dnes je 13.07.2020 a svátek má Markéta

Podzimní kolekce Valentino byla téměř celá zahalená v temných barvách

Přidat na Seznam.cz
Předchozí kolekce stále ještě čerstvého kreativního ředitele Pierpaola Piccioli byly barevné a plné hravých materiálů. Nejnovější podzimní kolekce značky Valentino se nesla v tlumenějších barvách.

Značka Valentino na pařížském týdnu módy rozhodně nesměla chybět. Místo exotických barev se ale kreativní ředitel Pierpaolo Piccioli rozhodl, že se zaměří na černou barvu. Tu interpretoval v několika různých provedeních. Minulá kolekce hýřila neony a potisky džungle, ale podzimní sbírka 2020 byla decentnější. Na začátku bylo možné na molu vidět špičatá ramena, kožené šaty a rukavice, večerní šaty, elegantní kabáty a dlouhé kápě. Odvážné tmavé oční linky, které vynesly některé modelky, dodávaly přehlídce na dramatičnosti.

Jak přehlídka pokračovala, lehce se měnila i paleta barev. Klasická červená na kabátech, béžová na šatech s živůtkem, šedá na sukních a tmavě modrá na kápích. K tomu červené, černé a béžové kabelky, které vytvářely téměř dokonalý kontrast. Od Piccioliho to bylo rozhodně nečekané, protože téměř každý očekával romantickou sbírku a místo toho přišla gotická a skoro až agresivní kolekce. Piccioli na této přehlídce předvedl také nový design kožené kabelky jménem The Atelier Bag. 

Fotografie: Vogue.com

Přidat na Seznam.cz
VALENTINO PIERPAOLO PICCIOLI MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI PAŘÍŽSKÝ TÝDEN MÓDY ZAHRANIČNÍ TVORBA NÁVRHÁŘI PARIS FASHION WEEK PFW PODZIM 2020

Související články

Nová svatební kolekce LOVE ME! české značky LEEDA myslí na ženy různých proporcí

LOVE ME! uzavírá trilogii kolekcí značky LEEDA s názvy CATCH ME! a TOUCH ME! Návrhářka Lucie Kutálková se tentokrát zaměřila na bílé šaty z nádherných materiálů, na propracované střihy pro ženy různých velikostí a na zážitky s nimi spojených.

Celý článek

Kate Moss, Candice Swanepoel, Jourdan Dunn a další topmodelky v podzimní kampani značky Mônot

Značka Mônot vsadila na hvězdné obsazení hned několika topmodelek. Chytrý tah podtrhuje podzimní kampaň plnou nádherných šatů, sexy těl, krásných koní i přírody. A nejsou to jen Kate a Candice, které rozhodně musíte vidět!

 

Celý článek

Erik Bartoš: Vyrábět poctivě, udržitelně a férově kvalitní produkty, je prostě náročný proces

První kolekce, která je zároveň jeho diplomovou prací, ho nejspíš vystřelila na velkou profesní dráhu. Využili jsme chvilky času, který nám designer Erik Bartoš věnoval a položili mu pár otázek.

Celý článek

Módní návrhářka Zuzana Osako otevírá svůj pop-up shop v Praze na Letné

Aktuální kolekce značky Tradice, která má velký ohlas, je nově k dostání i v showroomu designérky nábytku Heleny Dařbujánové. Šaty inspirované českým folklorem tak seženete pohodlně i na Letné.

Celý článek

Módní dům Karl Lagerfeld ohlásil novou spolupráci s nigerijským designérem Kenneth Ize

Značka Karl Lagerfeld ve spolupráci s nigerijskými tkalci pod taktovkou návrháře Kennetha Ize přinese estetiku spojenou s tradičním africkým uměním.

Celý článek

Máte chuť na nákup nových kousků z rukou českých designérů? Zkuste Kvartýr shop & studio

Místo, které spojuje hned několik uznávaných jmen na poli české módy. Místo, kde se snoubí originalita s absolutní kvalitou. Místo, odkud si odnesete víc než jen pěkný módní kousek.

Celý článek

Michaela Surá: Baví mě dělat klasiku ve vysoké kvalitě

Návrhům a šití se věnuje od mala, vystudovala textilní školu v Brně, přesto vše co umí, získala díky vlastní praxi a píli. Dnes má na Joštové svůj showroom, který mohou navštívit ženy všech věkových kategorií i typů postav. Když si tam najdete cestu, věnuje vám 100 % svého času. Podstatné pro ni je, aby se její zákaznice cítily pohodlně a žensky.

Celý článek

Pavel Berky se stal hlavním návrhářem značky E.daniely

V jádru srdce je Pavel Berky talentovaný módní návrhář. Momentálně ho však můžeme sledovat i coby skvělého kuchaře v soutěži MasterChef Česko. Do třetice se stal hlavním návrhářem značky E.daniely.

Celý článek