dnes je 23.10.2017 a svátek má Teodor

Podzimní kampaň Karl Lagerfeld 2017 z Paříže

V podzimní kampani Karla Lagerfelda se odráží jeho láska k hlavnímu městu Francie.

Paříž zastupuje nevyhasnutelné ohnisko módní i životní inspirace a proto se na ní obrátil také Karl Lagerfeld ku příležitosti své podzimní kampaně 2017. Jako tvář si vybral topmodelku Stellu Maxwell, kterou proměnil v dokonale elegantní a šik francouzskou mladou dámu. Snímky k velkému překvapení nezachytil sám Lagerfeld, ale najal si fotografa Daniela Jacksona. Pařížská tématika srší všude kolem, ale kampaň se ve skutečnosti ve Francii vůbec nefotila. "Fotili jsme v New Yorku, ve kterém jsme si vytvořili Paříž. Celý tým lidí se staral o to, aby na pozadí nasvítili ty největší pařížské památky," prozradila ze zákulisí Stella Maxwell.

Modelka zároveň vyprávěla také o Karlovi samotném: "Karl ví, jak navrhovat módu pro moderní dívku. V jeho kolekci se cítíte velmi pohodlně, ale přesto elegantně a vlastně i cool. Vždy je o krok dál před všemi trendy." A my nemůžeme než souhlasit.

Vzpomínáte třeba na jeho Resort kolekci 2018 pro Chanelfashionisers.com ; instyle.com

DÁMSKÁ MÓDA KARL LAGERFELD STELLA MAXWELL PODZIM 2017 PAŘÍŽ PAŘÍŽSKÁ MÓDA

Související články

Mohito na podzim nabídne styl Pařížanek

Tolik milovaný styl Pařížanek zavál do prodejen řetězce Mohito. Nadchne vás nejen svou nabídkou, ale také doprovodnou kampaní.

Celý článek

Skvělý úspěch! V podzimní kampani TIMEOUT zazářily české MISS

Karolína Mališová a Andrea Kalousová uspěly před dvěma lety v České Miss a na podzim 2017 si připisují další skvělou zkušenost - staly se tvářemi mezinárodní kampaně značky Timeout.

Celý článek

Heidi Klum přivolává zpět léto ve své nové kampani

Venku to sice na aktivní koupání v moři nevypadá, Hedi Klum nás však jistojistě navnadí na nejbližší horkou sezónu.

Celý článek

Jaroslava Procházková ve své podzimní kolekci hovoří jasně: Be gentle, stay strong

Podzimní kolekce české návrhářky JAROSLAVY potěšila. Přinesla modely plné ženskosti v podzimních barvách a navíc dýchala poutavým sloganem.

Celý článek

Chanel nezklamal – do centra Paříže umístil vodopády

Karl Lagerfeld s každou další kolekcí nechává svět tápat, jak to, že mu stále nedochází inspirace. Se svým uměním zašel zase o kus dál.

Celý článek

Ladíme interiér do podzimu

Na stromech se zbarvilo listí, seshora nám seslali větší zimu, obchody přetékají péřovými kabáty a tak je čas přepnout náš mód na podzim. A nejen v šatníku, ale i v obýváku.

Celý článek

TOP 5 TRENDŮ PRO JARO 2018

Ledvinky, kanadské smokingy a loga. To vše a ještě více uvidíte i v následující sezóně. Máme pro vás TOP 5 trendů z přehlídek světových návrhářů pro jaro 2018. 

Celý článek

Plavková sezóna 2018 zahájena - v jarní kolekci Zimmermann

Už se vám stýská po létě? Raději se těšte na to následující. V jarní Resort kolekci Zimmermann vás naláká spoustu dokonalých letních šatů a plavek.

Celý článek

Jak si vybrat perfektní kabát na podzim i zimu

Podzim nastoupil se vší vervou, počasí se citelně ochladilo a možná stejně jako já přemýšlíte, jak vybrat perfektní kabátek či bundu.  Prozradíme vám pár základních pravidel.

Celý článek

Kanárkově žlutá trendy odstínem podzimu 2017

Khaki, vínová, černá, béžová... tradiční podzimní barvy v roce 2017 doplní také kanárkově žlutá. A my slibujeme, že ji budete milovat.

Celý článek