dnes je 29.10.2020 a svátek má Silvie

Punčochová sezóna aneb jak si je hned neroztrhat

Přidat na Seznam.cz
Podzim a punčochy to prostě patří k sobě. Taky se vám stává, že jen co si je nasadíte, tak je roztrhnete o nehet, prstýnek nebo cokoliv, co je zrovna po ruce? Pak nezoufejte, máme pro vás několik účinných tipů.

zdroj: pexels.com

Ženy ještě chtějí ukázat trochu kůže, a k tomu je tohle období v roce ideální. Dáme vám dobré tipy, díky kterým nebudete muset stále kupovat nové a nové každý den.

zdroj: pexels.com

Jak se v tom vyznat?

Existuje několik druhů, jako jsou například bezešvé, zeštíhlující, s push-up efektem, zdravotní nebo také z lycry a se zvýšenou odolností. Na trhu je opravdu pestrá škála všeho možného, tak si zajisté vyberete.

Rozdíl mezi punčochami a punčocháči je pro mnohé matoucí, ale je to vlastně velmi jednoduché. Punčochy jsou ty, které končí na stehnech a jsou více sexy než klasické punčocháče. Ty si zase ale můžete vytáhnout až nad břicho, což se občas hodí.

zdroj: pexels.com

Jak zařídit, aby vydržely

Samodržící silonky se musejí dávat maximálně do dvou třetin stehna, čím výše je budete natahovat, tím více vám budou sklouzávat

Zapomeňte na jakékoliv krémy, vše musí dobře přilnout

Neperte punčochy ani punčocháče v pračce, raději je opláchněte v ruce, nebudou se tolik trhat a déle vydrží

Investujte do nich, zde je důležitější kvalita než kvantita

Kvalitní punčochy nebo punčocháče obsahují elastan, který vám krásně obepne nohu

Pokud se vám v botách vždy udělá dírka na prstech, můžete si špičku povytáhnout, ať mají prsty místo nebo si dát malou ponožku pro více pohodlí

Když už se vám roztrhly, první záchrana je lak na vlasy, stačí nastříkat na roztrhanou část a dál by se neměly trhat

V případě, že nemáte lak na vlasy postačí i bezbarvý lak na nehty

Někdo udává, že punčochy vložené do mrazáku alespoň na hodinu zaručí lepší životnost, to však nemáme vyzkoušené

zdroj: pexels.com

Přidat na Seznam.cz
PUČOCHÁČE PUNČOCHY PODZIM PODZIMNÍ MODA OUTFITY NA PODZIM SILONKY ZEŠTÍHLUJÍCÍ PUNČOCHY

Související články

Nejlepší móda hipsterů

Každý jedinec má rád různé jídlo, má jiný vkus na hudbu a také odlišný styl oblékání. Pokud neznáte módu hipsterů, tak zaostřete na dnešní článek. Nejde už o žádný alternativní styl, jde spíše o volbu života a šetrné zacházení k přírodě.

Celý článek

Podzimní dámská inspirace, která vás nadchne

Podzim. Pro někoho propršené období plné pochmurného počasí, pro jiného možnost vytáhnout oblíbený svetr a dovádět v listí. Každé roční období má něco do sebe a barevnost dodává to pravé kouzlo. Ale co na sebe?

Celý článek

Jaké knihy vás zahřejí v chladných dnech aneb na jaké novinky se můžete těšit?

Chladné počasí, aktuální situace nebo teplo domova? To a mnohem více vás všechny volá ke čtení. Napínavá detektiva, hřejivá romance nebo příběh podle skutečné události? Co si v podzimních dnech chcete číst vy?

Celý článek

Líčení v podzimních tónech

Létu vládly pastelové barvy, a to jak v podobě stínů, minimalistických linek nebo manikúry. Nyní je čas na malou změnu. Jak přivítat chladná rána podzimu stylově?

Celý článek

Trendy klobouky a čepice podzimu

K podzimu neodmyslitelně patří klobouky i čepice všeho druhu. Klobouk nebo čepice skvěle zahřeje a přidrží divoké vlasy kvůli podzimnímu počasí. V neposlední řadě hlavně zaujme estetickou částí věci.

Celý článek

Podzim klepe na dveře. Jaké trendy ho ovládnou?

Babí léto je v plném proudu, a jestli se stejně jako my těšíte na podzim, který už klepe na dveře, věříme, že po tom, co vám ukážeme několik trendů následujících měsíců, se budete těšit mnohem víc.

Celý článek

Jak nosit letní kousky na podzim

Podzim o sobě už pomalu začíná dávat vědět a vy se musíte připravit na chladnější počasí. Nechcete schovávat letní šatník? Ani nemusíte, některé kousky skvěle poslouží i na podzim. Více se dozvíte v dnešním článku.

Celý článek

Podzimní deprese? Jak si zlepšit náladu

Podzim je pro mnohé pouze pochmurné období bez slunce a radosti. Jak se na podzim dívat jinýma očima, a vlastně si ho i užít? Chcete zabránit podzimnímu splínu a depresím?

Celý článek