dnes je 27.10.2020 a svátek má Šarlota/Zoe

Serena Williams vůči módnímu zákazu na French Open nezůstává skeptická

Přidat na Seznam.cz
Rok poté co bylo tenistce Sereně Williams zakázáno nosit její tenisový úbor, se na dalším Fench Open objevila ve sportovním kompletu od amerického návrháře Virgila Abloh.

Vítězka Grand Slam na French Open v roce 2018 dostala po zápase zákaz nošení elegantního sportovního overalu, kterým chránila své tělo před případným vznikem krevních sraženin, jelikož nebyla dlouho po porodu své dcery Olympie. Francouzská tenisová federace s tímto outfitem měla značný problém a vydala k němu negativní módní prohlášení, zakazující ho nosit tenistce na jakékoliv zápasy.  

Williams, která má vlastní módní značku, se nenechala odradit a v pondělí se vrátila na další ročník French Open v kompletu od značky Nike amerického návrháře Virgila Abloh s bundou zdobenou slovy „šampion“, „královna“ a „bohyně“. Mnozí tak vnímají malý protest proti zákazu, který dostala.

Williams však na francouzskou tenisovou federaci nezanevřela. Nechala se slyšet, že pokud jde o zdravotní důvody, měly by se důvody pro nošení konkrétního oblečení zvážit jiným způsobem. „Prezident Francouzské federace byl opravdu úžasný. Mluvit s ním bylo tak snadné. Můj celý tým je v podstatě francouzský, takže ano, máme úžasný vztah,“ řekla světová tenisová hvězda vlastnící 23 titulů Grand Slam.

Není to poprvé, kdy se Williams nechala na tenisový kurt obléknout od návrháře Abloha. Navrhl ji také asymetrický rukávový trikot, který oblékla na US Open v září 2018.

facebook.com, pinterest.com

 

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI SERENA WILLIAMS FRENCH OPEN TENIS VIRGIL ABLOH NIKE

Související články

Lucie Vondráčková nafotila kalendář s vlky

Pes křížený s vlkem po boku dvanácti českých a slovenských osobností je hlavním tématem dobročinného kalendáře. Letos se do něj zapojili například Vladimír Polívka, Petra Hřebíčková, Bára Mottlová, Milan Peroutka, Monika Absolonová, Pepa Kůrka nebo také herci Jiří Dvořák a Igor Orozovič.

Celý článek

Plus size modelové jako hvězdy módních kampaní

Trend vyhublých modelek pomalu ale jistě ustupuje. Nahrazují je lidé s realistickými proporcemi, kteří mají blíž k běžnému zákazníkovi. Sami modelové se teprve probírají z šoku, že i oni, kteří nikdy nevěřili, že by se ve světě modelingu mohli prosadit, jsou nyní hvězdami. 

Celý článek

Outfity na pracovní pohovor: první dojem je nejdůležitější

První dojem je bezesporu velmi důležitý. Zvláště pak pokud se jedná o potenciální budoucí práci. Poradíme, jak zaujmout svým outfitem na pracovním pohovoru. Na módních trendech může záviset i váš dojem!

Celý článek

Vnučka Lamborghiniho se vdala

Potomek slavného výrobce aut Elettra Lamborghini se vdala. Vnučka zakladatele slavné automobilky Ferruccia Lamborghiniho se provdala za holandského producenta Nicka van de Walla. Svatba plná luxusu se konala v Itálii.

Celý článek

Pavel Berky spojil své vášně a vytvořil kolekci kuchyňských zástěr, utěrek a kvalitních prkének

Móda a vaření jsou paralelně velkými koníčky návrháře Pavla Berky, o čemž nás přesvědčuje nejenom povedenými kolekcemi s nadčasovou módou, ale také svou účastí v MasterChef, kde si vaření naprosto užívá. Nyní si pro své fanoušky připravil kolekci kuchyňských doplňků.

Celý článek

Čeští i slovenští designéři znovu šijí šaty na malé panenky v rámci charitativního projektu Helping Dolls

Charitativní projekt Pink Carpet: Helping Dolls přichází s pátým ročníkem. Na podzim se tak můžeme těšit na šaty českých i zahraničních návrhářů vyrobených na malé panenky.

Celý článek

Cardi B je tváří zimní kampaně Balenciaga

Minulý týden otřásla Twitterem úžasná novinka, kterou na svém účtu zveřejnila známá raperka Cardi B. Bude spolupracovat se značkou Balenciaga. A první grafické vlaštovky upozorňují, že se máme na co těšit.

Celý článek

Tour de France: Legenda o žlutém trikotu

I letošní ročník slavného cyklistického závodu Tour de France se pomalu chýlí ke konečné etapě, kdy závodníci projedou hlavním městem Francie - Paříží. Francouzské cyklistické žně nejsou pouze o sportu, ale také překvapivě o módě. Podívali jsme se proto na historii legendárních trikotů.

Celý článek