dnes je 11.04.2021 a svátek má Izabela

Podzimní interiérové designovky, které vytvoří harmonii ve vašem pokoji

Přidat na Seznam.cz
Venku se už pomalu ale jistě ochlazuje a večery strávené v parcích či na venkovních zahrádkách vyměníme za teplo domova. Vytvořte si ze svého bydlení útulné prostředí za pomocí designových doplňků.
Podzimní bytové doplňky

I pár drobných bytových doplňků změní charakter interiéru. Nalaďte se s námi na podzimní vlnu a zachumlejte se ve své oáze klidu!

Pampová tráva

Slyšeli jste už o této rostlině? Pampová tráva patří k těm nejkrásnějším okrasným travinám. Svými bohatými chocholy vypadá noblesně a ušlechtile. Období květu probíhá od září do listopadu a tak ji jako usušenou dekoraci seženete právě na podzim. Bude vznešenou ozdobou rohu vašeho pokoje. Mějte však na paměti, že tento designový doplněk zabere mnoho místa.

Tip floristky: Pampová tráva je sice krásná designovka, ale zpočátku nepraktická, kdy z ní opadává „chmýří“. Pořádně trávu vyklepte, poté vložte do vysoké vázy, ideálně vyšší než 30 cm se štíhlým otvorem, nastylizujte dle potřeby a poté ji nastříkejte lakem na vlasy. Předejde tak jejímu opadávání a vydrží vám tak mnohem déle.

Světelné řetězy

Sychravé počasí, čaj, napínavý film a vyhřátá postel. Ideální víkendová představa. A teď si ještě představte ta kouzelná malá světýlka, která vytvoří tu pravou romantickou atmosféru, která nám vydrží až do Vánoc. Nebojte se sáhnout po designovějším světelném řetězu, který bude zdobit váš interiér i za denního světla. V kurzu jsou kulatá s peříčky či ve tvaru otevřené žárovky. Klasikou v podobě malých LED světýlek však uděláte také velkou parádu!

Pletené deky zahřejí vaše tělo i mysl

Při pohledu na pletené deky se mnohým z nás vybaví hygge styl. Dánský styl myšlení, spjatý s pohodlným bydlením a uměním si udělat život šťastným. A to i podvědomě evokují doplňky jako právě ona zmiňovaná světla, svíčky, horké lahodné nápoje, ale také huňaté deky. Mají totiž jedno společné. Teplo. Teplo, vytvářející rovnováhu domova. Pletené deky z kvalitní merino vlny není však levná záležitost, ale věřte, že se budete pod ní cítit maximálně spokojeni. Dejte si však pozor na návštěvy, jakmile se do ní člověk zachumlá, je těžké ji opustit.

Zdroj: pinterest.com

Přidat na Seznam.cz
LIFESTYLE DESIGN DESIGN INTERIÉRU BYTOVÉ DEKORACE HYGGE

Související články

JAK SE STÁT NÁVRHÁŘKOU KOŽENÉ KABELKY NA MÍRU

Chcete si navrhnout vlastní kabelku? Zvolte si tvar, materiál i doplňky a staňte se tak na chvíli módními návrháři.

Celý článek

Tradice ve spojení s klasickými prameny v dokonalé harmonii s časem, to jsou hodinky Royal Charles

Hodinky si na první dobrou spojíme s časem. Jejich smysl a propracovaný design sahají mnohem hlouběji, než si umíme představit.

Celý článek

Ornamenti přináší dostupnou krásu šperků

Hledáte ten správný a originální šperk? Prstýnek, řetízek nebo náhrdelník? Pak jste na správném místě. Představujeme vám novinku ORNAMENTI. 

Celý článek

Značka Krups představuje zbrusu nový kávovar

Značka Krups představuje zbrusu nový kávovar, který rozzáří vaši kuchyň a rozvibruje vaši duši… Jakýkoli plnoautomatický kávovar z řady Krups Intuition EA87 připraví kávu snad lepší, než na jakou chodíváte do vaší oblíbené kavárny, k tomu za pár okamžiků, naprosto podle vaší chuti i dalších smyslů.

Celý článek

40 let kýče a elegance připravila galerie Vitra Design

Výstava „Memphis: 40 let kýče a elegance" přinese jeden z nejzvláštnějších úkazů, které se v posledních desetiletích ve světě designu objevily.

Celý článek

Kabelky LIBERTA návrhářky Jitky Klett skrývají krásný příběh

To, co začalo před šesti lety v New Yorku, pokračuje dnes v Česku. Propracovaný design a prvotřídní materiál jsou spojením, které najdete v kabelkách LIBERTA značky Jitka Klett.

Celý článek

MUST HAVE: V březnu se rozmazlujte, máte na to čas!

Hned poté, co najdete přesné hranice katastru vaší obce, můžete si obléknout oblíbené legíny a připravit si první jarní piknik.

Celý článek

Těšíte se až vyrazíte po Česku? Podívejte se na příběhy o místech s mezinárodními ambicemi

Nejspíš už se nemůžete dočkat, až někam vycestujete, a ne nutně hned za hranice. I v Česku máme spoustu nádherných míst. Tento Start-up vám ukáže, kde se vám bude líbit.

Celý článek