dnes je 20.10.2017 a svátek má Vendelín

Podzim Ralph Lauren ladil k přehlídce aut

Ralpha Laurena klasifikuje jeho láska k módě a pak láska k autům. Proto se tyto dvě oblasti rozhodl pro tentokrát propojit.

Zatímco jiné módní domy prezentují na zářijových fashion weecích své jarní kolekce 2018, Ralph Lauren pluje proti proudu - jeho kolekce je totiž určena teprve na letošní podzim! A nejen to, zaujme na první pohled. Molo, po němž se procházeli modelky a modelové, bylo přímo uprostřed. Z jedné jeho strany seděli diváci, z druhé byla zaparkovaná vzácná sbírka vozů samotného Ralpha Laurena. A kolekce Podzim/Zima 2017-2018 k ní ladila! 

Kolekci návrhář otevřel šedým károvaným vzorem na dámských kostýmcích, trenčkotech i doplňcích a ve stejném vzoru k dámské módě ladily i modely pánské. Šedou změť po chvíli vystřídaly modely černé s kontrastní kanárkově žlutou. Pánská teplá bunda bez zaváhání připomínala uniformy jezdců Formule 1. Dámské modely stály kromě černé barvy na kůži a žlutá zářila na první pohled. Jenže návrhář ví, že hodně takto výrazných modelů by se neprodalo, tak vsadil raději na jistotu a velkou část černých modelů už žlutou nedoplňoval. V pánské módě předvedl velmi netradiční celokožený oblek.

Ještě s jedním pronikavým odstínem si Lauren vyhrál - s krvavě rudou. A nepoužil ji na nic jiného než na samotný latexový kabát a korzetový vršek večerních šatů. Aby ladili i pánové, u obleku jim kalhoty vyměnil za tepláky s červenými lampasy. Na závěr poslal na molo modely v jednoduše střižených večerních róbách - bohaté tylové sukně v královsky modré, kanárkové a krvavé doplnil neutrální černou, latexem a koženými biker bundičkami. 

vogue.com

MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI ZAHRANIČNÍ TVORBA RALPH LAUREN PODZIM 2017 PODZIM/ZIMA 2017-2018

Související články

Boty jsou kombinací módy, průmyslového designu a sochařství, říká novodobá obuvnice Eva Klabalová

Aktuálně uvedla vlastní značku obuvi a pořádá workshopy, na nichž účastníky učí obuv vyrábět. Eva Klabalová si s námi popovídala o tom, jak je proces výroby bot náročný, jaké jsou workshopy a jestli je novodobodu obuvnicí, nebo ne.

Celý článek

Mohito na podzim nabídne styl Pařížanek

Tolik milovaný styl Pařížanek zavál do prodejen řetězce Mohito. Nadchne vás nejen svou nabídkou, ale také doprovodnou kampaní.

Celý článek