dnes je 04.10.2022 a svátek má František

Petra Měchurová se svým týmem představuje pánskou kolekci s názvem MATURE

Přidat na Seznam.cz
I pánové mají své vlasové kolekce, důkazem toho je MATURE kolekce salónu Petry Měchurové, na kterém se podílel celý její tým. Co je aktuálně pro pány ve střizích a účesech trendy?

foto: s laskavým svolením Petry Měchurové

Přemýšlíte nad aktuálním letním střihem a nedokážete se rozhodnout mezi gentlemanem alias lamačem srdcí nebo extravagantním elegánem? To vůbec nevadí, teď už si totiž vybírat nemusíte. Objevte zbrusu novou pánskou kolekci Salonu Petra Měchurová a najděte si v ní kousek sebe.

Kolekce vyniká impozantními střihy i pestrostí stylingu, je nadčasová a hlavně pro všechny věkové kategorie. Stejný střih lze upravit do hladké podoby s čistou linií, či naopak do kudrnaté hřívy. Gentlemanský styl nepostrádá svou stylovost a je dokonale upravený v každé situaci. Tento střih ocení dívky i dámy, jelikož sluší mladým chlapcům stejně jako pánům středního věku.

foto: s laskavým svolením Petry Měchurové

I pro muže je udržování vlasů každodenní rutinou. Proto by o ně měli řádně pečovat. Salon Petra Měchurová doporučuje správné a pravidelné mytí vlasů, které udržuje pokožku hlavy čistou a zdravou. Ta potom dokáže vlasům dodat veškeré potřebné živiny. Vlasy však nemyjte příliš horkou vodou, která vlasům rozhodně neprospívá. Vynechat byste neměli ani jednou týdně masáž hlavy, aby docházelo ke stimulaci růstu vlasů, zvýšení průtoku krve a k uvolnění svalů. Stačí jemně rozprostřít prsty na pokožku hlavy a slabým tlakem a krouživými pohyby po dobu tří až čtyř minut masírovat.

Na vysoušení vlasů si dejte zejména pozor. Mokré vlasy jsou v nejkřehčím stavu a mohou se snadno zlomit. Nedrhněte vlasy ručníkem, použijte ho pouze na vymačkání přebytečné vody ve směru růstu vlasů a rozčešte hřebenem nebo kartáčem se širokými zuby.

 

 

Přidat na Seznam.cz
VLASY A ÚČESY PETRA MĚCHUROVÁ

Související články

Připravte své vlasy na podzimní radovánky

Vrátily jste se z letní dovolené, kde jste poctivě odpočívaly a své vlasy jen tak nechaly existovat, bez speciální péče navzdory slunci, mořské nebo chlorované vodě? Pak je ten správný čas jim dopřát zaslouženou péči.

Celý článek

Petra Měchurová radí jak na to, aby si i vaše vlasy užily léto 

Horko, slunce, mořská sůl nebo chlorovaná voda – to vše jsou faktory, které na naše vlasy rozhodně nepůsobí blahodárně. A právě proto bychom o ně měly obzvláště v letních měsících dobře pečovat. Jak docílit toho, abychom na podzim nemusely zničené vlasy radikálně stříhat a nejen to, jsme se ptali přední české kadeřnice Petry Měchurové. 

Celý článek

Barvíte si vlasy doma, ale není to jako ze salonu?

Trend barvení vlasů doma bez profesionální péče stoupá, k čemuž pandemie jen přispěla. Nedostatečná kvalita a především nešetrnost barev z drogerie vedla kadeřníka Libora Smrže k představení nové kolekce profesionálních barev na vlasy pro barvení v pohodlí domova.

Celý článek

Svatební kolekce účesů Petry Měchurové „SAY YES“ je unikátní pro každou ženu

Něžná nebo divoká? Tradiční nebo éterická? Petra Měchurová připravila novou kolekci svatebních účesů, která potěší každou ženu.

Celý článek

Kadeřnická ikona Petra Měchurová o Royal Albert Hall, australském Vogue i svých dalších snech

Je první ženou na světě, která vyhrála jedno z nejprestižnějších kadeřnických ocenění, spolupracovala mimo jiné i s australským Vogue a v Royal Albert Hall vytvářela účesy, aby pomohla dětem s leukémií.

Celý článek

Petra Měchurová slaví 20 let od založení svého salonu novou kolekcí TO BE

Svůj salon otevřela v roce 2001. Nadšení pro kadeřnické řemeslo ji neopouští ani po dvaceti letech. Téma mezilidských vztahů odráží její nová kolekce s názvem TO BE.

Celý článek

Největší událost kadeřnického světa je tady v čele s Petrou Měchurovou

Jako každý rok i letos se koná největší světová kadeřnická událost – The Alternative Hair Show. Již 38 let slouží tento pozoruhodný projekt jako inspirující platforma pro výměnu kreativních vizí v oblasti kadeřnického umění a sdružuje vlasové vizionáře z různých koutů světa.

Celý článek

Vlasy na sklonku léta i začátkem podzimu potřebují extra hýčkání

Vrátily jste se z fantastické dovolené, kde jste poctivě odpočívaly a své vlasy jen tak nechaly existovat, bez speciální péče navzdory slunci, mořské nebo chlorované vodě? Pak je ten správný čas jim také dopřát dovolenou…

Celý článek