dnes je 20.10.2020 a svátek má Vendelín

Saint Laurent v Hollywood Palladium

Přidat na Seznam.cz
Saint Laurent šokuje! Své kolekce, které ovlivní podzimní trendy, světu představí ještě před začátkem New York Fashion Week. 

Po nedávných spekulacích o údajném odchodu z postu kreativního ředitele Saint Laurent, které Hedi Slimane vzápětí zboural napadrť, ikona francouzského módního domu opět plní stránky světových médií.

Ani jsme si nestačili samou úlevou odfrknout a ze dvora módního impéria, které Yves Saint-Laurent dlouhé roky budoval, přichází další velké překvapení, které jistě nikdo nečekal a dost možná se stane vrcholem sezóny.

Francouzský módní dům se totiž rozhodl uspořádat velkolepou módní přehlídku. Na tom by asi nebylo nic až tak překvapivého s ohledem na blížící se Fashion Week’s, pokud by však vedení včele s Hedi Slimanem nezveřejnilo informaci, že Saint Laurent předvede svou nejnovější tvorbu, ještě před zahájením New York Fashion Week.

10. února a tedy pouhý jeden den před začátkem newyorského týdne módy, Saint Laurent ve své předpremiéře představí pánskou podzimní kolekci a polovinu dámské kolekce, jejíž druhou část legendární značka uvede až při následujícím Paris Fashion Week, který startuje 7. března 2016.

Vše se přitom odehraje v prostorách divadla Hollywood Palladium v Los Angeles na známé adrese Sunset Boulevard.

 

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI YVES SAINT LAURENT HEDI SLIMANE SAINT LAURENT PODZIMNÍ TRENDY PÁNSKÉ OBLEČENÍ DÁMSKÉ OBLEČENÍ

Související články

Hana Frisonsova: Nemám jasnou cílovku, spíše řeším, aby střihy slušely různým postavám a byly variabilní

HANA FRISONSOVA se vyznačuje nositelným oděvem, v nové kolekci pracuje s celoplošným potiskem a inspiruje se organickými tvary mimozemské krajiny. Na koho se soustředí a jaké má plány do budoucna, nám prozradila v dnešním rozhovoru.

Celý článek

Česká návrhářka Gábina Páralová poprvé vyměnila společenské oděvy za sportovnější styl a sklízí úspěch

Nová módní kolekce s názvem KEEP DRY české módní návrhářky Gábiny Páralové úplně poprvé zahrnuje volnočasový oděv, který je určitou odpovědí na dobu strávenou v „domácí izolaci“ během jarní koronavirové krize. Oceňované společenské modely, které na míru šije například Táně Dykové, nyní návrhářka vyměnila za pohodlnější verzi.

Celý článek

Líčení v podzimních tónech

Létu vládly pastelové barvy, a to jak v podobě stínů, minimalistických linek nebo manikúry. Nyní je čas na malou změnu. Jak přivítat chladná rána podzimu stylově?

Celý článek

Balenciaga na pařížském týdnu módy: Pařba v Paříži v jarní kolekci 2021

Pařba v Paříži, i tak by se dala nazvat nová letní a jarní kolekce 2021 značky Balenciaga. Tu představil módní návrhář Demna Gvasalia pomocí unikátního filmu, který se opravdu odehrává v noční Paříži. Sluneční brýle a ďábelský podtext jsou už pouhou třešňičkou na francouzském dortu.

Celý článek

Giorgio Armani nechal přehlídku své nové kolekce vysílat v italské národní televizi v hlavním vysílacím čase

V časech pandemie to nemá módní průmysl lehké. Z milánského Fashion Weeku se odhlásila většina učinkujících, a i sami organizátoři se velmi obávali toho, jak to v Miláně bude nebo nebude probíhat. Giorgio Armani, italský národní poklad, se ale rozhodl přiblížit svým lidem.

Celý článek

Nejnovější kolekce značky Dior odráží nový životní styl nakupujících

Maria Grazia Chiuri předvedla v rámci pařížského týdne módy kolekci domu Dior, která byla zaměřena na komfort a intimitu. Chiuri sbírkou zároveň oslavila kvalitní řemeslné zpracování.

Celý článek

Versace se v nostalgické kolekci ubírá pod hladinu moře

Objevte podmořský svět s názvem Versacepolis. Touto větou lákala kreativní ředitelka Donatella Versace diváky, aby zhlédli její nejnovější jarní a letní kolekci 2021 prezentovanou online z Milána. 

Celý článek

Monochromatická kolekce značky Fendi vycházela z myšlenek na rodinu a tradice

Silvia Venturini Fendi se důstojně rozloučila poslední kolekcí, kterou coby kreativní ředitelka dámské divize značky Fendi navrhovala. Její sbírka vycházela z myšlenek na rodinu a tradice a jednalo se o nejkomplexnější kolekci, jakou kdy vytvořila. 

Celý článek