dnes je 25.03.2018 a svátek má Marián

Podzim Ralph Lauren ladil k přehlídce aut

Ralpha Laurena klasifikuje jeho láska k módě a pak láska k autům. Proto se tyto dvě oblasti rozhodl pro tentokrát propojit.

Zatímco jiné módní domy prezentují na zářijových fashion weecích své jarní kolekce 2018, Ralph Lauren pluje proti proudu - jeho kolekce je totiž určena teprve na letošní podzim! A nejen to, zaujme na první pohled. Molo, po němž se procházeli modelky a modelové, bylo přímo uprostřed. Z jedné jeho strany seděli diváci, z druhé byla zaparkovaná vzácná sbírka vozů samotného Ralpha Laurena. A kolekce Podzim/Zima 2017-2018 k ní ladila! 

Kolekci návrhář otevřel šedým károvaným vzorem na dámských kostýmcích, trenčkotech i doplňcích a ve stejném vzoru k dámské módě ladily i modely pánské. Šedou změť po chvíli vystřídaly modely černé s kontrastní kanárkově žlutou. Pánská teplá bunda bez zaváhání připomínala uniformy jezdců Formule 1. Dámské modely stály kromě černé barvy na kůži a žlutá zářila na první pohled. Jenže návrhář ví, že hodně takto výrazných modelů by se neprodalo, tak vsadil raději na jistotu a velkou část černých modelů už žlutou nedoplňoval. V pánské módě předvedl velmi netradiční celokožený oblek.

Ještě s jedním pronikavým odstínem si Lauren vyhrál - s krvavě rudou. A nepoužil ji na nic jiného než na samotný latexový kabát a korzetový vršek večerních šatů. Aby ladili i pánové, u obleku jim kalhoty vyměnil za tepláky s červenými lampasy. Na závěr poslal na molo modely v jednoduše střižených večerních róbách - bohaté tylové sukně v královsky modré, kanárkové a krvavé doplnil neutrální černou, latexem a koženými biker bundičkami. 

vogue.com

MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI ZAHRANIČNÍ TVORBA RALPH LAUREN PODZIM 2017 PODZIM/ZIMA 2017-2018

Související články

Vzdušná a ženská podzimní kolekce v podání Michaela Kováčika

Lehkost, vzdušnost a ženskost. To jsou fáze, které provázely módní přehlídku Michaela Kováčika.

Celý článek

Adam Kost předvedl velmi povedenou, uniformní pánskou kolekci

Poslední přehlídkový den MBPFW byla k vidění také nesmírně propracovaná kolekce Adama Kosta. Co nás na ní bavilo nejvíce?

Celý článek

Monika Drápalová předvedla svou podzimní kolekci 2018 FEEL RELAXED

​Pyžamová párty nebo nová kolekce Podzim/Zima 2018-2019 Moniky Drápalové? Oboje dohromady! ​

Celý článek

Desátým rokem nám česká značka ODIVI představuje svou jedinečnost

V této kolekci můžete hledat návaznost na tu předchozí ale zároveň i záblesky práce z předešlých deseti let.

Celý článek

Nové kolekci Jana Černého vládne červená a zelená

Jan Černý se svou podzimní kolekcí 2018/2019 ovládl celý Clam-Gallasův palác. V jeho oděvech převládala červená a zelená!

Celý článek

Lukáš Lindner představil velmi ženskou a rafinovanou kolekci pro podzim/zimu 2018

Podzimní kolekce Lukáše Lindnera je plná elegance, ženských střihů a rafinovaných kousků!

Celý článek

Podzim Dior 2018 tvoří patchwork, džínovina a doplňky

Módní kolekce Diora se pustila do komplikovanosti. Hodně střihů, hodně barev, hodně doplňků. Kdo už jiný by si to však mohl dovolit.

Celý článek

Podzim 2018 Imreczeové plný neutrálních barev a plášťů

Zdeňka Imreczeová v rámci Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku představila svou novou podzimní kolekci. Vládla v ní béžová a černá.

Celý článek