dnes je 24.08.2019 a svátek má Bartoloměj

Roksanda se spojila s e-shopem The Outnet a vytvořila kolekci, jejíž výtěžek jde na charitu

Přidat na Seznam.cz
Kolaborace značky Roksanda a e-shopu The Outnet přinesla kolekci, jejíž výtěžek jde do neziskové agentury Malaika, která pomáhá dívkám v Demokratické republice Kongo. Sbírka bude globálně k dostání na internetovém portálu The Outnet od 24. ledna 2019. 

Téměř deset procent z prodeje nové kolekce Roksanda x The Outnet bude věnováno neziskové organizaci Malaika na podporu vzdělání a zdravotního programu dívek z Demokratické republiky Kongo. Organizaci založila v roce 2007 modelka a filantropka Noëlla Coursaris Musunka, která je osobní příznivkyní značky Roksanda.

Dvacet exkluzivních kousků z dílny Roksanda v odvážných i jemných barvách a střizích nabízí od každého trochu. Modely evokují ženskost a sílu, ale také patřičnou zranitelnost. Internetový obchod luxusního zboží The Outnet se zeptal dívek, které jsou podporovány organizací Malaika, zda by do projektu také něčím nepřispěly. Dívky přišly s barevnými tvary, jež jsou na oděvech patrné. Ty samé tvary byly poté využity i pro kreativní kampaň v hlavní roli se samotnou zakladatelkou neziskové organizace, Noëllou Coursaris Musunkou.  

Jsme nadšeni, že máme příležitost spolupracovat se značkami Roksanda a The Outnet, kterým vévodí ženy. A právě tyto ženy se spojily s námi s úsilím pomoci dívkám po celém světě. Tato kolekce je elegantní a silná - představuje ženský styl, který je radost nosit. Těšíme se na veškerou kreativní energii, kterou tato spolupráce vyvolá! 

- Noëlla Coursaris Musunka, zakladatelka organizace Malaika

Ynap.com, TheOutnet.com

Přidat na Seznam.cz
ROKSANDA DÁMSKÁ KOLEKCE CHARITATIVNÍ PROJEKT 2019

Související články

Připomeňte si největší instagramové trendy tohoto léta

Instagram patří k nejoblíbenějším mobilním aplikacím. Módní značky i influenceři předvádějí svůj obsah právě na této digitální platformě a představují nejnovější trendy. Ovlivnil i vás nějaký aktuální trend natolik, že jste si ho musela pořídit? 

Celý článek

Mladá modelka Kaia Gerber je novou svěží tváří podzimní kampaně Versace

Všem muselo být jasné, že když se spojí značka Versace s momentálně oblíbenou a velmi obsazovanou modelkou Kaiou Gerber a uznávaným fotografem Stevenem Meiselem, vzejde z toho něco skvělého. A to se také stalo. Nová kampaň určitě zaujme po všech stránkách. 

Celý článek

Elsa Hosk vytvořila ve spolupráci s J. Brand udržitelnou capsule kolekci

Švédská modelka a Victoria's Secret andílek Elsa Hosk se spojila se značkou J. Brands a společně vytvořili denimovou kolekci s použitím udržitelných zdrojů. A určitě vás nadchne tak, jako nás.

Celý článek

Kate Middleton si oblékla šaty značky Elie Saab na Royal Ascot za dvě stě tisíc korun

Tradiční koňské dostihy Royal Ascot v Anglii jsou prestižní společenskou událostí, kde nechyběla ani vévodkyně Kate Middleton. Ta si na prestižní událost oblékla outfit od známého návrháře Elie Saab.

Celý článek

Nová Balmain kolekce byla plná pařížské elegance i arizonské hravosti

Bohatou a unikátní kolekci předvedl kreativní ředitel Olivier Rousteing z módního domu Balmain. Nechyběly třásně, barevná peříčka a korálky, které dotvářely celkovou atmosféru již tak originální sbírky.

Celý článek

Běžte nakupovat se Sarah Jessicou Parker

Tisíci fanoušky milovaná Sarah Jessica Parker připravuje v rámci charitativní soutěže možnost projít se v jejích botách, ke kterým vám dopřeje sklenku šampaňského a výborný toast.

Celý článek

Letní kolekci brýlí Burberry dominoval moderní a nadčasový design

Módní dům Burberry pod vedením kreativního ředitele Riccarda Tisci představil novou letní kolekci slunečních brýlí. Sbírce dominovaly extravagantní i minimalistické brýle rozmanitých tvarů a různě širokých obrouček. 

Celý článek

Designové vychytávky na červen

Měsíc červen nám přináší první horké dny a příroda rozkvétá v sadech i zahradách. Počasí nám konečně dovoluje vyrazit do ulic v letních šatech a prodyšné obuvi. Co nabízejí čeští designéři?

Celý článek