dnes je 09.12.2021 a svátek má Vratislav

Oscar de la Renta vnesl do svatební kolekce trochu nekonvenčnosti

Přidat na Seznam.cz
Svatební šaty většinou návrháři berou vážně a stejně přistupují i k jejich prezentaci. Značka Oscar de la Renta se od vážnosti trochu oprostila a upustila i z přísných konvencí.

Fernando Garcia a Laura Kim se postaraly o novou svatební kolekci Oscar de la Renta s grácií. Z modelů, které pod podzimní řadu 2018 vytvořily, jasně vyplývá, že mají k nevěstám dnešní doby blízko a vědí, co chtějí nosit. I proto dostala jejich kolekce punc moderní doby. Šaty jsou stále nádherné, plné nejjemnějších krajek a skvostné práce švadlen, postrádají však usedlost, kterou dnešní nevěsty rozhodně nosit nechtějí. Návrhářkám se podařilo dát dohromady kolekci tradičních siluet, kterou propletly s moderními střihy a výsledek je jako dělaný pro trendy mladou nevěstu. 

Modernímu nádechu kolekce odpovídalo také její nafocení pro následnou prezentaci - modelka se na fotografiích hýbe, šaty se dostávají do pohybu a každý snímek poskytuje trochu jiný úhel pohledu. Nemusíme se tak dívat na zamrzlou pózu dvacetkrát za sebou jen v jiných šatech. Pokud podzimní kolekci svatebních šatů 2018 označujeme jako nekonvenční, tohoto přívlastku dozajista dostál už druhý představený model. Široké krémové culottes s prodlouženým sakem - svatební model bez krajek, bez sukně, ale stále skvělý! 

vogue.com

Přidat na Seznam.cz
SVATBY OSCAR DE LA RENTA SVATEBNÍ ŠATY PODZIM 2018 BRIDAL NEVĚSTA

Související články

Rodina Hiltonových a Billie Eilish v novém videu Oscar de la Renta

Laura Kim a Fernando Garcia natočili video ke své nové kolekci Oscar de la Renta. Ve videu vystupují přední světové topmodelky, které se místo klasického mola předvádějí v rušných ulicích New Yorku.

Celý článek

Krátké svatební šaty jsou hitem sezóny

Svatba patří k nejkrásnějším zážitkům v životě. I když pandemie koronaviru ovlivnila svatby neblahým způsobem. Nezkracuje se jen počet hostů, ale i svatební šaty nevěsty! Inspirujte se krásnými kousky v dnešním článku.

Celý článek

Petra Brzková: Má aktuální svatební kolekce odráží jednoduchost, lehkost a volnost

Krajka, lehký hedvábný taft a satén odráží ve svatební kolekci Petry Brzkové čistotu sněhově bílého odstínu společně s ivory.

Celý článek

Projekt TVORBOU odráží potřebu smysluplně vracet oblečení zpět mezi lidi

Projekt Veroniky Matějkové vznikl jako reakce na fenomén fast fashion. Původně zamýšlená upcyklační platforma ve své současné podobě vintage shopu odráží potřebu smysluplně vracet oblečení zpět mezi lidi.

Celý článek

Svatební trendy 2021 ze salonu tvuj-honeymoon.cz

Svatební trendy pro rok 2021. Jednoduché elegantní linie nabízí svatební salon TVŮJ HONEY MOON. "Svatební šaty jako z pohádky".   

Celý článek

Návrhářka Iveta Paulerová: svatební sezóně vládne jednoduchost střihu i materiálu

Svatební šaty z aktuální kolekce návrhářky Ivety Paulerové jsou lehké, svěží a pohodlné, aby v nich nevěsta mohla strávit celý svůj velký den a užila si ho naplno.

Celý článek

Nejlepší účesy z letošních Zlatých glóbů aneb v jednoduchosti je krása

Zlaté glóby se letos kvůli pandemii uskutečnily za zcela jiných podmínek, než jsme zvyklí. Největší herecké hvězdy se neprošly po červeném koberci, ale přenos sledovaly z domova a byly do něj zapojeny pouze virtuálně.

Celý článek

Variace možností ukazuje česká značka Petiteé v kolekci pro rok 2021

Kolekce, která tentokrát není zaměřena pouze na svatební šaty, zahrnuje i luxusní kousky na slavnostní příležitosti. Návrhářka Petra Pitelková se ohlíží i na životní prostředí, například metodou upcyclingu.

Celý článek