dnes je 31.10.2020 a svátek má Štěpánka

Podzimní kampaň Victoria's Secret na černobílých snímcích

Přidat na Seznam.cz
Jistě nám dáte za pravdu, že právě černobílé záběry mají pořád své kouzlo. Když babička najde zaprášené černobílé fotografie, má to neskutečnou atmosféru. A na to nejspíš sází i fotograf Russell James.

Fotky s kouřovou clonou působí elegantně a sexy. Podzimní kampaň 2019 u Victoria's Secret přináší mnoho známých tváří. Andílci Grace Elizabeht, Elsa Hosk a Candice Swanepoel jsou na fotkách zachyceny vedle modelek Kelly Gale a Loreny Duran. Každá z nich vypadá ve spodním prádle jedné z nejoblíbenějších značek na světě velmi přitažlivě.

Kalhotky s vysokým pasem, jemné zpracování s krajkou, sexy košilky i dokonalé detaily z kolekce Luxe Lingerie značky Victoria's Secret si rychle oblíbíte. O to víc, že je kolekce ušetřena zbytečných vycpávek a sází na přirozené ženské tělo se všemi tvary a velikostmi.

Decentní líčení podtrhuje přirozené husté obočí modelek a výraznější rtěnky. Vlasy i celkový styling krásných dam jsou v kampani pojaté velmi intuitivně. 

fashiongonerogue.com

Přidat na Seznam.cz
MÓDA DÁMSKÁ MÓDA VICTORIA'S SECRET SPODNÍ PRÁDLO VICTORIA'S SECRET SPODNÍ PRÁDLO ELSA HOSK GRACE ELIZABETH CANDICE SWANEPOEL

Související články

STAY NEGATIVE v tričku z limitované kolekce značky Bohempia

Nadhled a humor jsou tím, co bychom si v těchto dnech rozhodně měli udržovat. Stejně přemýšlí i česká značka Bohempia, která přináší limitovanou kolekci triček, která říkají, že „zůstat negativní“ je novým „zůstat pozitivní“.

Celý článek

Nejlepší móda hipsterů

Každý jedinec má rád různé jídlo, má jiný vkus na hudbu a také odlišný styl oblékání. Pokud neznáte módu hipsterů, tak zaostřete na dnešní článek. Nejde už o žádný alternativní styl, jde spíše o volbu života a šetrné zacházení k přírodě.

Celý článek

Jak chce značka H&M změnit fast fashion?

Fast fashion a pracovní podmínky zaměstnanců v textilních fabrikách - to jsou žhavá témata posledních měsíců, které jsou problémem především velkých globálních řetězců, jako je H&M. Značka v čele s novou výkonnou ředitelkou představuje ambiciózní plány, jak změnit celý fast fashion průmysl udržitelným směrem. 

Celý článek

Jak váš šatník odhalí vaši osobnost?

Možnosti, jak odhalit osobnost a vlastnosti člověka existuje mnoho, ale podle oblečení to jde jedna báseň. Možná nemáte ani tušení, co vše o sobě prozrazujete.

Celý článek

Nejfotogeničtější módní trendy

Instagramové trendy dokážou být velkou vášní, a tak se nám ženám občas stává, že si koupíme nějaký kousek jen proto, že bude vypadat skvěle na fotkách. 

Celý článek

Jak zasáhl feminismus do módy

Feminismus a móda jsou spojené možná víc, než si myslíte. Naštěstí už nežijeme ve světě, kdy se ženy musejí oblékat podle určitých pravidel a dusit se například v korzetu.

Celý článek

10 celebrit, které se na internetu pochlubily s očekáváním miminka

Rok 2020 se nese mimo jiné i ve znamení těhotných celebrit. Nedávno porodila například modelka Gigi Hadid nebo zpěvačka Katy Perry. A kdo je na řadě dál? Přinášíme vám 10 celebrit, které se nedávno pochlubily s těhotenským bříškem.

Celý článek

PUMA PODPORUJE NADĚJNÉ UMĚLCE. JAK VYPADÁ NOVÁ KOLABORACE S JANEM BICANEM?

My děti ze stanice 2020 TJBC X PUMA. Tak se jmenuje nová kolekce mikin sportovní značky PUMA, která vznikla ve spolupráci s českým umělcem a kreativcem Janem Bicanem.

Celý článek