dnes je 21.07.2018 a svátek má Vítězslav

Podzim Ralph Lauren ladil k přehlídce aut

Ralpha Laurena klasifikuje jeho láska k módě a pak láska k autům. Proto se tyto dvě oblasti rozhodl pro tentokrát propojit.

Zatímco jiné módní domy prezentují na zářijových fashion weecích své jarní kolekce 2018, Ralph Lauren pluje proti proudu - jeho kolekce je totiž určena teprve na letošní podzim! A nejen to, zaujme na první pohled. Molo, po němž se procházeli modelky a modelové, bylo přímo uprostřed. Z jedné jeho strany seděli diváci, z druhé byla zaparkovaná vzácná sbírka vozů samotného Ralpha Laurena. A kolekce Podzim/Zima 2017-2018 k ní ladila! 

Kolekci návrhář otevřel šedým károvaným vzorem na dámských kostýmcích, trenčkotech i doplňcích a ve stejném vzoru k dámské módě ladily i modely pánské. Šedou změť po chvíli vystřídaly modely černé s kontrastní kanárkově žlutou. Pánská teplá bunda bez zaváhání připomínala uniformy jezdců Formule 1. Dámské modely stály kromě černé barvy na kůži a žlutá zářila na první pohled. Jenže návrhář ví, že hodně takto výrazných modelů by se neprodalo, tak vsadil raději na jistotu a velkou část černých modelů už žlutou nedoplňoval. V pánské módě předvedl velmi netradiční celokožený oblek.

Ještě s jedním pronikavým odstínem si Lauren vyhrál - s krvavě rudou. A nepoužil ji na nic jiného než na samotný latexový kabát a korzetový vršek večerních šatů. Aby ladili i pánové, u obleku jim kalhoty vyměnil za tepláky s červenými lampasy. Na závěr poslal na molo modely v jednoduše střižených večerních róbách - bohaté tylové sukně v královsky modré, kanárkové a krvavé doplnil neutrální černou, latexem a koženými biker bundičkami. 

vogue.com

MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI ZAHRANIČNÍ TVORBA RALPH LAUREN PODZIM 2017 PODZIM/ZIMA 2017-2018

Související články

Návrhářka Jitka Klett představila v podzimní kolekci ženský půvab

Kolekce GRACE pro podzim/zimu 2018-19 nafocená při měsíčním svitu uprostřed divoké přírody  vyzdvihuje tóny červené, modré i černé barvy.

Celý článek

Alexander McQueen kolekce Jaro 2019 připomíná slavného figurativního malíře

Značka Alexander McQueen se snaží navracet ke svým britským kořenům. Kolekce na jaro 2019 totiž stojí a padá na ostrých elegantních rysech a vnitřní rozvrácenosti mužské povahy a na  osudovém příběhu významného britského umělce.

Celý článek

Roberto Cavalli prosadil v jarní pánské kolekci zvířecí potisky

Pánský Fashion Week je úspěšně za námi. Jednu z hlavních kolekcí předvedl módní návrhář Roberto Cavalli a postavil ji na zvířecích potiscích.

Celý článek

Adam Kost reprezentoval českou módu v Madridu

Mercedes-Benz Fashion Week Madrid navštívil český návrhář Adam Kost, který zde ukázal pánskou kolekci inspirovanou mládím.

Celý článek

Nejnovější kolekce Iris van Herpen je opět hotovým uměleckým dílem

Iris van Herpen je jednou z nekorunovaných královen Haute Couture. Její podzimní couture kolekce je pastvou pro oči.

Celý článek

Krásná Eva Herzigová v podzimní kampani Zadig & Voltaire

Jedna z nejúspěšnějších českých modelek, Eva Herzigová, se stala tváří podzimní kampaně francouzské značky Zadig & Voltaire.

Celý článek

Podzimní Haute Couture Zuhair Murad inspirované ruskou carevnou

Velkolepé Rusko v rukách mocných vládců - tak právě do této doby vás s elegancí zanese nová podzimní kolekce Zuhair Murad Haute Couture 2018.

Celý článek

Do ulic New Yorku s podzimní Coach kampaní

Jak podle značky Coach vypadají podzimní newyorské ulice? Jsou plné vintage, boho a rockově laděných outfitů.

Celý článek