dnes je 03.07.2020 a svátek má Radomír

Pánské blond platinové přelivy jsou novým stylovým trendem

Přidat na Seznam.cz
Pánové, zbystřete! Nové trendy ve vlasovém stylingu jsou tady. V Hollywoodu totiž frčí platinová, a tak jsme pro vás připravili několik tipů, abyste se i vy mohli cítit jako americké celebrity.

Ačkoli platí, že každý národ a etnikum má vlastní ideály krásy, ženy napříč kontinenty se shodují, že blond vlasy rozhodně dělají sexy muže každého věku, pleti a postavy. A tuto barvu si můžou dovolit muži všech profesí, od kalifornského surfaře přes severského boha Thora po manažera mezinárodního podniku či váženou celebritu. Krása blond vlasů nezná hranic, a zvláště pak projeví-li se jako módní trend. A tato chvíle právě nastala. Vlasový stylisté hlásí návrat blond platinové mezi oblíbené pánské barvy vlasového stylingu. Tento trend odstartoval již na začátku letošních prázdnin herec a zpěvák Zac Efron. Byť to není jediná pánská celebrita, která by si vlasy radikálně změnila na blond, Zac Efron dokázal, že to on je hlavním influencerem pánského vlasového stylingu. A tak jsme se vám rozhodli přinést několik tipů, jak můžete nadčasově obměnit svůj účes v duchu blond platina. Inspirovali jsme se při tom, kde jinde než v Hollywoodu.

1. Na Zaca Efrona, prosím

Ano, přesně tak tohle "platinové šílenství" začalo. Autorem účesu je Joel Torres, kreativní ředitel TIGI, a Zac Efron se jeho prací pochlubil na svém Instagramu na začátku letošních prázdnin. Kdo je velkým fanouškem tohoto zpěváka a herce, jistě ví, že Zacovi není obměna vlasového stylingu vůbec cizí. Prošel si dlouhými uhlazenými vlasy s ofinou přes dredy až po tyhle nádherné platinové vlny. Do šediva zbarvená blond krásně kontrastuje s tmavou barvou vousů a obočí.

2. Winter is coming

Tato blond přechází z platiny do světle bílé blond. Bílou blond označuje většina stylistů jako sezónní barvu a takhle ji například využil minulý rok herec Ansel Elgort. Na tento přeliv si však musíte dát pozor, hodí se spíše ke kratším sestřihům a čím delší vlasy máte, tím více se vystavujete nebezpečí, že vás barva udělá starším, takže opatrně.

 

3. Mixovaná blond

Pete Davidson je známým spolutvůrcem pořadu Saturday Late Night Show, ale lidé ho znají spíše jako přítele a snoubence zpěvačky Ariany Grande. Právě ona byla iniciátorem trochu retro stylizovaného účesu, který vůbec nebyl raritou v devadesátkách minulého století. Pokud jej však chcete zasadit do trendy looku, nechte si vlasy sestříhat jako delší a využijte klidně více odstínů blond.

4. Platinové vlny

Pro platinové vlny s velkým podílem tmavých kořínků se rozhodl zpěvák Zayn Malik. Tento styl v sobě skrývá jednoduchou krásu. Pokud máte tmavý odstín, tento styl vám pomůže zachovat vaši přírodní barvu. Navíc při správném zachování delšího sestřihu vám barva opticky přidá i na objemu. Z praktického hlediska pak nemusíte řešit odrůstající kořínky.

5. Krátký účes, velká změna

A pokud se necítíte na velký šok pro vaše vlasy (i okolí), ale přesto byste chtěli zářit s platinovou barvou, nechte se inspirovat hercem Jonahem Hillem. Ten zvolil krátký sestřih a platinovou blond se zlatavým nádechem. Navíc si nechal zesvětlit i vousy, a tak tato změna je sice viditelná, ale jakoby vše zapadalo do sebe.

People; The Trend Spotter; Instagram

 

Přidat na Seznam.cz
BARVA NA VLASY PLATINOVÁ BLOND PLATINA VLASOVÝ STYLING KADEŘNICTVÍ PRO MUŽE ZAC EFRON

Související články

Dámská platinová blond a jak ji nosit

Platinová blond je opět na výsluní. Nebudeme vám lhát i nám se tento trend líbí. Pokud i vy toužíte po změně, máme pro vás inspiraci, jak hvězdně tuto barvu nosit.

Celý článek

Trendy ve svatebních účesech nehledejte

Léto je vždy spojeno se svatebním boomem. Ani letos tomu není jinak. Jeden ze svých největších dnů v životě už má za sebou letos i spousta známých tváří. A proto nás zajímalo, zda jsou ve svatebních účesech nějaké žhavé trendy a jak by vůbec přípravy na svatební den měly vypadat. Odpovědi jsme hledali u kadeřníka Honzy Kořínka.

Celý článek

Vlasový styling z MBPFW z pohledu Honzy Kořínka

Týden módy je vždy velkou událostí, návrháři se na něj chystají několik měsíců a nepodceňují žádné detaily. My se v tomto článku zaměříme na zajímavé vlasové kreace, které jsme mohli letos vidět. 

Celý článek

Top trendy v barvení vlasů

Přemýšlíte o změně barvy vlasů nebo jen lehkém oživení? S jarem totiž míváme větší chuť experimentovat. 

Celý článek

Obliba barbershopů v ČR roste

Holičství neboli barbershopy během 90. let téměř vymizely. Co může za rostoucí oblibu těchto služeb a jaké jsou jejich výhody?

Celý článek

Vlasová inspirace podle Meghan Markle

To, že jsou vlasy korunou krásy pro každou ženu, není nutné zdůrazňovat. Pokud vaše vlasy vypadají zdravě a vy se cítíte dobře, máte vyhráno. Jak tedy ještě více vylepšit svou kštici? Nechte se inspirovat účesy vévodkyně ze Sussexu.

Celý článek

Vínová na vlasech vás dostane

Zajímá vás nejnovější vlasový trend, který je ideální pro chladné zimní dny? Zkuste vínovou, vypadá úžasně!

Celý článek

Iced, Iced Baby

Nový HUGO ICED ti rozproudí krev v žilách. Dovede přesně nadávkovat energii a dobrou náladu, kdykoliv ji právě potřebuješ. HUGO se vrací v plné síle a vy u toho nesmíte chybět!

Celý článek