dnes je 20.02.2020 a svátek má Oldřich

Protažené i deformované - linie nových hodinek Cartier Libre

Přidat na Seznam.cz
Kolekce hodinek vysokého šperkařství Cartier se osvobodila od veškeré kategorizace a řádu. Možná právě proto také dostala jméno Libre. 

Nechte své oko na okamžik spočinout na jednom z nejprofesionálnějším šperkařském a hodinářském umění, které na světe existuje a přeneste se do trochu jiné reality. Nová limitovaná kolekce pěti modelů hodinek Cartier Libre vznikla z touhy pohrát si s tvary, které jsou pro francouzský dům typické. Jednotlivé tvary nespadají pod žádné přísné geometrické obrazce, namísto toho jsou protažené, zmáčknuté i úmyslně deformované do kouzelných a nespoutaných tvarů plných fantazie. Výsledek je velkolepý, troufalý a rozhodně nepřehlédnutelný. Kloubí se v něm vysoká úroveň domu Cartier s jedinečností balancující na hraně výstřednosti. 

1. Baignoire Débordante

Bílé zlato, pouzdro osazené diamanty a černými spinely, quartzový strojek, očíslovaná limitovaná kolekce 50 kusů.

2. Baignoire Infinie

Bílé zlato, pouzdro osazené diamanty, černými spinely a perletí, quartzový strojek, očíslovaná limitovaná kolekce 20 kusů.

3. Crash Radieuse

Žluté zlato, kalibr 8970 MC s ručním nátahem, očíslovaná limitovaná kolekce 50 kusů.

4. Baignoire Interdite

Bílé zlato, luneta osazená diamanty, ADLC, quartzový strojek, očíslovaná limitovaná kolekce 50 kusů.

5. Baignoire Etoilée

Bílé zlato, pouzdro osazené diamanty a černými spinely, quartzový strojek, očíslovaná limitovaná kolekce 15 kusů.

PR Cartier CZ

Přidat na Seznam.cz
DOPLŇKY A ŠPERKY CARTIER HODINKY DÁMSKÉ HODINKY

Související články

Mini kabelky nebo balonové rukávy aneb ohlédnutí za největšími módními trendy 2019

Rok 2020 je sice tady, nikdy ale není pozdě na to, ohlédnout se zpátky. Jaké módní trendy byly nejdominantnější v roce 2019 a budou vládnout přehlídkám a ulicím i letos?

Celý článek

Doplňky, které vám nesmí chybět v novém roce

Někdy za minulostí není potřeba udělat tlustou čáru. V roce 2019 totiž v módním světě zazářila spousta věcí, které budete potřebovat i v novém roce. Řeč bude o doplňcích. Vybrali jsme pro vás ty, které i letos budou na výsluní.

Celý článek

Designerské sponky do vlasů jsou největším must-have doplňkem sezony

Sponky do vlasů nejsou ničím novým. Oblíbený trend devadesátých let se v minulých sezonách vrátil a jeho obliba stále trvá. Nyní se vyplatí zainvestovat do dražších designerských kousků. 

Celý článek

Cestování časem s kloboučkem od Diora

Na podzimní módní scéně se znovuobjevil malý diorovský klobouček přezdívaný "bucket hat". Nestárnoucí doplněk, který si díky své roztomilosti získává oblibu napříč celým módním světem a věkovými generacemi.

Celý článek

Jak se oblékají oblíbení instagramoví influenceři - muži?

Módní hra na poli sociálních médií je čím dál vyhledávanějším tématem. Podzim a zima přináší spoustu trendy stylů. Které bychom měli následovat? Nechejte se inspirovat těmito instagramovými influencery, kteří mají co říct.

Celý článek

Tiffany&Co představil vůbec první adventní kalendář. Ten je plný luxusních šperků

Snily jste někdy o tom, dostat opravdu luxusní adventní kalendář? Vaše sny a přání splnila americká společnost šperků Tiffany & Co., která představila tyrkysový box s luxusními doplňky uvnitř. Jeho cena se vyšplhala ke dvěma a půl milionu korunám.  

Celý článek

Skvostná kolekce kožených kabelek Alexander McQueen

Kolekce kožených kabelek, které budete chtít nosit každý den. Originální zpracování i klasické prvky. The Myth - mýtus - z módního domu Alexander McQueen.

Celý článek

Říjnový pop-up store módního domu Alexander McQueen odráží lásku k přírodě

Legendární obchodní dům Harrods obohatil na pár týdnů nový pop-up store. Alexander McQueen v něm představuje ručně šité šaty a psaníčka ze svého londýnského ateliéru.

Celý článek