dnes je 28.07.2021 a svátek má Viktor

Saint Laurent v Hollywood Palladium

Přidat na Seznam.cz
Saint Laurent šokuje! Své kolekce, které ovlivní podzimní trendy, světu představí ještě před začátkem New York Fashion Week. 

Po nedávných spekulacích o údajném odchodu z postu kreativního ředitele Saint Laurent, které Hedi Slimane vzápětí zboural napadrť, ikona francouzského módního domu opět plní stránky světových médií.

Ani jsme si nestačili samou úlevou odfrknout a ze dvora módního impéria, které Yves Saint-Laurent dlouhé roky budoval, přichází další velké překvapení, které jistě nikdo nečekal a dost možná se stane vrcholem sezóny.

Francouzský módní dům se totiž rozhodl uspořádat velkolepou módní přehlídku. Na tom by asi nebylo nic až tak překvapivého s ohledem na blížící se Fashion Week’s, pokud by však vedení včele s Hedi Slimanem nezveřejnilo informaci, že Saint Laurent předvede svou nejnovější tvorbu, ještě před zahájením New York Fashion Week.

10. února a tedy pouhý jeden den před začátkem newyorského týdne módy, Saint Laurent ve své předpremiéře představí pánskou podzimní kolekci a polovinu dámské kolekce, jejíž druhou část legendární značka uvede až při následujícím Paris Fashion Week, který startuje 7. března 2016.

Vše se přitom odehraje v prostorách divadla Hollywood Palladium v Los Angeles na známé adrese Sunset Boulevard.

 

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI YVES SAINT LAURENT HEDI SLIMANE SAINT LAURENT PODZIMNÍ TRENDY PÁNSKÉ OBLEČENÍ DÁMSKÉ OBLEČENÍ

Související články

Valentino ve své haute couture kolekci vyjádřil lásku

I když bude ještě chvíli trvat, než se vydáme vstříc módním přehlídkám osobně, i online zážitek může být velkým požitkem. Což rozhodně platí o podzimní kolekci značky Valentino.

Celý článek

Návrhář Demna Gvasalia v nové kolekci Balenciaga předvedl provokativní módní show

Hackingový projekt značek Gucci a Balenciaga pokračuje i v aktuální kolekci. Jarní hra plná provokace a zamyšlení, co je skutečné a co ne, vám zamotá hlavu.

Celý článek

TALABAYA: Čisté linie a elegance pod silným vlivem Orientu představuje návrhářka Mirka Talavašková ve svém novém ateliéru

Česká návrhářka Mirka Talavašková si dává záležet na tom, aby každý model vystihl přednosti své majitelky. V jejím novém ateliéru TABALAYA vynikají zejména osobní přístup, precizní práce i silný vliv jiných kultur.

Celý článek

MBPFW: Metaforická proměna Jakuba Polanky i dobrodružství LAFORMELA sklízí úspěch. Velký potlesk si získal i mladý návrhář Lukáš Krnáč

Mercedes-Benz Prague Fashion week ve své nové digitální podobě proběhl v aktuálních dnech. Podívejme se společně na krátký sestřih těch nejlepších přehlídek.

Celý článek

To nejlepší z newyorského týdne módy: minimalismus i extravagance v podání světových značek

Newyorský týden módy je sice nějakou dobu za námi, ale i přesto není nikdy pozdě na to, ohlédnout se za těmi nejlepšími přehlídkami. Zaujal vás éterický Zimmermann nebo spíše minimalistický Jonathan Simkhai?

Celý článek

Denisa Nová: Má nová kolekce je elegantní, vyrovnaná a klidná

Hledání vnitřního klidu, zejména v této době, našla česká návrhářka Denisa Nová ve své aktuální kolekci. S klidem asijského bojovníka se v chaosu pohybuje elegantně a s jistotou.

Celý článek

Připravuji rozličné projekty s lokálním, historickým, etickým i ekologickým přesahem, říká majitelka české značky LAHO

Česká oděvní značka LAHO nyní připravuje  snímky sametových modelů, které jsou nafoceny na známých českých ženách Natalii Debnárové, Karolíně Kopíncové a Lucii Van Koten.

Celý článek

Mystická Dior haute couture kolekce byla inspirovaná tarotovými kartami

Maria Grazia Chiuri se při vytváření nové kolekce inspirovala tarotovými kartami. Výsledkem je tajemná kolekce plná historických odkazů módního domu Dior.

Celý článek