dnes je 18.11.2019 a svátek má Romana

Serena Williams vůči módnímu zákazu na French Open nezůstává skeptická

Přidat na Seznam.cz
Rok poté co bylo tenistce Sereně Williams zakázáno nosit její tenisový úbor, se na dalším Fench Open objevila ve sportovním kompletu od amerického návrháře Virgila Abloh.

Vítězka Grand Slam na French Open v roce 2018 dostala po zápase zákaz nošení elegantního sportovního overalu, kterým chránila své tělo před případným vznikem krevních sraženin, jelikož nebyla dlouho po porodu své dcery Olympie. Francouzská tenisová federace s tímto outfitem měla značný problém a vydala k němu negativní módní prohlášení, zakazující ho nosit tenistce na jakékoliv zápasy.  

Williams, která má vlastní módní značku, se nenechala odradit a v pondělí se vrátila na další ročník French Open v kompletu od značky Nike amerického návrháře Virgila Abloh s bundou zdobenou slovy „šampion“, „královna“ a „bohyně“. Mnozí tak vnímají malý protest proti zákazu, který dostala.

Williams však na francouzskou tenisovou federaci nezanevřela. Nechala se slyšet, že pokud jde o zdravotní důvody, měly by se důvody pro nošení konkrétního oblečení zvážit jiným způsobem. „Prezident Francouzské federace byl opravdu úžasný. Mluvit s ním bylo tak snadné. Můj celý tým je v podstatě francouzský, takže ano, máme úžasný vztah,“ řekla světová tenisová hvězda vlastnící 23 titulů Grand Slam.

Není to poprvé, kdy se Williams nechala na tenisový kurt obléknout od návrháře Abloha. Navrhl ji také asymetrický rukávový trikot, který oblékla na US Open v září 2018.

facebook.com, pinterest.com

 

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI SERENA WILLIAMS FRENCH OPEN TENIS VIRGIL ABLOH NIKE

Související články

Mariana Prachařová se zasnila, co by bylo, kdyby nebyla revoluce

I když dobu před revolucí nezažila, uvědomuje si Mariana Prachařová, jak důležité pro nás toto období bylo, je a stále bude. A proto se společně s make-up artistkou a fotografkou Kateřinou Koki Mlejnkovou zamyslela nad tím, jaké by to bylo, kdyby revoluce neproběhla…

Celý článek

Herec Pavel Liška se stal tváří Jedinečného kalendáře. Kdo z dalších celebrit je jeho součástí?

V příštím životě by chtěl být Pavel Liška, jak jinak než liškou. Jeho herecký kolega Vašek Neužil by zvolil život orangutana, zatímco Erika Stárková by chtěla být ptákem nebo mořskou pannou.

Celý článek

Simona Krainová a Karolína Kurková se potkaly v supermarketu v Miami

Jak se říká, svět je malý. To si potvrdily i dvě TOP modelky Simona Krainová a Karolína Kurková, když se potkaly při nákupu pečiva na dovolené v Miami. Jsou to dva dny, kdy se vrátily, ale zážitky si ponesou celý život.

Celý článek

Britská královna Alžběta II. bojuje za módu bez zvířecí kožešiny

Téma udržitelné módy dorazilo i do Buckinghamského paláce. Královna Alžběta II. se rozhodla zasadit o udržitelnou módu, konkrétně bojuje za konec zvířecím kožešinám. 

Celý článek

Při otevření nového showroomu Zalando nechyběly známé tváře

Aňa Geislerová se sestrou Ester, Taťána Gregor Brzobohatá, Nikol Moravcová, Michaela Štoudková a mnoho dalších tváří českého showbyznysu si nenechaly ujít jedinečnou příležitost slavnostního otevření pražského showroomu Zalando.

Celý článek

Obchodní válka mezi Čínou a USA nutí módní společnosti přesouvat výrobu

Obchodní válka mezi Čínou a USA eskaluje a ačkoli se rétorika ze strany amerického prezidenta Donalda Trumpa mění, panika na trhu zůstává. Některé společnosti přesouvají svou výrobu a nejistota v dalším průběhu stoupá.

Celý článek

Značka Marks&Spencer se ve finančních potížích obává nejhoršího

M&S je jedním z nejznámějších retailerů ve Velké Británii. Své pobočky má po celé Evropě. V druhé polovině letošního roku však společnost zažívá nečekaný propad, její akcie klesly o 36 % a nedaří se ani tržbám, zisk totiž klesl až o 17 %. Blíží se konec M&S?

Celý článek

Kate Middleton pravděpodobně chystá spolupráci na vlastním TV pořadu

Tento týden se Kate Middleton setkala s generálním ředitelem BBC, Tonym Hallem, v Londýně. Obě strany však důvod setkání v tuto chvíli tají.

Celý článek