dnes je 26.01.2020 a svátek má Zora

Pět nejlépe placených žen Instagramu v roce 2019

Přidat na Seznam.cz
Nový seznam odhaluje pět nejlépe placených instagramových influencerek roku 2019. Sociální měna dostává v tomto pojetí nový význam.

Informace vychází z oficiálních výpočtů společnosti U.K. BuzzBingo, která se zaměřuje pouze na výdělek generovaných prostřednictvím platformy sociálních sítí. Zajímá vás, které celebrity jsou na prvních pěti místech?

 

5. Priyanka Chopra Jonas

Indická herečka a zpěvačka, která v roce 2000 získala titul Miss World, se o dva roky později začala věnovat filmu. Dnes je hollywoodskou uznávanou herečkou, která si prostřednictvím Instagramu v roce 2019 vydělala 1,1 milionu amerických dolarů.

 

4. Khloé Kardashian

Na čtvrtém místě se umístila Khloé Kardashian, která je pětatřicetiletou mediálně známou osobností a jednou ze sester oblíbeného klanu Kardashian-Jenner. V roce 2019 si Khloé vydělala díky Instagramu 1,2 milionu USD.

 

3. Kylie Jenner

Zatímco Kylie Jenner má své milionové příjmy díky majoritnímu podílu v Kylie Cosmetics, umístila se v žebříčku nejlépe placených žen Instagramu na třetím místě. Zpráva uvádí, že mladší ze sester si vydělala 3,8 milionu amerických dolarů prostřednictvím placených příspěvků na své instagramové platformě. Ty byly celkem tři, z nichž za každý si účtovala 1,27 milionu amerických dolarů.

2. Selena Gomez

Zpěvačka Selena Gomez si podle údajů společnosti U.K. BuzzBingo vydělala v roce 2019 prostřednictvím svého účtu na Instagramu 8 milionů amerických dolarů díky devíti placeným příspěvkům. To je slušná částka, co myslíte?


 

1. Kendall Jenner

Kendall Jenner si vybojovala první místo, a díky placeným příspěvkům na Instagramu získala působivých 15,9 milionu amerických dolarů. Kendall je nejenom nejlépe placenou influencerkou, ale také nejsledovanější modelkou. Během celého roku měla pustit 26 reklamních příspěvků.

 

foto: instagram.com

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI KYLIE JENNER KENDALL JENNER SELENA GOMEZ KHLOE KARDASHIAN PRIYANKA CHOPRA JONAS INSTAGRAM INFLUENCERKA

Související články

DRAG Queens: Módní ikony a inspirace

Víte, co vše se může skrývat pod zkratkou DRAG (dressed as a girl - oblečená jako dívka)? Dobám, kdy jsme si mysleli, že jsou to ty uřvané paní z karaoke a říkali jsme jim transky, odzvonilo. Pojďte s námi na exkurzi do světa plného zábavy a neskutečných módních kreací!

 

Celý článek

Alžběta Mátyásová: Osobní stylista je opravdu pro každého

Její práci by jí mohl závidět leckdo. Stará se o to, abychom se my ostatní cítili dobře, abychom se dobře oblékali a abychom oboje mohli sladit v praktické i pohodlné řešení.

Celý článek

Sophia Amoruso: Kariéra připomínající jízdu na horské dráze

Dnes společně nahlédneme do života ženy, která si prošla typickým americkým snem. Sophia díky své kreativitě a úsilí vybudovala módní impérium. Ale co se stalo pak?

Celý článek

Jak ovlivní módní průmysl odchod Meghan a Harryho z královské rodiny?

Touha žít vlastní život a věnovat se projektům, které je naplňují, je obrovská. Jaký dopad bude mít pro módní průmysl případný odchod Prince Harryho a jeho ženy Meghan Markle z královské rodiny?

Celý článek

Československá návrhářka Jitka Klett odstartovala rok 2020 v Karibiku

O Jitce Klett je známé, že ráda cestuje a hledá inspiraci v zahraniční. A také, jak lépe si osladit začátek nového roku než dovolenou na jednom z Karibských ostrovů.

Celý článek

Nejhezčí beauty looky ze Zlatých glóbů

Nový rok, nová sezóna a první hollywoodská událost - to jsou Zlaté glóby. Každoroční přehlídka okouzlujících dam. A že jich bylo! My se tentokrát zaměřili na ty nejhvězdnější beauty looky.

Celý článek

Hvězdný styl Victoria Beckham od 90. let až po současnost

Tehdejší popová zpěvačka, dnešní uznávaná módní návrhářka, Victoria Beckham ušla opravdu dlouhou cestu. Podívejte se společně s námi na rekapitulaci jejího osobního stylu za posledních více než dvacet let.

Celý článek

Jaké módní trendy definují poslední dekádu?

Rok 2020 je tu, a proto přicházíme s ohlédnutím na téma, jaké byly největší trendy poslední dekády. Během této doby sice vzniklo mnoho nových módních kreací, ale ty, které patřily k nejúspěšnějším, se vrátily z minulých dob. 

Celý článek