dnes je 30.05.2020 a svátek má Ferdinand

Rozhovor s Lukášem Macháčkem - porotcem soutěže Kadeřník roku 2016

Přidat na Seznam.cz
Na otázky Móda.cz odpovídal jeden z odborných porotců soutěže Kadeřník roku český stylista a módní návrhář Lukáš Macháček. 

Máte v přihlášených vlasových kolekcích nějakého favorita?

Našel jsem favorita v pánském komerčním účesu. Pečlivě jsem si prošel všechny fotografie a překvapilo mne, jak jsou letošní kolekce silné v pánské kategorii. Oslovil mne jeden účes, který mi přišel silný i z hlediska stylingu a celkového působení fotografie. Pánské komerční účesy se mi líbily překvapivě více než dámské.

Jak je pro Vás účes důležitý z pozice stylisty a módního návrháře?  

Je to hodně důležitá složka mé tvorby. Je to samozřejmě část style looku, která musí korespondovat s oblečením a líčením. Nemělo by se to opomíjet, ale zase si nemyslím, že by měl být účes hlavním prvkem a dojmem při pohledu na celek.

Přidat na Seznam.cz
KRÁSA VLASY A ÚČESY LUKÁŠ MACHÁČEK KADEŘNÍK ROKU 2016

Související články

Jak nejlépe vytvořit vlny pomocí žehličky

Obvyklá situace, kterou řeší snad každá žena. Kdo má rovné vlasy, chce kudrnaté a naopak. Dnes už žádná varianta není nemožná a lze si téměř k jakémukoli účesu lehce a snadno dopomoci. My jsme vám dnes sepsali podrobný, ale jednoduchý návod, jak si vytvořit přirozené vlny pomocí žehličky.

Celý článek

Profesionální péči o vlasy z pohodlí domova zvládnete sama

O vlasech se říká, že jsou korunou krásy a je to rozhodně pravda. Proto byste měla i do jejich úpravy investovat svůj čas a vhodný výběr vlasových pomocníků. Představíme vám tři, se kterými si vlasy vyžehlíte, natočíte i vysušíte jako profesionální kadeřník!

Celý článek

Nejhezčí kosmetické produkty pro váš toaletní stolek

Pokud trávíme, podobně jako v těchto chvílích, více času doma, je přirozené, že chceme do domu vnést více radosti. A tak jistě spousta z nás začala s novou malbou, přestavěním nábytku, přesazením květin a vůbec s větší péčí o naše domovy. Jak ještě více zútulnit váš domov?

Celý článek

Jak nejlépe zamaskovat odrosty

Jak co nejlépe a nejrychleji zamaskovat odrosty bez velkých zásahů? A bohužel stále bez návštěvy vašeho kadeřníka? Máme pro vás několik jednoduchých tipů na účesy, které vám pomohou skrýt nežádoucí odrosty.

Celý článek

Jak na domácí pedikúru

Se stále zavřenými salóny jsme museli spoustu péče o své tělo vzít do vlastních rukou, a to doslova. Jednou z těchto činností je i pedikúra. Máme pro vás několik tipů, jak rychle docílit krásných chodidel i z pohodlí domova.

Celý článek

Tipy na rychlé líčení i v domácí karanténě

Lehký, rychlý a přesto efektní make-up dokáže divy, a proto pro vás máme několik tipů, jak hravě a během několika málo minut vykouzlit jednoduché líčení, které pozvedne vaše sebevědomí. 

Celý článek
Péče o ruce

3 kroky ke zdraví a kráse vašich rukou

Ruce jsou bezpochyby naší vizitkou a vypovídají o nás mnohé. Na popraskanou a scvrklou pokožku není zrovna reprezentativní pohled. Nejedná se však pouze o kosmetickou vadu, nýbrž zdravotní. Jak těmto problémům předejít?

Celý článek

Jak si snadno udělat gelové nehty sama doma

Nehty jsou vizitkou každé ženy a kvůli nynější situaci není zatím možné docházet do salonů. Jak to vyřešit? Prostě si udělejte gelové nehty doma! Chce to trochu praxe, ale hlavní výhodou je především cena.

Celý článek