dnes je 27.05.2022 a svátek má Valdemar

Podzimní kolekce LaFormela 2017 ve sportovním nádechu

Přidat na Seznam.cz
Mercedes-Benz Prague Fashion Week odstartoval a hned mezi prvními přinesl kolekci značky La Formela. 

Česká módní značka pod vedením trojice návrhářů Antonína Soukupa, Miroslavy Kohutiarové a Kataríny Ravasové uvedla v rámci své podzimní kolekce 2017 patnáct modelů. Od prvního pohledu je zřejmé, že co s reálnou nositelností je na tom kolekce hůře, ale kdo chce, může se nechat inspirovat jejími jednotlivými prvky. Podzim 2017 byl bohatý na barvy; v čele s tyrkysovou, smaragdovou a červenou se LaFormela snaží zbourat podzimní depresivní šeď z našich ulic. 

Patrný byl jistý nádech sportovního stylu zejména, když na molo vstoupila modelka v růžovém overalu s kontrastním černým lemováním. Náznaky ale proplétaly celou kolekci. Však si všimněte černé mikiny se zelenými pruhy a tkaničkou nebo černých potisků s bílými nápisy. Jasně moderní, mladistvé, street stylové a sportovní. 

Návrháři zařadili do kolekce i elegantnější modely hodné večerní společnosti, třeba jednoduše střižené černé šaty s véčkovým výstřihem a koženým volánkem. Podzim 2017 byl hodně o nápisech, kontrastu barev a skládání jednotlivých odstínů, materiálů i povrchů dohromady. Na nohy obuly modelky ve většině případů černé kozačky se cvoky. 

PS: Jo a - nechyběl klasický sedmdesátkový denim. 

MBPFW

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI DOMÁCÍ TVORBA LAFORMELA PODZIM 2017 PODZIM/ZIMA 2017-2019

Související články

Spojení věhlasných módních domů dalo vzniknout něčemu neopakovatelnému

Fendace je pro módu neopakovatelným okamžikem. Nejde o spolupráci, ale spíš o výměnu rolí a charakteristických prvků značek Versace a Fendi.

Celý článek

Tatiana Kovaříková představila letní kolekci vystihující unikátnost každé ženy

Česká návrhářka Tatiana Kovaříková představuje osvěžující letní kolekci spjatou s příjemnými večery, chutí na nová dobrodružství a nezapomenutelnými zážitky.

Celý článek

Česká značka LADA představuje módní refresh, který padne vám i této planetě

Módní značka LADA není žádným začátečníkem na trhu. Právě naopak. Pomalé módě se věnuje již pěknou řádku let a nyní se zaměřila i na funkční modely, které jsou antibakteriální.

Celý článek

Minikolekce s lučními květy od návrhářky Lucie Markové

Jaro jednoznačně volá po květinách, slunci i nové energii. To vše můžete načerpat společně s návrhářkou Lucií Markovou v její nové minikolekci.

Celý článek

Mi Fashion label představuje novou kolekci inspirovanou z cest na Sicílii

Designérka Lenka Mulabegovič se na svých cestách Sicílií zamilovala do místního ornamentu, barev, kombinacích a vzorů, které přenesla do nové kolekce plné minimalistických forem oděvů.

Celý článek

Souznění umění a designu najdete u české značky k r a p a

Móda tvořená pro všední dny, originálně a s maximálním důrazem na kvalitu, tak popisuje značku k r a p a její majitelka Šárka Křapová.

Celý článek

Módní návrhářka Jitka Klett aktivně reprezentuje českou módní scénu v zahraničí, tentokrát v Miláně

Je to pár dní od chvíle, kdy Jitka Klett představila milánské módě tu českou. A stále je to pro nás neuvěřitelné. Letošní Milan Fashion Week tak získal něco navíc.

Celý článek

Kdo z českých návrhářů a umělců pomáhá Ukrajině?

Vlna solidarity, která v posledních dnech spojuje nejenom lidi po celém světě, ale také umělce z řad České republiky rozhodně stojí za naši pozornost. Kdo z návrhářů a dalších umělců pomáhá Ukrajině?

Celý článek