dnes je 17.05.2021 a svátek má Aneta

Roksanda se spojila s e-shopem The Outnet a vytvořila kolekci, jejíž výtěžek jde na charitu

Přidat na Seznam.cz
Kolaborace značky Roksanda a e-shopu The Outnet přinesla kolekci, jejíž výtěžek jde do neziskové agentury Malaika, která pomáhá dívkám v Demokratické republice Kongo. Sbírka bude globálně k dostání na internetovém portálu The Outnet od 24. ledna 2019. 

Téměř deset procent z prodeje nové kolekce Roksanda x The Outnet bude věnováno neziskové organizaci Malaika na podporu vzdělání a zdravotního programu dívek z Demokratické republiky Kongo. Organizaci založila v roce 2007 modelka a filantropka Noëlla Coursaris Musunka, která je osobní příznivkyní značky Roksanda.

Dvacet exkluzivních kousků z dílny Roksanda v odvážných i jemných barvách a střizích nabízí od každého trochu. Modely evokují ženskost a sílu, ale také patřičnou zranitelnost. Internetový obchod luxusního zboží The Outnet se zeptal dívek, které jsou podporovány organizací Malaika, zda by do projektu také něčím nepřispěly. Dívky přišly s barevnými tvary, jež jsou na oděvech patrné. Ty samé tvary byly poté využity i pro kreativní kampaň v hlavní roli se samotnou zakladatelkou neziskové organizace, Noëllou Coursaris Musunkou.  

Jsme nadšeni, že máme příležitost spolupracovat se značkami Roksanda a The Outnet, kterým vévodí ženy. A právě tyto ženy se spojily s námi s úsilím pomoci dívkám po celém světě. Tato kolekce je elegantní a silná - představuje ženský styl, který je radost nosit. Těšíme se na veškerou kreativní energii, kterou tato spolupráce vyvolá! 

- Noëlla Coursaris Musunka, zakladatelka organizace Malaika

Ynap.com, TheOutnet.com

Přidat na Seznam.cz
ROKSANDA DÁMSKÁ KOLEKCE CHARITATIVNÍ PROJEKT 2019

Související články

Haute Couture kolekce módního domu Fendi měla hvězdné obsazení

Novým kreativním ředitelem Fendi je jednačtyřicetiletý Kim Jones. Jarní a letní kolekce je tak jeho první, kterou v rámci couture kolekcí veřejnosti předvedl. 

Celý článek

Móda dává každé ženě neomezené možnosti vyjádřit sebe samu

Na módě mám ráda její hravost a možnost ukázat naši individualitu a krásu, říká venezuelská módní návrhářka žijící v Praze a zakladatelka značky Gianni di Leo.

Celý článek

Herec Pavel Liška se stal tváří Jedinečného kalendáře. Kdo z dalších celebrit je jeho součástí?

V příštím životě by chtěl být Pavel Liška, jak jinak než liškou. Jeho herecký kolega Vašek Neužil by zvolil život orangutana, zatímco Erika Stárková by chtěla být ptákem nebo mořskou pannou.

Celý článek

Nová exkluzivní kolekce od H&M objevuje retro v moderním chaosu New Yorku

Retro v moderním stylu? H&M říká ano. V podzimně zbarvených ulicích New Yorku nafotili nádhernou magickou kolekci. V hlavní roli modelka Adut Achet a fotograf Christian MacDonald.

Celý článek

Připomeňte si největší instagramové trendy tohoto léta

Instagram patří k nejoblíbenějším mobilním aplikacím. Módní značky i influenceři předvádějí svůj obsah právě na této digitální platformě a představují nejnovější trendy. Ovlivnil i vás nějaký aktuální trend natolik, že jste si ho musela pořídit? 

Celý článek

Mladá modelka Kaia Gerber je novou svěží tváří podzimní kampaně Versace

Všem muselo být jasné, že když se spojí značka Versace s momentálně oblíbenou a velmi obsazovanou modelkou Kaiou Gerber a uznávaným fotografem Stevenem Meiselem, vzejde z toho něco skvělého. A to se také stalo. Nová kampaň určitě zaujme po všech stránkách. 

Celý článek

Elsa Hosk vytvořila ve spolupráci s J. Brand udržitelnou capsule kolekci

Švédská modelka a Victoria's Secret andílek Elsa Hosk se spojila se značkou J. Brands a společně vytvořili denimovou kolekci s použitím udržitelných zdrojů. A určitě vás nadchne tak, jako nás.

Celý článek

Kate Middleton si oblékla šaty značky Elie Saab na Royal Ascot za dvě stě tisíc korun

Tradiční koňské dostihy Royal Ascot v Anglii jsou prestižní společenskou událostí, kde nechyběla ani vévodkyně Kate Middleton. Ta si na prestižní událost oblékla outfit od známého návrháře Elie Saab.

Celý článek