dnes je 17.06.2019 a svátek má Adolf

První bloggerská obálka Vogue

Přidat na Seznam.cz
Chiara Ferragni je první bloggerkou, která se v historii všech odnoží Vogue dostala na jeho hlavní stranu. Které Vogue ji oslovilo a jak dopadlo focení editoriálu?

Chiara Ferragni, pokud ji ještě neznáte, je jednou z nejznámějších světových bloggerek. V roce 2009, ještě před tím, než to byl velký trend, si založila blog The Blonde Salad, aby ostatním ukázala, jaká je. Její sebevyjádření se ale po několika letech práce na blogu posunulo na zcela jinou úroveň - dnes Chiara spolupracuje s vyhlášenými módními domy a dostala se už i na několik hlavních stran časopisů (třeba Lucky nebo Grazia).

Její největším úspěchem, co se hlavních stran týká, je ale bezesporu nová dubnová obálka Vogue España. Hlavní strana a editoriál ale na diskusích vyvolaly nepochopení a většina z komentářů se ptá - je Chiara tak dobrá, aby se dostala na obálku Vogue? Španělské Vogue dospěl k názoru, že ano. A my proti trochu větší rozmanitosti vůbec nic nemáme. Jen ten výsledný editoriál je trochu předvídatelný. Autorem fotografií je Nico Bustos.

Foto: theblondesalad

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI VOGUE CHIARA FERRAGNI

Související články

Meghan Markle poprvé po porodu vystoupila na veřejnosti při slavnostním ceremoniálu a oblékla si Givenchy

Vévodkyně ze Sussexu se minulou sobotu objevila poprvé po porodu na veřejnosti. Vyjela si v tradičním královském kočáře se svým manželem princem Harrym a vévodkyní z Cambridge Kate na každoroční ceremoniál, který oslavuje královniny narozeniny. Meghan byla velmi šik. 

Celý článek

Finalisté soutěže PURE MODEL 2019 zabojují o kontrakt za více jak jeden a půl milionu korun

Česká Miss roku 2016, Andrea Bezděková je ambasadorkou modelingové soutěže a provází tak v rámci castingů všechny účastníky, kteří se mohou stát budoucími TOP modelkami a modely.

Celý článek

Hledáte program na tuto sobotu? Navštivte akci plnou módy, designu i dobrého jídla a pití

15. června pohltí holešovický Vnitroblock klíčová témata recyklace a udržitelnosti v každodenním životě. Akce, která se opakuje již po desáté, vždy však s jiným tématem, přiláká jistě spoustu kreativních duší.

Celý článek

Elegantní posilovací stroj slibuje úžasné výsledky a stačí jen 15 minut denně

Nový koncept fitness studia v Londýně představil revoluční posilovací stroj s názvem Hodiny. Podle manuálu stačí jen pouhých 15 minut denně na tomto stroji a výsledky se dostaví za měsíc.

Celý článek

Brazilská blogerka Camila Coelho přichází se svou vlastní značkou

Brazilská blogerka a influencerka Camila Coelho představuje svou vlastní značku oblečení. Její kolekce je silně ovlivněná diverzitou brazilských dívek a jejich temperamentu.

Celý článek

Slavné tenisové culíky, copy a jiné účesy

Spolu s French Open se na tenisových kurtech objevují nadějné i nejlepší hvězdy tenisu. Po celá desetiletí mají jednotlivé sportovkyně své vlastní profesionální účesy, Jako jsou copy, ale hlavně culíky! Prozkoumejte s námi, co která tenistka ráda nosí.

Celý článek

Tak vypadá království hollywoodské megastar Reese Witherspoon

Přemýšleli jste někdy nad tím, kde nachází své útočiště slavné hollywoodské hvězdy? Jak tráví svůj volný čas například Reese Witherspoon? Pojďte s námi odhalit, kde a jak bydlí jedna z nejslavnějších blondýnek na světě.

Celý článek

Česká modelka Hana Jiříčková je hvězdou americké kampaně pro značku Nautica

Tuzemská krása slaví v Americe další úspěch, a to hned pro obrovský konfekční dům Nautica. Původem česká modelka Hana Jiříčková byla vybrána do letní kampaně, a je tak dokonalým ztvárněním námořnického života ve velkém stylu.

Celý článek