dnes je 19.06.2019 a svátek má Leoš

Oscar de la Renta vnesl do svatební kolekce trochu nekonvenčnosti

Přidat na Seznam.cz
Svatební šaty většinou návrháři berou vážně a stejně přistupují i k jejich prezentaci. Značka Oscar de la Renta se od vážnosti trochu oprostila a upustila i z přísných konvencí.

Fernando Garcia a Laura Kim se postaraly o novou svatební kolekci Oscar de la Renta s grácií. Z modelů, které pod podzimní řadu 2018 vytvořily, jasně vyplývá, že mají k nevěstám dnešní doby blízko a vědí, co chtějí nosit. I proto dostala jejich kolekce punc moderní doby. Šaty jsou stále nádherné, plné nejjemnějších krajek a skvostné práce švadlen, postrádají však usedlost, kterou dnešní nevěsty rozhodně nosit nechtějí. Návrhářkám se podařilo dát dohromady kolekci tradičních siluet, kterou propletly s moderními střihy a výsledek je jako dělaný pro trendy mladou nevěstu. 

Modernímu nádechu kolekce odpovídalo také její nafocení pro následnou prezentaci - modelka se na fotografiích hýbe, šaty se dostávají do pohybu a každý snímek poskytuje trochu jiný úhel pohledu. Nemusíme se tak dívat na zamrzlou pózu dvacetkrát za sebou jen v jiných šatech. Pokud podzimní kolekci svatebních šatů 2018 označujeme jako nekonvenční, tohoto přívlastku dozajista dostál už druhý představený model. Široké krémové culottes s prodlouženým sakem - svatební model bez krajek, bez sukně, ale stále skvělý! 

vogue.com

Přidat na Seznam.cz
SVATBY OSCAR DE LA RENTA SVATEBNÍ ŠATY PODZIM 2018 BRIDAL NEVĚSTA

Související články

Bláznivé léto s Temperley London a šaty jako pro královnu Viktorii

Když Alice Temperley zakládala jako čerstvá absolventka britské královské umělecké školy svou první značku, asi netušila, že se její výtvory stanou symbolem největšího luxusu v Británii. Pojďte se s námi podívat na nejnovější kolekce značky Temperley London.

Celý článek

Ikonické svatební účesy napříč historií

Slavné krásky se na svůj velký den učesaly každá jinak. Všem slušely rozmanité svatební účesy a významně se tak i zapsaly do módní historie a to od Brigitte Bardot až po Claudii Schiffer. 

 

Celý článek

Top 5 trendů ve svatebních šatech přímo z módních přehlídek

Nejvýznamnější den v životě ženy znamená obléci si nezapomenutelné šaty. Po celý život nevěsty vzpomínají na svou kouzelnou róbu. S jakými novými trendy přicházejí světoví návrháři? 

Celý článek

O lásce, svatebních špercích i darech je blížící se výstava Snoubení

Chcete být originální a hledáte způsob, jak věnovat jedinečný svatební dar? Nebo snad chcete požádat svou lásku o ruku? Možná vás výstava, která proběhne již za pár dní v Praze, dostatečně motivuje.

Celý článek

Soutěž Souboj nevěst připravuje nevěsty na to, jak se stát skvělou manželkou

Již osmý ročník Souboje nevěst přinesl devět finalistek, které soutěžily o svatební věno v hodnotě čtvrt milionu korun. Vítězkou se stala první houslistka Národního divadla Táňa Vejvodová.

Celý článek

Značka Viktor & Rolf představila svatební kolekci na rok 2020

Umělecká interpretace svatebních šatů od značky Viktor & Rolf přináší 19 střihů, které se drží hesla elegance, glamour a haute couture.

Celý článek

TIQE by Petra Balvínová s kolekcí beroucí dech

Čtvrtý den pražského Fashion Weeku proběhla na Pražském hradě v Lobkowiczově paláci přehlídka svatebních šatů navržených Petrou Balvínovou. Petra se od roku 2015 mimo jiné věnuje i svatebním šatům. Její letošní kolekce byla dechberoucí.

Celý článek

Podzimní kolekce Oscar de la Renta ve znamení noblesy, orientu a španělské krásy

Od britských vzorů, po rozkvetlou zahradu ve Španělsku se dostanete k vůni orientu se závěrem večerní noblesy. Tak zvěčnili kolekci Oscar de la Renta podzim/zima 2019, Laura Kim a Fernando Garcia.

Celý článek