dnes je 22.07.2019 a svátek má Magdaléna

Olivia Palermo oznámila spolupráci se značkou Karl Lagerfeld

Přidat na Seznam.cz
Newyorská influencerka a šéfredaktorka Olivia Palermo odhalila další ze svých znamenitých počinů. Tentokrát přidá hned několik stylových ingrediencí do francouzského podzimního koktejlu.

Pařížská módní značka Karl Lagerfeld, která se v současnosti chlubí stovkou kamenných prodejen po celém světě, naverbovala do svých řad nezaměnitelnou Olivii Palermo, jež se pyšní svým vytříbeným smyslem pro styl.

Ten se nyní bude moct promítnout do podzimní kolekce značky Karl Lagerfeld, která spatří světlo světa již v červnu. Jednotlivé kousky ponesou označení „Karl Lagerfeld styled by Olivia Palermo" a budou dostupné jak v kamenných prodejnách, tak i online. Jedná se tak o jednu z posledních spoluprací, kterou Karl inicioval.

Francouzský brand nedávno svým fanouškům ohlásil, jakým způsobem spolupráce s Olivií, milovnicí výrazných potisků, zářivých barev a uvolněného stylu, probíhá - Palermo se podílí na stylingu jednotlivých kousků dámské kolekce podzim/zima 2019-20, pět z nich dokonce spolunavrhuje. Mělo by se jednat o modely, v nichž dojde ke skloubení pařížského šarmu s pouličním stylem rušného velkoměsta, jakým New York City je.

Stává se tak důležitým článkem v řetězci, do kterého se již zapojila také módní editorka francouzského Vogue Carine Roitfeld, spolupodílející se na stejné kolekci. Olivia není rozhodně v tomto odvětví začátečníkem, má za sebou již rozsáhlé spektrum kolaborací, jmenujme například značky Piaget, Banana Republic či Nordstrom. A co je neméně důležité, na jedné z oblíbených sociálních sítí ji nyní sleduje skoro šest milionů příznivců.

„Moci spolupracovat s takovým vizionářem a ikonou, jakou je Karl Lagerfeld, je pro mne opravdu neskutečné," uvedla 32letá dáma, kterou značka popisuje jako sebevědomou, podnikavou a kreativní.

Olivia je dalším ze zástupu partnerů, kterého značka ke kolaboraci přizvala. V minulosti Karl Lagerfeld takto oslovil i adolescentní dceru Cindy Crawford, modelku a herečku Kaiu Gerber, v minulém roce zase vsadil kartu na svého asistenta a bodyguarda Sébastiena Jondeau. 

WWD.com

Přidat na Seznam.cz
KARL LAGERFELD OLIVIA PALERMO SPOLUPRÁCE PODZIM 2019

Související články

Fendi v podzimní kampani cílí na jistotu

Že je podzim daleko? Na to rozhodně nesází světové módní domy, které postupně představují své podzimní a zimní módní kampaně. Tedy způsob, jak nejlépe světu ukázat, že vám jejich oblečení bude slušet.

Celý článek

Chanel vyvrátil drby o úpadku značky, tržby překročily 11 miliard dolarů

Před 2 týdny značka Chanel rozpustila veškeré pověry o úpadku této francouzské značky. Tržby za minulý rok dosáhly 11 miliard dolarů a stále stoupají. Značka se těší i nadále velké prosperitě a návrháři se snaží, aby odkaz jejich boha žil stále.

Celý článek

Jak proběhlo oficiální rozloučení s legendárním návrhářem Karlem Lagerfeldem? Většina přítomných plakala dojetím.

Oficiální rozloučení s geniálním designérem Karlem Lagerfeldem proběhlo v uměleckém duchu se spoustou jeho zaměstnanců, přátel a slavných tváří. Paříž se v jeden den proměnila v město, které patřilo zesnulému návrháři.

Celý článek

Společná pamětní událost značek Chanel a Fendi na počest Karla Lagerfelda proběhla v Paříži

Dva velké módní domy, kde byl ten největší módní návrhář tvůrcem, duší a hlavou všeho, vytvořily pamětní vzpomínkovou akci z nadrozměrných fotografií. Akce se zúčastnilo spoustu známých osobností.

Celý článek

POMELLATO A CHIARA FERRAGNI představují „POMELLATO SISTERHOOD INITIATIVE “

Pomellato - Chiara Ferragni - Cass Bird. To jsou tři pojmy, tři ikony, tři jména, která když se spojí, musí vzniknout něco velkolepého.

Celý článek

Věhlasná jména jako Giorgio Armani a Kate Moss poprvé na jedné lodi

Opravdu je to poprvé, kdy se italský módní dům rozhodl spolupracovat s TOP modelkou Kate Moss. Podzimní kampaň tak dostane nový nádech.

Celý článek

Nadčasové kabelky ze spolupráce Balmain a topmodelky Cary Delevingne jsou trendem i novodobou klasikou!

Anglická topmodelka vytvořila spolu s francouzským domem Balmain kabelky vhodné pro moderní ženu. Tři verze kabelek jsou pro rozmanité příležitosti, ale všechny v sobě nesou typické znaky módního domu Balmain, ale i osobnost Cary Delevingne. 

Celý článek

Nejnovější Fendi kolekce poprvé od roku 1965 bez Karla Lagerfelda

Karl Lagerfeld neopustil pouze Chanel, ale také Fendi, kde byl dlouholetým kreativním ředitelem společně se Silvií Venturini Fendi. Jak vypadala první kolekce bez Karla a čím překvapila? 

Celý článek