dnes je 05.12.2022 a svátek má Jitka

Pět beauty trendů pro jaro 2023

Přidat na Seznam.cz
Týdny módy přinesly další várku trendů, která bude provázet jarní měsíce. Podívejte se na intenzivní vlnu grunge stylu od New Yorku, přes Londýn, Milán až po Paříž. Tyto beauty trendy vás budou bavit.

Roberto Cavalli jaro 2023 / foto Imaxtree

Nejpozoruhodnější trendy pro vlasy, líčení i nehty přinesly aktuální týdny módy a s nimi spoustu inspirace, co nás na jaře čeká.

Metalické líčení

Hlavní maskérka přehlídky Chloé na modelkách představila líčení horních víček se stříbrnými záblesky. Módní dům Chloé byl jedním z mnoha, který pro jaro 2023 zvolil metalické oční stíny. Někteří se přiklonili k odstínům zelené, jiní zlaté, metalické záblesky však byly jistotou.

 Chloé jaro 2023 / foto: Imaxtree

Piercing na několik způsobů

Módní mola v září rozhodně překvapila množstvím různých piercingů a úprav obličeje modelek a modelů. Návrhářka Rebecca Minkoff zvolila běžnou variantu piercingů, zatímco maskérka speciálních efektů Alexis Stone nenechala modelkám v rámci přehlídky značky Balenciaga žádnou část obličeje nedotčenou. Hroty vyčnívající z tváře, cvočky lemující obočí i vypouklé kuličky na čele modelek poutaly pozornost.

Posterl Girl jaro 2023 / foto: Imaxtree

Objem a střih ala 70. léta

Je to tak, účesy ze sedmdesátek jsou zpět a na jaře získají svůj prostor. Maximální vlasový objem s natočenými konečky ven, varianta vyfoukaného mikáda s ofinou, ale také elegance ala Cher, jsou tím, co bude určovat vlasové jarní trendy.

Paul Costello jaro 2023 / foto: Imaxtree

Zesvětlené obočí

Odvážný a zároveň krásný vzhled přináší nový hit módních mol – odbarvené obočí. Odbarvené vlasy sice rovněž provázely přehlídky pro jaro 2023, vedle toho však trend zesvětleného obočí působil méně výrazně. O odstín nebo dva světlejší obočí, než je přirozená barva vlasů modelek, dala vyniknout obrysům obličeje a svěží pleti její nositelky.

No 21. jaro 2023 / foto: Imaxtree

3D manikúra

Tento trend zaujme zejména ty největší fanoušky umění zvané manikúra. Na přehlídkách bylo k vidění mnoho výrazných trendů včetně gelových bublinek a visících řetízků z nehtů. To vše je důkazem, že 3D ozdoby na nehty jsou momentálně v kurzu. Vyzkoušejte ty mírnější nebo se rovnou vrhněte na ty extravagantnější.

Priscavera jaro 2023 / foto: Imaxtree

Přidat na Seznam.cz
KRÁSA VLASY A ÚČESY KOSMETIKA A PARFÉMY CHLOÉ ROBERTO CAVALLI OČNÍ STÍNY METALICKÉ OČNÍ STÍNY PIERCING 3D MANIKÚRA

Související články

Luxusní péče ve čtyřech krocích s Nobilis Tilia

Česká značka přírodní aromaterapeutické kosmetiky Nobilis Tilia doporučuje každodenní péči o pleť ve 4 krocích - čištění, tonizace, hydratace a výživa.

Celý článek

Rotační kulmofén pro ohromující hairstyling jako ze salónu!

Správně vyfoukané vlasy na nás vždy působí elegantním dojmem, proč je to však z hlediska úpravy náš nejméně oblíbený účes? Vytvoření foukané s vysoušečem a kulatým kartáčem se mnohdy může změnit v noční můru – tu se vám kartáč zasekne na straně, vzadu na hlavě pro změnu nevíme, jak ruce správně naaranžovat a kam vysoušečem foukat.

Celý článek

Český brand niche parfémů KINTSUGI oslavuje 1. rok

Při této příležitosti představuje nový parfém Hanzo inspirovaný dobře prožitým životem a lesy.

Celý článek

Ve vánoční kampani Dior si vedle modelky Anya Taylor-Joy zahrála sova a vlk

Anya Taylor-Joy je jednou z předních ambasadorek značky Dior, je také známou herečkou a modelkou. Vánoční kampaň je plná třpytu, přátelství i špetky něčeho navíc.

Celý článek

ICONIC by Tatiana je parfém plný opojné vůně, díky kterému budete ještě více nespoutaná a osobitá

Tatiana Kuchařová do své ICONIC rodiny přivítala nového člena. Je jím její první parfém, na kterém spolupracovala s Tomáše Arsovem.

Celý článek

Když pleť volá SOS, dopřejte jí, co potřebuje

Ztrácí vaše pleť objem, je ochablá, unavená a dehydratovaná? Začínají se na vaší tváři objevovat vrásky? Pak se z vaší pleti vytrácí kyselina hyaluronová a dochází tak ke ztrátě pevnosti a pružnosti pleti a k ochabnutí kontur obličeje.

Celý článek

Připravte své vlasy na podzimní radovánky

Vrátily jste se z letní dovolené, kde jste poctivě odpočívaly a své vlasy jen tak nechaly existovat, bez speciální péče navzdory slunci, mořské nebo chlorované vodě? Pak je ten správný čas jim dopřát zaslouženou péči.

Celý článek
Matrix vlasová kosmetika

PROBUĎTE SVÉ VLASY K ŽIVOTU S MATRIX INSTACURE

Kdyby vlasy uměly mluvit, co by asi řekly? Pro všechny vlasy, které volají o pomoc, vytvořila značka Matrix speciální pečující vlasovou řadu Instacure.

Celý článek