dnes je 17.05.2021 a svátek má Aneta

Rozhovor s Lukášem Macháčkem - porotcem soutěže Kadeřník roku 2016

Přidat na Seznam.cz
Na otázky Móda.cz odpovídal jeden z odborných porotců soutěže Kadeřník roku český stylista a módní návrhář Lukáš Macháček. 

Máte v přihlášených vlasových kolekcích nějakého favorita?

Našel jsem favorita v pánském komerčním účesu. Pečlivě jsem si prošel všechny fotografie a překvapilo mne, jak jsou letošní kolekce silné v pánské kategorii. Oslovil mne jeden účes, který mi přišel silný i z hlediska stylingu a celkového působení fotografie. Pánské komerční účesy se mi líbily překvapivě více než dámské.

Jak je pro Vás účes důležitý z pozice stylisty a módního návrháře?  

Je to hodně důležitá složka mé tvorby. Je to samozřejmě část style looku, která musí korespondovat s oblečením a líčením. Nemělo by se to opomíjet, ale zase si nemyslím, že by měl být účes hlavním prvkem a dojmem při pohledu na celek.

Přidat na Seznam.cz
KRÁSA VLASY A ÚČESY LUKÁŠ MACHÁČEK KADEŘNÍK ROKU 2016

Související články

MINISERIÁL OBLIČEJOVÉ JÓGY: Jak na ni a kde začít?

Obličejová jóga je v posledních letech velkým trendem. V historii lidstva má však své místo již tisíce let. Připravili jsme pro vás třídílný miniseriál, ve kterém se od dvou profesionálních lektorek dozvíte, co a jak.

Celý článek

Zara spouští svou první beauty kampaň

Na oslavu milníku první kolekce krásy, která je datovaná na 12. května 2021, oslovila značka ZARA hned několik zajímavých osobností ke spolupráci, mezi nimi mimo jiné deset různých fotografů.

Celý článek

Jaké úpravy obočí existují a co je dobré vědět?

Většina žen touží po souměrném a hustém obočí. V posledních letech se ukázalo pár nejnovějších trendů, díky kterým můžete krásného obočí dosáhnout. Existuje několik možností, jak si obočí upravit. Tak se na to pojďme společně podívat.

Celý článek

MICHAL ZAPOMĚL: Styl je odvaha být sám sebou

Pokud si myslíte, že když jdete dělat rozhovor s jedním z nejlepších kadeřníků této země, bude řeč hlavně o barvách a trendech, jste na omylu. Postupem času totiž zjistíte, že Michal Zapoměl je jiný. Jeho čistota a inspirativnost vás vtáhne a vy máte pocit, že každou jeho větu si musíte zapamatovat. 

Celý článek

Milujete vanu plnou pěny? Tyhle 100% přírodní šumivé bomby vám dopřejí maximální relax

Přírodní kosmetika Bloobmee pochází od našich sousedů ze Slovenska. Můžete si tak vychutnat přírodní a v podstatě lokální kosmetiku.

Celý článek

Trendy krátké sestřihy na rok 2021 inspirované vaší oblíbenou celebritou

Taky se už těšíte na návštěvu svého kadeřníka? Abychom vám to nekonečné čekání zkrátili, připravili jsme tipy na trendy krátké sestřihy na jaro 2021. A inspiraci bereme od těch nejpovolanějších - celebrit.

Celý článek

Orámujte svoji krásu ofinou, je pořád v kurzu!

Ano, je to tu zase! Ofina je opět v kurzu. Ženy ofinu buď milují nebo nesnáší. Je pravdou, že ofina dokáže pěkně potrápit, ale může každé ženě vytvořit krásný vzhled. I když jsou kadeřnictví teď zavřená, tak to zvládnete i vy doma.

Celý článek

Zavřená kadeřnictví aneb první pomoc pro vaše vlasy

Zavřená kadeřnictví většinu žen trápí už několik měsíců. Máte nehezké odrosty, roztřepené konečky nebo zplihlé vlasy? Víme, jak tento problém vyřešit nebo alespoň částečně zamaskovat. Vše se dozvíte v dnešním článku.

Celý článek