dnes je 06.06.2020 a svátek má Norbert

Pět nejlépe placených žen Instagramu v roce 2019

Přidat na Seznam.cz
Nový seznam odhaluje pět nejlépe placených instagramových influencerek roku 2019. Sociální měna dostává v tomto pojetí nový význam.

Informace vychází z oficiálních výpočtů společnosti U.K. BuzzBingo, která se zaměřuje pouze na výdělek generovaných prostřednictvím platformy sociálních sítí. Zajímá vás, které celebrity jsou na prvních pěti místech?

 

5. Priyanka Chopra Jonas

Indická herečka a zpěvačka, která v roce 2000 získala titul Miss World, se o dva roky později začala věnovat filmu. Dnes je hollywoodskou uznávanou herečkou, která si prostřednictvím Instagramu v roce 2019 vydělala 1,1 milionu amerických dolarů.

 

4. Khloé Kardashian

Na čtvrtém místě se umístila Khloé Kardashian, která je pětatřicetiletou mediálně známou osobností a jednou ze sester oblíbeného klanu Kardashian-Jenner. V roce 2019 si Khloé vydělala díky Instagramu 1,2 milionu USD.

 

3. Kylie Jenner

Zatímco Kylie Jenner má své milionové příjmy díky majoritnímu podílu v Kylie Cosmetics, umístila se v žebříčku nejlépe placených žen Instagramu na třetím místě. Zpráva uvádí, že mladší ze sester si vydělala 3,8 milionu amerických dolarů prostřednictvím placených příspěvků na své instagramové platformě. Ty byly celkem tři, z nichž za každý si účtovala 1,27 milionu amerických dolarů.

2. Selena Gomez

Zpěvačka Selena Gomez si podle údajů společnosti U.K. BuzzBingo vydělala v roce 2019 prostřednictvím svého účtu na Instagramu 8 milionů amerických dolarů díky devíti placeným příspěvkům. To je slušná částka, co myslíte?


 

1. Kendall Jenner

Kendall Jenner si vybojovala první místo, a díky placeným příspěvkům na Instagramu získala působivých 15,9 milionu amerických dolarů. Kendall je nejenom nejlépe placenou influencerkou, ale také nejsledovanější modelkou. Během celého roku měla pustit 26 reklamních příspěvků.

 

foto: instagram.com

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI KYLIE JENNER KENDALL JENNER SELENA GOMEZ KHLOE KARDASHIAN PRIYANKA CHOPRA JONAS INSTAGRAM INFLUENCERKA

Související články

Svatební den pod širým nebem – nový trend svatebních obřadů

Časy se mění. Trendy přicházejí a odcházejí, stejně jako krizové situace. Ta letošní s sebou přinesla nejen novinky ze světa hygieny a zdravotnictví, ale všichni jsme museli nebo budeme muset změnit svůj mindset. A na změny se musí připravit i nastávající nevěsty a ženichové.

Celý článek

Bývalý domov herečky Meg Ryan v San Francisku je na prodej za 19,95 milionů dolarů

Slavná herečka tento luxusní domov sdílela se svým tehdejším manželem Dennisem Quaidem. Dům v San Francisku navrhl před více než sto lety Samuel Newsom a nabízí panoramatický výhled na Alcatraz. Nyní je na prodej za horentní sumu.

Celý článek

Vendula Pizingerová a její módní tváře

Česká média zaplavila radostná zpráva. Vendula Pizingerová oznámila, že je se svým manželem Josefem v očekávání. Podívali jsme se, jaké jsou módní tváře prezidentky nadace Kapka naděje a bývalé manželky známého zesnulého českého skladatele Karla Svobody.

Celý článek

Co nás čeká v módním průmyslu po karanténě?

Sedíme doma, do obchodů nemůžeme, a to nakupování online prostě není ono, že. Nehledě na to, že máte najednou jiné starosti, než poslední kolekci Pumy nebo zrušený Fashion Week. Říkáte si možná, že až tohle všechno skončí, hned poběžíte do obchodu a něco hezkého si koupíte? Zkuste se nad tím zamyslet.

Celý článek

Tom Ford a Anna Wintour zachraňují módní průmysl před ekonomickou krizí

Žijeme v době koronavirové. Nikdo nečekal, co přijde. Nikdo neví, co bude. Společně to ale zvládneme. Někteří z nás ale myslí nejen na to, jak zachránit současnou žalostnou situaci ve světě, ale také na to, co přijde. Čeká nás totiž i doba pokoronavirová.

Celý článek

#PillowChallenge vládne v době karantény instagramovým trendům

Sociální média nás mohou i v době karantény spojovat v celosvětovém měřítku. Nesčetně kreativních někdy až šílených způsobů, jak „zabít nudu“ vytvořilo i tzv. #pillowchallenge, tedy polštářová výzva.

Celý článek

Naše první dámy, 3. díl: Marta Gottwaldová

Milovala luxus, kterým se obklopovala, pocházela ale z chudých poměrů. Někteří se jí smáli, jiní se jí báli. Řeč je o naší první dámě Martě Gottwaldové. Jak se stala první dámou? A u koho si nechala šít své luxusní róby? Dozvíte se v článku.

Celý článek

10 nejhezčích outfitů Melanie Trump

Každý mocný muž má za sebou ještě mocnější ženu. Nevíme, zda tato slova klasika platí i v případě prezidentského páru USA, jedno je ale jasné! První dáma Spojených států amerických má jako bývalá modelka a návrhářka styl. Pojďte se s námi podívat na 10 nejlepších outfitů Melanie Trump.

Celý článek