dnes je 20.10.2017 a svátek má Vendelín

Resort Brooks Brothers 2018 připraven na letní radovánky na jachtě

Zavřete oči. Už vidíte průzračně modré moře a soukromou jachtu? Tak přesně k této příležitosti ideálně poslouží Resort 2018. 

Značka Brooks Brothers v roce 2018 slaví 200 let výročí svého založení. Dokazuje tím, že ne všechny značky, které nejsou na první pohled známé a profláknuté, musí být nutně mladé. A také dosvědčuje tomu, že za dvě stovky let si přeci jen značka něčím projde, a tak by se dalo říci, že už je dostatečně vyzrálá a svá. Její dámské kolekce však vede tým značky Zac Posen a  právě odtud přišel náznak duchu yachtového stylu. A my ho obdivujeme. Protože námořnický styl umí každý, ale tento nápad se jen tak nevidí. 

Člověk se nemusí na modely kolekce dívat nijak dlouho, aby porozuměl, co stylem na yachtu myslíme. Košilové šaty, hedvábné šátky u krku, tvídová sáčka a jednoduchost ve stylu milionářek. Ta se vytváří právě kombinací jednoduchých ale vzorově nápaditých šatů s (na první pohled usedlými) sáčky a šátky. Už chybí jen klobouk a yachta Resort 0018 může vyplout!

vogue.com

MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI ZAHRANIČNÍ TVORBA BROOKS BROTHERS RESORT 2018 JACHTA #moda

Související články

Boty jsou kombinací módy, průmyslového designu a sochařství, říká novodobá obuvnice Eva Klabalová

Aktuálně uvedla vlastní značku obuvi a pořádá workshopy, na nichž účastníky učí obuv vyrábět. Eva Klabalová si s námi popovídala o tom, jak je proces výroby bot náročný, jaké jsou workshopy a jestli je novodobodu obuvnicí, nebo ne.

Celý článek

Alexander McQueen předvedl na jaro 2018 nevšední podobu patchworku

Značka Alexander McQueen v rámci podzimního fashion weeku předvedla kolekci hodnou svého jména. 

Celý článek