dnes je 23.08.2019 a svátek má Sandra

První bloggerská obálka Vogue

Přidat na Seznam.cz
Chiara Ferragni je první bloggerkou, která se v historii všech odnoží Vogue dostala na jeho hlavní stranu. Které Vogue ji oslovilo a jak dopadlo focení editoriálu?

Chiara Ferragni, pokud ji ještě neznáte, je jednou z nejznámějších světových bloggerek. V roce 2009, ještě před tím, než to byl velký trend, si založila blog The Blonde Salad, aby ostatním ukázala, jaká je. Její sebevyjádření se ale po několika letech práce na blogu posunulo na zcela jinou úroveň - dnes Chiara spolupracuje s vyhlášenými módními domy a dostala se už i na několik hlavních stran časopisů (třeba Lucky nebo Grazia).

Její největším úspěchem, co se hlavních stran týká, je ale bezesporu nová dubnová obálka Vogue España. Hlavní strana a editoriál ale na diskusích vyvolaly nepochopení a většina z komentářů se ptá - je Chiara tak dobrá, aby se dostala na obálku Vogue? Španělské Vogue dospěl k názoru, že ano. A my proti trochu větší rozmanitosti vůbec nic nemáme. Jen ten výsledný editoriál je trochu předvídatelný. Autorem fotografií je Nico Bustos.

Foto: theblondesalad

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI VOGUE CHIARA FERRAGNI

Související články

Chanel zvažuje zrušení své Cruise show v Hong Kongu kvůli eskalujícím protestům

Před více než měsícem oznámila značka Chanel, že chystá speciální módní přehlídku Cruise 2020 v Hong Kongu. Přehlídka měla proběhnout 6. listopadu. Kvůli eskalujícím pouličním protestům však Chanel zvažuje, že přehlídku zruší.

Celý článek

Co jste nevěděli o Coco Chanel

Kdo by neznal geniální návrhářku, která předběhla svou dobu. Dala ženám nezávislost, sebevědomí i důležitost. Některá fakta však veřejnosti unikla. Pojďte se s námi podívat na 10 věcí, které jste nevěděli o Coco Chanel.

Celý článek

Disney objevuje mladé návrhářské talenty

Není Disney jako Disney. Zatímco nejslavnější kreslené pohádky tvoří profesionálové v Disney Productions, hrané disneyovské pohádky můžete zhlédnout na Broadwayi. Právě zde dali šanci mladým návrhářským talentům, aby ukázali svou fantazii.

Celý článek

The White Shirt Project ke vzpomínce na Karla Lagerfelda

Kolegové, přátelé, rodina a příznivci, letos zesnulého módního návrháře a kreativního ředitele Chanel Karla Lagerfelda, se rozhodli na jeho počest vytvořit unikátní MeziThe White Shirt Project. Mezi hlavními iniciátory projektu je spoustu hvězdných jmen.

Celý článek

Letní Letná byla odstartována, navštivte do konce prázdnin nový cirkus

Cirkus tak trošku jinak. Minulý týden odstartoval 16. ročník mezinárodního festivalu nového cirkusu a divadla Letní Letná. Bohatý program plný nejenom divadelních představení si můžete užít každý den až do 1. září 2019.

Celý článek

Šaty by měly být pohodlné, decentní a zároveň rafinovaně sexy, říká návrhářka Lenka Jurigová

Chystáte svatbu? Ať už svou nebo třeba kamarádčinu a sháníte vhodné šaty? Máme pro vás jeden perfektní tip, návrhářka Lenka Jurigová vám ušije pohádkové šaty plné ženskosti a elegance.

Celý článek

Freddie Mercury: královna všech královen

Vyhýbal se všem stereotypům. Svým životem ovlivnil několik generací. Řeč je o frontmanovi kapely Queen, Freddiem Mercury. Extravagantní styl se projevoval i v jeho oblékání a na kontě má tak několik nadpozemských outfitů. Pojďte si s námi připomenout tuto osobnost světové hudby.

Celý článek

Rozhovor s kreativní dvojicí známou jako Ester&Josefina

Ester a Josefina, kreativní duo, které zná nejen český instagram! Instagramerky, autorky knihy, majitelky módních kolekcí, pořadatelky besed. A mnoho dalšího… Co znamená značka Ester&Josefina? Vyzpovídali jsme holky v rozhovoru pro móda.cz.

Celý článek