dnes je 26.07.2021 a svátek má Anna

Pompéznost svatební kolekce Monique Lhuillier

Přidat na Seznam.cz
Luxusní značka pro svou jarní svatební kolekci čerpala inspiraci z přírody a díky tomu nám dokázala, že právě tam se můžeme inspirovat do nekonečna. 

Ne všichni návrháři mají na to, aby si mohli dovolit módní přehlídky mimo hlavních kolekcí dvakrát do roka. A to myslíme i velká jména. Netýká se to ovšem značky Monique Lhuillier, která pro odprezentování své Bridal kolekce pro jaro 2017 využila honosně zdobených prostor květinami a přizvala ty, kteří mají v módním světě svá místa. Hlavní dojem, který si po skončení přehlídky přítomní odnesli, byla pompéznost, ke které měla Lhuillier se svými 24 svatebními modely hodně blízko...

Inspirace přírodou byla patrná už jen díky výrazné květinové výzdobě. Rostlinné motivy se objevily na šatech v provedení 3D květinových aplikací v jemných odstínech růžové. Výraznější inspirace ovšem jako by pocházela z hlubin moře, protože některé modely ve své splývavé linii a průsvitném materiálu se daly lehce připodobnit k mořským pannám. Návrhářce Lhuillier se rozhodně podařilo skloubit dohromady několik aspektů, které by v její kolekci mohly nastávající nevěsty hledat - tradici, cudnost, eleganci, moderní pojetí a k tomu paradoxně kapku odvážnosti, která kromě hlubokých dekoltů spočívala také prosvítajících materiálech.

vogue.com/fashion-shows

Přidat na Seznam.cz
SVATBY JARO 2017 BRIDAL MONIQUE LHUILLIER SVATEBNÍ ŠATY

Související články

Krátké svatební šaty jsou hitem sezóny

Svatba patří k nejkrásnějším zážitkům v životě. I když pandemie koronaviru ovlivnila svatby neblahým způsobem. Nezkracuje se jen počet hostů, ale i svatební šaty nevěsty! Inspirujte se krásnými kousky v dnešním článku.

Celý článek

Petra Brzková: Má aktuální svatební kolekce odráží jednoduchost, lehkost a volnost

Krajka, lehký hedvábný taft a satén odráží ve svatební kolekci Petry Brzkové čistotu sněhově bílého odstínu společně s ivory.

Celý článek

Projekt TVORBOU odráží potřebu smysluplně vracet oblečení zpět mezi lidi

Projekt Veroniky Matějkové vznikl jako reakce na fenomén fast fashion. Původně zamýšlená upcyklační platforma ve své současné podobě vintage shopu odráží potřebu smysluplně vracet oblečení zpět mezi lidi.

Celý článek

Svatební trendy 2021 ze salonu tvuj-honeymoon.cz

Svatební trendy pro rok 2021. Jednoduché elegantní linie nabízí svatební salon TVŮJ HONEY MOON. "Svatební šaty jako z pohádky".   

Celý článek

Návrhářka Iveta Paulerová: svatební sezóně vládne jednoduchost střihu i materiálu

Svatební šaty z aktuální kolekce návrhářky Ivety Paulerové jsou lehké, svěží a pohodlné, aby v nich nevěsta mohla strávit celý svůj velký den a užila si ho naplno.

Celý článek

Variace možností ukazuje česká značka Petiteé v kolekci pro rok 2021

Kolekce, která tentokrát není zaměřena pouze na svatební šaty, zahrnuje i luxusní kousky na slavnostní příležitosti. Návrhářka Petra Pitelková se ohlíží i na životní prostředí, například metodou upcyclingu.

Celý článek

Monique Lhuillier představila pohádkovou svatební kolekci na podzim 2020

Filipínská návrhářka Monique Lhuillier vytváří nezapomenutelné svatební kolekce vždy s odlišným příběhem. Tentokrát měla v myšlenkách nevěstu kráčející po rozlehlé zahradě u vily v Itálii. 

Celý článek

I podzimní svatba má své kouzlo

Nejste milovníci velkého tepla, ale ani silné zimy? Pak je pro vás podzimní svatba to pravé. Krásně zbarvené listy, vítr a teplé tóny. Dokážete si to představit?

Celý článek