dnes je 20.04.2019 a svátek má Marcela

Roksanda se spojila s e-shopem The Outnet a vytvořila kolekci, jejíž výtěžek jde na charitu

Přidat na Seznam.cz
Kolaborace značky Roksanda a e-shopu The Outnet přinesla kolekci, jejíž výtěžek jde do neziskové agentury Malaika, která pomáhá dívkám v Demokratické republice Kongo. Sbírka bude globálně k dostání na internetovém portálu The Outnet od 24. ledna 2019. 

Téměř deset procent z prodeje nové kolekce Roksanda x The Outnet bude věnováno neziskové organizaci Malaika na podporu vzdělání a zdravotního programu dívek z Demokratické republiky Kongo. Organizaci založila v roce 2007 modelka a filantropka Noëlla Coursaris Musunka, která je osobní příznivkyní značky Roksanda.

Dvacet exkluzivních kousků z dílny Roksanda v odvážných i jemných barvách a střizích nabízí od každého trochu. Modely evokují ženskost a sílu, ale také patřičnou zranitelnost. Internetový obchod luxusního zboží The Outnet se zeptal dívek, které jsou podporovány organizací Malaika, zda by do projektu také něčím nepřispěly. Dívky přišly s barevnými tvary, jež jsou na oděvech patrné. Ty samé tvary byly poté využity i pro kreativní kampaň v hlavní roli se samotnou zakladatelkou neziskové organizace, Noëllou Coursaris Musunkou.  

Jsme nadšeni, že máme příležitost spolupracovat se značkami Roksanda a The Outnet, kterým vévodí ženy. A právě tyto ženy se spojily s námi s úsilím pomoci dívkám po celém světě. Tato kolekce je elegantní a silná - představuje ženský styl, který je radost nosit. Těšíme se na veškerou kreativní energii, kterou tato spolupráce vyvolá! 

- Noëlla Coursaris Musunka, zakladatelka organizace Malaika

Ynap.com, TheOutnet.com

Přidat na Seznam.cz
ROKSANDA DÁMSKÁ KOLEKCE CHARITATIVNÍ PROJEKT 2019

Související články

Kolekce plavek navržená na Den matek symbolizuje pouto matky a dcery

V polovině května oslavíme Den matek. A jelikož pouto matky a dcery je obrovské, vznikla k němu kolekce plavek s dobročinným účelem.

Celý článek

David Hasselhoff dokazuje, že má smysl pro humor v reklamě pro Happy Socks

Legendární plážový playboy si v reklamě pro švédskou značku ponožek a plážových doplňků dělá legraci sám ze sebe. A výsledek je opravdu decentně humorný!

Celý článek

10 trendů v manikúře pro jaro 2019, které si zamilujete!

Módní přehlídky byly plné rozmanitých nehtových trendů od téměř neviditelných po extrémně výrazné. My vám přinášíme 10 krásných, snadných a výrazných stylů pro vaše jarní nehty. 

Celý článek

Nová capsule kolekce od Victoria Beckham je plná šatů inspirovaných minulostí

Návrhářka vybrala do nové kolekce 11 šatů, které celý život nosila a milovala. Historické modely přizpůsobila svým zákaznicím dneška. Capsule kolekce je plná elegantních, ale i svůdných střihů vhodných na celý rok.

Celý článek

Tokio street style: Alternativní svět módy bez hranic

Svátek módy v Tokiu v podobě přehlídek japonských návrhářů po dobu jednoho týdne je příležitostí pro největší módní nadšence se ukázat. Tentokrát se objevilo 5 hlavních trendů, které byly nošeny až do extrémů.

Celý článek

Přírodní romantika, výlet na měsíc i grafické hrátky od UTB Zlín na MBPFW

Ateliér designu oděvu ve Zlíně představil klauzurní práce studentů na MBPFW. Mezi hlavními tématy je vztah k přírodě, plošná barvená grafika, návštěva ženy na měsíci a mnohem více! Modely byly alternativně i tradičně pojaty. 

Celý článek

Stylová ležérnost a pohodlí od značky Nehera na MBPFW

Česká značka Nehera nabízí ve své nové kolekci nonšalantní pohodlí, které si zamilujete. Móda pro volné chvíle i tam, kde je potřeba luxusní komfort. 

Celý článek

Elegantní minimalismus na pražském týdnu módy představila Zdeňka Imreczeová

Česká návrhářka vytvořila kolekci plnou rezervované ženské ladnosti. Vynalézavé zdobení na modelech bylo třešničkou na dortu pro všechny minimalisty.

Celý článek