dnes je 20.06.2019 a svátek má Květa

Resort Ralph Lauren s business prvky, nádechem westernu a s kapkou lila

Přidat na Seznam.cz
Ralph Lauren nás ve svém Resortu provádí po advokátních kanceláří, francouzských ulicích, vyprahlých saharách i párty v klubech. 

Svou přehlídku 30 modelů otevřel Lauren s western stylem. Ten se mezi návrháři začíná objevovat poměrně hojně a můžeme tak snadno odtušit, že i v řetězcích se příští jaro budeme potkávat s hnědou, khaki, béžovou, třásněmi a semišem. Tedy se stejnými prvky, jakých využil i návrhář. Zajímavě pojal Laren kombinaci western stylu společně s lila odstínem. Dosáhl nevšedního efektu spojením neutrální barvy v retro střihu společně s pastelovým odstínem basic kousků.

A pak jako bychom se z přírody skokem přesunuli do advokátní kanceláře jedné z nadnárodních společností. Lauren totiž svou kolekci vedl dál ve jménu pouzdrového střihu v délce ke kolenům a držel se neutrální palety. Předvedl tak modely ideální pro vysoce postavené manažerky toužící po důstojném a přesto moderním oděvu.

A po aktivním dni na pochůzkách je na řadě se pobavit ve společnosti. Tomu byla věnována téměř polovina modelů. Všechny se totiž jevily v podobném světle - černé materiály, širší áčkové sukně, výstřih i průsvitná košile. Vyrazit takhle na párty, možná vypadáte stále trochu svázaně, ale alespoň se nám naskytl pohled na to, jak to vidí sám Lauren. Představa večírku v jeho mysli je sice uvolněnější než zbytek kolekce, přesto stále nabývá jistých předpokladů - delší sukně, žádné experimentování s barvami a zachování elegance. Především se Lauren v Resort kolekci 2016 držel hesla Méně je více

Zdroj: style.com 

Přidat na Seznam.cz
ZAHRANIČNÍ TVORBA RALPH LAUREN WESTERN STYL BUSINESS MÓDA POUZDROVÝ STŘIH PASTELOVÉ ODSTÍNY NUDE RESORT 2016

Související články

Zákulisí pánských přehlídek v Londýně pro jaro 2020 bylo plné překvapení

Pozadí přehlídek na týdnech módy bývá často lepším vodítkem do duše návrháře, než je samotná módní show. Londýnský týden toho nejlepšího z pánské módy kypěl nápady, nepřestával překvapovat a získal si veřejnost svou promyšleností.

Celý článek

Jeremy Scott vytvořil hororovou kolekci pro módní dům Moschino

Hororové téma si vybral sám návrhář Jeremy Scott, na pomoc si přizval známého fotografa Huntera Abrams, který zvěčnil momenty ze zákulisí pánské a resort přehlídky. Modelky a modelové si vzali příklad z ikonických hororů. Nejdivočejší momenty si prohlédněte v tomto článku.

Celý článek

Nová Balmain kolekce byla plná pařížské elegance i arizonské hravosti

Bohatou a unikátní kolekci předvedl kreativní ředitel Olivier Rousteing z módního domu Balmain. Nechyběly třásně, barevná peříčka a korálky, které dotvářely celkovou atmosféru již tak originální sbírky.

Celý článek

Ukrajinská módní značka KSENIA SCHNAIDER dobývá Evropu

Protichůdné rysy kolekce v myšlence post-sovětské mentality a eklektického plážového oblečení vytvořilo kolekci, kterou sourozenecké duo Ksenia a Anton Schnaider představuje se vší hrdostí.

Celý článek

Nová kolekce Carolina Herrera byla inspirovaná Latinskou Amerikou

Wes Gordon je kreativním ředitelem módního domu Carolina Herrera již rok. Gordonovi se podařilo vystihnout v nejnovější kolekci všechny kódy značky - eleganci, romantiku, barevnost a hravost. 

Celý článek

Přísně ostrá kolekce Michaela Korse hledá harmonii v dnešním světě

Věčně optimistický Michael Kors do své nové kolekce vnesl filozofii toho, zda se ve sváru dá najít harmonie.

Celý článek

Debutová kolekce značky Refine přináší přitažlivost v saténu

Horké letní dny, vyhřátý podkrovní byt a v něm pohodlí, které vám dopřeje saténová košilka? Umíte si představit něco, co je více sexy?

Celý článek

Pouhých deset modelů v kolekci Diane von Furstenberg hovoří za vše

Diane von Furstenberg miluje potištěné látky plné vzorů, barev a motivů. Často jsou to jen chaoticky namalované čáry, které dávají ten správný výsledek. Ne jinak je tomu v kolekci Resort 2020.

Celý článek