnohodnotným a atraktivním kouskem interiéru. A snad se budou líbit i vašim zvířecím spolubydlícím.

 

Zdroj obrázků: Housetrendfurniture.com

Přidat na Seznam.cz
DOMÁCÍ ZVÍŘÁTKA RETRO DESIGN INTERIÉR KLEC AKVÁRIUM

Související články

Karty Podle sebe - balíček smysluplných otázek

Žijeme v přehlcené době informací a tak často není prostor pro rozhovory ať už s dětmi či partnerem nebo s rodiči. Jednoduše nám nezbývá energie. Mladá maminka Linda Martišková vymyslela geniální karty Podle sebe, které pomohou v nastartování hlubší konverzace.

Celý článek

Jeden mladík si od nás objednává LED kolečka, která si upevňuje na paddleboard a dělá zážitkové večerní plavby po Vltavě, říká podnikatelka s dětskými světly Petra Žbánková

Světýlka pro děti přišla jako nápad z nebes, kterého se Petra Žbánková na mateřské chytila. Začít podnikat nebylo snadné. Dnes díky tomu ale dělá radost spoustě dětem i jejich rodičům s netoxickými lampičkami a světýlky.

Celý článek

Trendy v obývacím pokoji 2021/2022 podle NATUZZI EDITIONS

Interiérový design má velký vliv na psychickou pohodu a po období, kdy jsme na delší dobu uvízli ve svých domovech, si to uvědomujeme mnohem intenzivněji. Pokud nás pandemie něco naučila, je to hlubší poznání toho, že náš domov je náš hrad a oáza.

Celý článek

Oslavte sváteční chvíle s novinkami od značek Moët a Hennessy

Šampaňský dům Moët&Chandon a značka prémiového koňaku Hennessy si pro nadcházející oslavy vánočních svátků a nového roku přichystaly hned několik novinek, díky kterým budou letošní Vánoce o něco kouzelnější!

Celý článek

Apartmán Carrie Bradshaw ze Sexu ve městě si nyní můžete pronajmout za 23 dolarů na noc

První díly ikonického seriálu Sex ve městě byly k vidění před 23 lety. Nyní si můžete na noc pronajmout byt Carrie Bradshaw za symbolickou cenu 23 dolarů na noc.

Celý článek

K podzimním trendům jednoznačně patří tyto klobouky a čepice

Klobouky jsou jedním z nejjednodušších způsobů, jak do šatníku na podzim dostat rozměr a barvu. I přesto, že ve většině zemí jsou tyto pokrývky hlavy součástí běžného šatníku, u nás jsou klobouky z velké části opomíjené. Sladit je však není nic extra náročného.

Celý článek

Kvalita, důraz na detail a odlišnost. To je značka Venduly Šulanové VS

Detail je vše. To je heslo, jímž se řídí oděvní značka VS, která byla před 4 lety založena módní designérkou Vendulou Šulanovou.

Celý článek

Obroučky brýlí nemusí být jen rutinní záležitostí, najděte takové, které podtrhnou váš celkový outfit

Pokud vás zajímají módní novinky, stejně tak vás jistě nadchnou stylové doplňky, mezi nimi i brýle. Podívejte se, jaké trendy vládnou v brýlových obroučkách pro podzim a zimu 2021 / 2022.

Celý článek