dnes je 18.08.2017 a svátek má Helena

REKLAMNÍ KAMPAŇ KE KOLEKCI PRADA RESORT 2017

PRADA představuje svou nejnovější kampaň, kterou v Miláně nafotil Willy Vanderperre. Uhádnete, která slavná herečka obsadila hlavní roli?

Jessica Chastain, která se v kampani PRADA objevuje vůbec poprvé, je často popisována jako „herečka s velkým H“. Dokáže diváky magnetizovat v jakékoli roli, díky své neukojitelné touze stát se někým jiným, dokonce i když hraje sama sebe, jako v tomto případě pro PRADU.

Série fotografií, zaměřená na dědictví značky a její hluboké kořeny, zobrazuje PRADU v roli PRADY – přičemž nezastupitelnou vedlejší roli zaujímá majestátní italská metropole. Ačkoli snímky evokují filmový únik, byly nafoceny tam, kde je PRADA nejvíc doma. Tedy poblíž velice známých milánských míst, jako jsou Občanské planetárium „Ulrico Hoepli“, ulice Daniele Manina či nedávno otevřené Fondazione PRADA.

 

 

Jessica Chastain je na fotografiích zachycená, jako by se chystala na cestu. Při té příležitosti má na sobě zosobnění toho, co PRADA představuje, extrakt značky. Co PRADA umí nejlépe, je kombinovat v oblečení a doplňcích rebelství a eleganci. Proto tu nechybí tolik překvapivé střety textur a vzorů, atributy ženskosti s typicky mužskými záměry a nové přístupy ke tvarům a materiálům, kterými je značka známá.

 

Ve druhé části své nejnovější kampaně, kterou v Miláně nafotil Willy Vanderperre, se pak objevuje další známá tvář, a sice herec Dan DeHaan, který na rozdíl od půvabné Jessicy není pro italský módní dům žádnou neznámou. DeHaan, jenž dokáže ztělesnit různé postavy, aniž by ztratil vlastní charakter, patří mezi tváře pánské kolekce a parfémů značky PRADA už od roku 2014.

 

 

Fotograf: Willy Vanderperre 
Účinkují: Jessica Chastain a Dane DeHaan
Lokace: Milán

DÁMSKÉ OBLEČENÍ DÁMSKÁ MÓDA PRADA ITALSKÁ MÓDA PÁNSKÉ OBLEČENÍ RESORT KOLEKCE RESORT 2017 JESSICA CHASTAIN DAN DEHAAN

Související články

Podzimní kampaň Oscar de la Renta 2017 si hraje s optickými klamy

Podzim u Oscar de la Renta se ubral do říše optických klamů a pohrál si s perspektivami.

Celý článek

Swarovski se dal dohromady s Jason Wu, kampaň nafotila Karlie Kloss

Ke svému 10. výročí se značka Swarovski spojila s Jason Wu a vytvořila jedinečnou kolekci. Karlie jako ambasadorka Swarovski a kamarádka Jasona Wu byla pro její focení jako stvořená.

Celý článek