dnes je 25.09.2022 a svátek má Zlata

PUMA A VOGUE SPOLEČNĚ VYTVOŘILI IKONICKOU KOLEKCI

Přidat na Seznam.cz
Společnosti PUMA a VOGUE oznámily zahájení nové spolupráce, která spojuje svět sportu a módy do jedinečné kolekce.
Kolekce Puma a Vogue

Legendy se spojily

Od roku 1892 je časopis Vogue nadčasovým ztělesněním módy. Zobrazuje trendy minulosti i současnosti a formuje ty budoucí. Vogue již dávno není ''jen'' módní časopis, ale značka, která nikdy z módy nevyjde. Spoluprací s další legendární značkou, jakou je sportovní značka Puma, nemohla dopadnout jinak než ikonicky. Spolupráce obou značek přináší výrazné kousky s celoplošnými potisky a odvážným brandingem pro dnešní milovníky sportovní módy.


Zdroj: se svolením Puma

Novátorský přístup ke klasice

Speciální kolekce, která přináší oblečení, doplňky a nové pojetí tenisek Puma Leadcat a Puma Fierce, zahrnuje nadčasovou sportovně-streetwearovou siluetu, kterou reprezentuje odvážná barevná paleta ve stylu černé, bílé a červené. Na vybraných kouscích se vedle legendární kočky PUMA objeví také ikonické logo VOGUE.


Zdroj: se svolením Puma

"Vogue je nadšený, že může spolupracovat s PUMOU v době, kdy je sport v popředí módního hledáčku," řekla Willow Lindley, ředitelka Vogue pro doplňky a spolupráci. "Tato kolekce, první ze dvou kolekcí Vogue X PUMA, kombinuje sportovní estetiku s nadčasovým přístupem ke stylu, kterým je Vogue známý."


Zdroj: se svolením Puma

Kolekce PUMA x VOGUE Summer 2022 je k dostání ve Footshopu a na puma.com. Druhý drop bude uveden na trh letos v zimě. 

Přidat na Seznam.cz
PUMA VOGUE KOLEKCE 2022 SPORT OBUV MÓDA

Související články

Zalando kolekce nové generace

NEJNOVĚJŠÍ KAMPAŇ ZALANDO „PORTRÉTY NOVÉ GENERACE“

Exkluzivně pro Zalando vytvořil pařížský stylista Edem Dossou a jeho kreativní přátelé Justin French, Laurence Kleinknecht, Dourane a Melissa Bon nejnovější designérské trendy.

Celý článek

PUMA představila v rámci newyorského týdne módy strhující přehlídku s názvem FUTROGRADE

Módní přehlídka značky PUMA propojila svou minulost, současnost i budoucnost. Brand představil v metaverzu také unikátní módní přehlídku nazvanou Black Station.

Celý článek
Boty Converse

NOVÁ SILUETA CONVERSE CHUCK 70 PLUS

Converse představuje novou siluetu Chuck 70 Plus, která upoutá pozornost na první pohled zkreslenými liniemi a posunutými proporcemi.

Celý článek
Cestovní zavazadla

PODZIM V NEW YORKU NEBO V ŘÍMĚ? VYBERTE S NÁMI CESTOVNÍ ZAVAZADLO

Podzim je velice příjemným obdobím pro cestování. V září také začíná obchodní rok a tím začíná ve velkém i cestování pracovní. Připravili jsme pro vás se Zalandem tipy na krásná, praktická a ikonická cestovní zavazadla.

Celý článek

Hodnoty, které sdíleli Cara Delevingne a Karl Lagerfeld, odráží kolekce CARA LOVES KARL

Pouto mezi zesnulým návrhářem Karlem Lagerfeldem a modelkou Carou Delevingne je ztělesněno v řadě kolekcí. I tentokrát se Cara dívá do budoucnosti v kampani, která vznikla k udržitelné a bezpohlavní kolekci.

Celý článek
Pánská kolekce LV

NOVÁ PÁNSKÁ KOLEKCE LOUIS VUITTON TVOŘENA VIRGILEM ABLOHEM

Hudba je múzou a metaforou módy. Prostupuje kompletním odkazem tvorby Virgila Abloha pro značku Louis Vuitton. V této virtuózní nové pánské kolekci se snoubí hudba s módou novým, svěžím způsobem.

Celý článek

EMAwomenswear se zabývá mimo jiné i nadměrnými velikostmi do č. 64

Alžběta Vlášková je devětadvacetiletá podnikatelka, která se díky své píli a řadě zkušenostem, jako módní návrhářka a oděvní technolog, rozhodla založit módní značku s dámskou konfekcí. A přesto, že ji pandemie na chvíli zpomalila, ve výsledku ji posunula o mnoho dál.  

Celý článek
Zalando kampaň

OBJEVTE SÍLU OKAMŽIKU V NOVÉ ZALANDO KOLEKCI

Paloma Elsesser je hvězdou nové ZALANDO kampaně ,,Objevte sílu okamžiku''. Kampaň oslavuje osobní módní momenty, které nám přináší radost v každodenním životě.

Celý článek