dnes je 28.05.2022 a svátek má Vilém

Pandora představuje valentýnskou kolekci, která vás chytne za srdce

Přidat na Seznam.cz
Letošní valentýnská kolekce šperků značky Pandora se soustředí na drobné projevy lásky v okamžicích všedního života, které navždy zůstávají těmi nejcennějšími a uchováváme si je v paměti.

 

Hlavním symbolem se letos stal visací zámek a klíček, který darujete milované osobě

V této náročné době jsou to právě drobné projevy lásky, díky nimž se cítíme nejvíce ceněni a jejichž připomínku chceme mít stále při sobě. Speciální pozornost, jež něžně sděluje, že „to je to, co pro mne znamenáš“, nám umožňuje oslavovat lásku ve všech jejích podobách a ukázat těm, kteří jsou pro nás důležití, jak moc nám na nich záleží. Společnost Pandora k oslavě těchto drobných projevů lásky navrhla oddělitelný visací přívěsek Zámek a klíč, jehož design umožňuje zachytit naše nejkrásnější vzpomínky, které si pak v této podobě všude nosíme s sebou.

Design visacího zámku symbolizuje věčnou lásku a funguje na opravdu kouzelném principu: uzamknete jej klíčem, který darujete tomu, koho milujete. „Nový oddělitelný visací přívěsek Zámek a klíč zdůrazňuje pouta vztahů a symbolizuje uzamčení vzácných vzpomínek na lásku, které si pak nosíte v tomto přívěsku stále při sobě,“ uvedli Filippo Ficarelli a Francesco Terzo, kreativní dvojice stojící za designy značky Pandora.

valentyn.jpg
Visací přívěsek Visací zámek s klíčem - 2 049,00 Kč

Zámek, nabízený ve stříbře, v unikátní směsi kovů pozlacené čtrnácti karátovým zlatem nebo v unikátní směsi kovů pozlacené též čtrnácti karátovým růžovým zlatem, je výjimečný hybrid mezi přívěskem, visacím přívěskem a klipem a připojuje se k novému motivu volně stylizované kresby srdce se svým posláním oslavit lásku ve všech jejích podobách a všude na světě. Kolekce rovněž nabízí tradiční symboly lásky, patří sem motiv volně stylizované kresby srdce, který je zpracován do náhrdelníku a pár náušnic v úchvatné kombinaci stříbra, opět čtrnácti karátovém pozlacení růžovým zlatem a kamenů. 

  

Prsten Srdce nepravidelného tvaru - 999,00 Kč 

 

 

Přidat na Seznam.cz
DOPLŇKY A ŠPERKY VALENTÝN ŠPERKY LÁSKA PANDORA

Související články

Čas na sluneční brýle. Jak vybrat ty správné a ve kterých stylových kouscích letos zazáříte?

Zatímco při pobytu na sluníčku chráníme pokožku opalovacím krémem, vlasy pokrývkou hlavy, naše oči se neobejdou bez kvalitních slunečních brýlí. Jak tedy vybrat brýle, které váš pohled ochrání a zároveň dokážou podtrhnout váš styl i osobnost? Vsaďte na kvalitu, oči vám poděkují…

Celý článek

Bella Hadid v kampani Swarovski přináší jiskřičku navíc

Dynamické snímky známé šperkařské společnosti Swarovski společně s hvězdnou modelkou Bellou Hadid dohromady přináší velmi zajímavou kampaň.

Celý článek

Ženy ženám: kampaň spojující inspirativní ženy

Zpěvačka Olga Lounová, návrhářka Zuzana Lešák Černá i herečka Aneta Kernová jsou součástí projektu, který poukazuje na jedinečné životní příběhy každé ženy.

Celý článek

Nová kolekce kabelek značky Mybelka je nadčasová a voní létem

Pro Mybelku, českou značku kabelek na míru, je přání zákaznic na prvním místě. Splněné kabelkové sny jsou samotnou esencí tohoto brandu.

Celý článek

Nová metalická kolekce Robot značky FOLBEUR plná lesku a záře

Záře slunce, třpyt měsíce, nebo romantika červánků. Nová kolekce Robot české značky kožených doplňků FOLBEUR vás zve až ke hvězdám. Právem očekávejte víc. Víc lesku, víc možností, víc odvahy.

Celý článek

Letos na Den matek oslavuje Pandora bezpodmínečnou lásku

Poděkujte mamince za to, že je tu pro vás se vším všudy – od časného vstávání až po každodenní dobrodružství – šperkem, který symbolizuje vaše jedinečné, nezlomné pouto.

Celý článek

Louis Vuitton ve spolupráci s UNICEF připravil novou kolekci náramků Silver Lockit

Partnerství, které vzniklo již před sedmi lety, si nadále udržuje svou tradiční podobu pomoci v rámci prodeje náramků Silver Lockit, které s postupem času získávají nový a neokoukaný design. Již podruhé náramek navrhl Virgil Abloh.

Celý článek

Diamanty z Ruska oficiálně přestane nakupovat společnost Tiffany & Co.

Tiffany & Co. se v posledních dnech dostává pod velký tlak společnosti, která žádá zastavení prodeje produktů pocházejících z Ruska. Přidávají se tak k dalším klenotníkům, kteří dělají krok na podporu Ukrajiny.

Celý článek