dnes je 21.02.2019 a svátek má Lenka

Roksanda se spojila s e-shopem The Outnet a vytvořila kolekci, jejíž výtěžek jde na charitu

Kolaborace značky Roksanda a e-shopu The Outnet přinesla kolekci, jejíž výtěžek jde do neziskové agentury Malaika, která pomáhá dívkám v Demokratické republice Kongo. Sbírka bude globálně k dostání na internetovém portálu The Outnet od 24. ledna 2019. 

Téměř deset procent z prodeje nové kolekce Roksanda x The Outnet bude věnováno neziskové organizaci Malaika na podporu vzdělání a zdravotního programu dívek z Demokratické republiky Kongo. Organizaci založila v roce 2007 modelka a filantropka Noëlla Coursaris Musunka, která je osobní příznivkyní značky Roksanda.

Dvacet exkluzivních kousků z dílny Roksanda v odvážných i jemných barvách a střizích nabízí od každého trochu. Modely evokují ženskost a sílu, ale také patřičnou zranitelnost. Internetový obchod luxusního zboží The Outnet se zeptal dívek, které jsou podporovány organizací Malaika, zda by do projektu také něčím nepřispěly. Dívky přišly s barevnými tvary, jež jsou na oděvech patrné. Ty samé tvary byly poté využity i pro kreativní kampaň v hlavní roli se samotnou zakladatelkou neziskové organizace, Noëllou Coursaris Musunkou.  

Jsme nadšeni, že máme příležitost spolupracovat se značkami Roksanda a The Outnet, kterým vévodí ženy. A právě tyto ženy se spojily s námi s úsilím pomoci dívkám po celém světě. Tato kolekce je elegantní a silná - představuje ženský styl, který je radost nosit. Těšíme se na veškerou kreativní energii, kterou tato spolupráce vyvolá! 

- Noëlla Coursaris Musunka, zakladatelka organizace Malaika

Ynap.com, TheOutnet.com

ROKSANDA DÁMSKÁ KOLEKCE CHARITATIVNÍ PROJEKT 2019

Související články

Procházka v oblacích na přehlídce JW Anderson

Představivost a fantazie návrháři JW Andersonovi nechybí. Jeho modelky měly vypadat jako by chodily v oblacích.

Celý článek

V nové kolekci značky Alexa Chung hrála hlavní roli ženskost

Anglická modelka, novinářka a návrhářka vlastnící stejnojmennou módní značku Alexa Chung chtěla novou sbírkou oslavit ženskost v celé své kráse. Výsledek nadchne svou všestranností a individualitou.

Celý článek

Intimní zpověď v kolekci Simone Rocha

Dvojsmyslný dialog oděvů ve velmi ženské kolekci, kde sexualita a erotika bojují o svou pozornost v té nejelegantnější formě, je fenomenální kolekcí.

Celý článek

Rozkvetlé vinice a lesy na šatech Marchesa jsou fantastickým snem

Známá značka večerních šatů z New Yorku nezklamala. Kolekce se dá popsat jako nádherný výlet do říše fantazie italských zahrad, vinic a lesů. 

Celý článek

Ženský půvab v objemných kreacích od Marca Jacobse

Extrémní objem byl k vidění na ženských šatech a kabátech z rukou Marca Jacobse. Milovník alternativních ženských siluet úspěšně představil novodobou krásu.

Celý článek

Dokonalá krejčovská práce od značky Helmut Lang po více než roční pauze má šmrnc

Bezchybné elegantní oděvy s lehkou dávkou fetišismu představil pro roce a půl přestávky luxusní dům Helmut Lang.

Celý článek

Prabal Gurung vzal diváky v nové kolekci na spirituální dobrodružství

V nové podzimní kolekci s názvem 'Hippie Trail' singapurského návrháře Prabala Gurunga se snoubila kultura s módou. A jelikož designér během let hojně cestoval, sbírka byla rozmanitá a pánským i dámským zákazníkům má co nabídnout.

Celý článek

Červený koberec cen Grammy ovládla extravagance

LA bylo po roce opět svědkem přehlídky neskutečně exkluzivních šatů při předávání cen Grammy. Celebrity se tentokrát odvázaly a každý chtěl být za hvězdu.

Celý článek