dnes je 16.07.2019 a svátek má Luboš

Protažené i deformované - linie nových hodinek Cartier Libre

Přidat na Seznam.cz
Kolekce hodinek vysokého šperkařství Cartier se osvobodila od veškeré kategorizace a řádu. Možná právě proto také dostala jméno Libre. 

Nechte své oko na okamžik spočinout na jednom z nejprofesionálnějším šperkařském a hodinářském umění, které na světe existuje a přeneste se do trochu jiné reality. Nová limitovaná kolekce pěti modelů hodinek Cartier Libre vznikla z touhy pohrát si s tvary, které jsou pro francouzský dům typické. Jednotlivé tvary nespadají pod žádné přísné geometrické obrazce, namísto toho jsou protažené, zmáčknuté i úmyslně deformované do kouzelných a nespoutaných tvarů plných fantazie. Výsledek je velkolepý, troufalý a rozhodně nepřehlédnutelný. Kloubí se v něm vysoká úroveň domu Cartier s jedinečností balancující na hraně výstřednosti. 

1. Baignoire Débordante

Bílé zlato, pouzdro osazené diamanty a černými spinely, quartzový strojek, očíslovaná limitovaná kolekce 50 kusů.

2. Baignoire Infinie

Bílé zlato, pouzdro osazené diamanty, černými spinely a perletí, quartzový strojek, očíslovaná limitovaná kolekce 20 kusů.

3. Crash Radieuse

Žluté zlato, kalibr 8970 MC s ručním nátahem, očíslovaná limitovaná kolekce 50 kusů.

4. Baignoire Interdite

Bílé zlato, luneta osazená diamanty, ADLC, quartzový strojek, očíslovaná limitovaná kolekce 50 kusů.

5. Baignoire Etoilée

Bílé zlato, pouzdro osazené diamanty a černými spinely, quartzový strojek, očíslovaná limitovaná kolekce 15 kusů.

PR Cartier CZ

Přidat na Seznam.cz
DOPLŇKY A ŠPERKY CARTIER HODINKY DÁMSKÉ HODINKY

Související články

Karla Olšáková: Jakýkoliv úspěch je odrazem toho, že to, co děláte, děláte dobře

Česká designérka Karla Olšáková si našla chvíli, aby si s námi popovídala o tom, jaké šperky sama ráda nosí, které materiály jí pro její tvorbu baví, i to, co považuje za své největší úspěchy.

Celý článek

Karlie Kloss, Louis Vuitton a Alex Israel v jedné jediné spolupráci

Někdy musíte mít nesporný a přirozený talent, abyste prodali své nápady a výtvory. Jindy stačí sázka na jistotu v podobě věhlasných jmen a je jedno, co vlastně prodáváte (s trochou nadsázky samozřejmě).

Celý článek

Červencové MUST HAVE volá po doplňcích!

Nový letní měsíc zalitý sluncem, pohodou, dovolenou, odpočinkem a zábavou jednoznačně volá po tom, abychom se zamyslely nad svými doplňky. Máme na mysli letní slamáky stejně jako pohodlnou a prodyšnou obuv!

Celý článek

Jak správně vybrat sluneční brýle?

Sluneční brýle se mohou jevit jako malý drobný doplněk, který se dá účelně použít v letních sestavách outfitů. Ale pokud narazíte na ten správný a dokonale padnoucí pár, hned zjistíte, jak bez nich nedokážete vyjít ani ven vynést koš.

Celý článek

POMELLATO A CHIARA FERRAGNI představují „POMELLATO SISTERHOOD INITIATIVE “

Pomellato - Chiara Ferragni - Cass Bird. To jsou tři pojmy, tři ikony, tři jména, která když se spojí, musí vzniknout něco velkolepého.

Celý článek

Od ohňostroje až po talismany aneb Nejnovější trendy ve špercích

V Las Vegas proběhla show, na které své aktuální šperky vystavily největší světové značky v této oblasti. Které jsou hitem pro letošní sezónu?

Celý článek

Kam pro zásnubní prsteny? Jedině k odborníkovi, kterým Michal Kadaník rozhodně je!

Michal Kadaník je český zlatník a šperkař a držitel několika designových ocenění. Tvorbě se věnuje od svých šestnácti let a věnuje se primárně zásnubním a snubním prstenům.

Celý článek

Do mini kabelky uložíte maximálně svůj mobil, a přesto byste o ní měla uvažovat

Nový trend, který se začíná rozmáhat, je třeba si zavčasu představit. Mini kabelky, které vám poskytnou prostor maximálně na pár drobností, jsou víc než roztomilé.

Celý článek