dnes je 18.09.2019 a svátek má Kryštof

Pohádková couture kolekce Giambattista Valli na podzimní sezonu 2019

Přidat na Seznam.cz
Módní návrhář Giambattista Valli nám během couture týdne módy v Paříži naservíroval opravdové krejčovské umění. Jeho modely by se daly charakterizovat jako luxusní, honosné a pohádkové. A to doslova. 

Všechno musí být perfektní,” řekl o kolekci i samotné prezentaci Giambattista Valli. Tentokrát se rozhodl místo přehlídky prezentovat kolekci pomocí snímků v minimalistické bílé místnosti s několika figurínami v pozadí. Představil objemné tylové róby v levandulové, starorůžové, meruňkové či světle modré barvě. Některé šaty byly zhotovené z taftanu a pokryté trojrozměrnými aplikacemi pivoněk a jiné z vlněné krepové tkaniny s malými výšivkami květů jiřinky. Motivy květů se objevily téměř v celé kolekci.

Valli má tento rok velmi nabitý. Kromě několika kolekcí, které musí každý rok vytvořit, oznámil v květnu tohoto roku spolupráci s obchodním řetězcem H&M. Do toho všeho navrhoval svatební šaty pro Charlotte Casiraghi, což je vnučka monacké kněžny Grace Kelly. Jeho nesporných krejčovských kvalit si všímá stále více lidí a není se čemu divit.

Vogue.com

Přidat na Seznam.cz
GIAMBATTISTA VALLI MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI COUTURE MÓDNÍ KOLEKCE

Související články

Erika Příhodová představila kolekci ART plnou elegance se špetkou punku

Kolekce nafocená v prostředí Národního divadla, které Erika Příhodová miluje, není vybrané náhodou. Samotné Národní divadlo bylo návrhářce velkou inspirací, která se odrazila nejenom v materiálech, ale také v elegantním zpracování.

Celý článek

Přehlídku značky Longchamp v New Yorku si nenechalo ujít spoustu známých osobností

Přehlídka, která byla plná známých osobností jako Kendall Jenner, Julianne Moore, Kate Moss, Lila Moss či Charlotte Lawrence, přinesla před pár dny v New Yorku myšlenku sluneční cesty od úsvitu do soumraku.

Celý článek
Karolína Kurková

Karolína Kurková byla hlavní hvězdou Cowanovy módní show v New Yorku

Extravaganci v podobě neonových barev, peří, šachovnice a metalického odlesku předvedl mladý návrhář na týdnu módy v New Yorku.

Celý článek
Oscar de la Renta

Laura Kim a Fernando Garcia se pro novou kolekci inspirovali domovinou Oscara de la Renty

Kreativní ředitelé Laura Kim a Fernando Garcia zavedli diváky do domoviny Oscara de la Renty. Oslnili barevnou paletou barev, krásnými vzory, kvalitními materiály a večerními okázalými garderobami.

Celý článek

Tom Ford pozval diváky na módní jízdu do newyorské stanice metra

Kreativní ředitel Tom Ford vzal diváky do podzemí na Lower East Side, kde představil v rámci newyorského týdne módy nejnovější kolekci. Metalické odstíny barev jsou od nynějška naprostým must-have na nadcházející jarní a letní sezonu. 

Celý článek

Nejnovější kolekce Zimmermann evokovala léto v každém slova smyslu

Pondělní poledne patřilo australské značce Zimmermann. Čistě letní sbírka oděvů potěší každého, kdo se nemůže smířit se začátkem chladnějšího počasí a již je myšlenkami zpět na písčité pláži. 

Celý článek
Princezna Diana

NYFW: Kolekce Tory Burch se nesla v duchu princezny Diany

Americká půvabná návrhářka Tory Burch předvedla na Fashion Weeku v New Yorku nositelnou kolekci plnou ženskosti inspirovanou princeznou Dianou.

Celý článek

Rebecca Minkoff: z New Yorku rovnou do kanceláře

Rebecca Minkoff zabodovala na newyorském fashion weeku se svou kolekcí pro všechny pracující ženy. Trefa do černého! Tyhle modely si prostě zamilujete.

Celý článek