dnes je 19.06.2019 a svátek má Leoš

Pavel Brejcha zahalil svou kolekci do folkloru

Přidat na Seznam.cz
Pavel Brejcha má za sebou již značnou módní historii. V rámci aktuálního Designbloku představil dámskou kolekci nazvanou Folklor nomad.

Příjemné prostředí Designbloku přineslo spoustu zajímavých módních počinů. Mezi nimi nezklamal ani český návrhář Pavel Brejcha. Svou inspiraci hledal ve výrazných folklórních prvcích, kterým dává v kolekci nový význam a moderní pojetí.

Část oděvů je ušita z ručně tkaných barevných látek studia Geometr a doplněna o prostorové pokrývky hlavy. Ty byly jednoznačně nejvýraznějším prvkem celé kolekce. Pokrývky s ostrými i kulatými tvary, se síťkou přes oči i bez v monochromatickém i mnohobarevném provedení opravdu zaujaly.

Základní barvy celé kolekce tvoří černá, bílá, modrá a červená. Barevné pruhy na sukních či šatech působí podstatně veseleji. Také sytě modrá košile, skládaná sukně či lesklé detaily nás jednoznačně zaujaly. S nimi pak sáčka a kabátky, které modelkám padly jako ulité. Třešničkou na dortu byly neonové rtěnky modelek. Kolekce Folklor nomad má co říct…

Zdroj; Designblok

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI DOMÁCÍ TVORBA PAVEL BREJCHA DESIGNBLOK FOLKLORSTYL

Související články

Nová Balmain kolekce byla plná pařížské elegance i arizonské hravosti

Bohatou a unikátní kolekci předvedl kreativní ředitel Olivier Rousteing z módního domu Balmain. Nechyběly třásně, barevná peříčka a korálky, které dotvářely celkovou atmosféru již tak originální sbírky.

Celý článek

Ukrajinská módní značka KSENIA SCHNAIDER dobývá Evropu

Protichůdné rysy kolekce v myšlence post-sovětské mentality a eklektického plážového oblečení vytvořilo kolekci, kterou sourozenecké duo Ksenia a Anton Schnaider představuje se vší hrdostí.

Celý článek

Mladá návrhářka Michaela Hriňová vytvořila kolekci pro 100CLASS concept store

Cesta, která slovenskou návrhářku čekala, aby se propracovala k vysněnému povolání, nebyla snadná. V tomto případě však platí, že trpělivost růže přináší!

Celý článek

Letní kolekce značky TEG přináší minimalismus, který si maximálně užijete

Návrhářské duo Alexandra Pavalová a Ivana Šafránková přináší letní kolekci plnou elegance, pohodlí a tlumených barev.

Celý článek

Fotky k nové kolekci Aleny Wilson vznikaly na hradeckém letišti

Luxusní helikoptéry, modelky coby reálné ženy a kolekce s názvem „Real Beauty 2019“ přináší další kolekci návrhářky Aleny Wilson, která upřednostňuje propagaci zdravého životního stylu.

Celý článek

Letní kolekci brýlí Burberry dominoval moderní a nadčasový design

Módní dům Burberry pod vedením kreativního ředitele Riccarda Tisci představil novou letní kolekci slunečních brýlí. Sbírce dominovaly extravagantní i minimalistické brýle rozmanitých tvarů a různě širokých obrouček. 

Celý článek

Nová kolekce Carolina Herrera byla inspirovaná Latinskou Amerikou

Wes Gordon je kreativním ředitelem módního domu Carolina Herrera již rok. Gordonovi se podařilo vystihnout v nejnovější kolekci všechny kódy značky - eleganci, romantiku, barevnost a hravost. 

Celý článek

CATCH ME! je kolekce české značky LEEDA pro ženy, které ožívají v noci!

Patříte-li mezi ženy, které přes den spořádaně sedí v kanceláři, zatímco v noci ožívá jejich skutečné já, pak vás CATCH ME! kolekce osloví dvojnásob.

Celý článek