dnes je 22.07.2019 a svátek má Magdaléna

Serena Williams vůči módnímu zákazu na French Open nezůstává skeptická

Přidat na Seznam.cz
Rok poté co bylo tenistce Sereně Williams zakázáno nosit její tenisový úbor, se na dalším Fench Open objevila ve sportovním kompletu od amerického návrháře Virgila Abloh.

Vítězka Grand Slam na French Open v roce 2018 dostala po zápase zákaz nošení elegantního sportovního overalu, kterým chránila své tělo před případným vznikem krevních sraženin, jelikož nebyla dlouho po porodu své dcery Olympie. Francouzská tenisová federace s tímto outfitem měla značný problém a vydala k němu negativní módní prohlášení, zakazující ho nosit tenistce na jakékoliv zápasy.  

Williams, která má vlastní módní značku, se nenechala odradit a v pondělí se vrátila na další ročník French Open v kompletu od značky Nike amerického návrháře Virgila Abloh s bundou zdobenou slovy „šampion“, „královna“ a „bohyně“. Mnozí tak vnímají malý protest proti zákazu, který dostala.

Williams však na francouzskou tenisovou federaci nezanevřela. Nechala se slyšet, že pokud jde o zdravotní důvody, měly by se důvody pro nošení konkrétního oblečení zvážit jiným způsobem. „Prezident Francouzské federace byl opravdu úžasný. Mluvit s ním bylo tak snadné. Můj celý tým je v podstatě francouzský, takže ano, máme úžasný vztah,“ řekla světová tenisová hvězda vlastnící 23 titulů Grand Slam.

Není to poprvé, kdy se Williams nechala na tenisový kurt obléknout od návrháře Abloha. Navrhl ji také asymetrický rukávový trikot, který oblékla na US Open v září 2018.

facebook.com, pinterest.com

 

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI SERENA WILLIAMS FRENCH OPEN TENIS VIRGIL ABLOH NIKE

Související články

Seriál Gossip girl (Super drbna) se vrací zpět!

Pro všechny milovnice módních seriálů, a především pro sledovatelky Super drbny, Gossip girl hlásí comeback! XOXO

Celý článek

Polský časopis Fashion Magazine připravil stylový přírodní editorial

Modelka Karina Kurzacz zahalená do klasických krajkových šatů se staženými vlasy působí, jako by vypadla z retro filmu. A přesto vás tento editorial zaujme.

Celý článek

Elsa Hosk vytvořila ve spolupráci s J. Brand udržitelnou capsule kolekci

Švédská modelka a Victoria's Secret andílek Elsa Hosk se spojila se značkou J. Brands a společně vytvořili denimovou kolekci s použitím udržitelných zdrojů. A určitě vás nadchne tak, jako nás.

Celý článek

Kolik vydělávají členky známého klanu Kardashian-Jenner?

Není žádným tajemstvím, že si rodina Kardashian - Jenner vydělává veliké sumy peněz. Kromě účinkování v reality show Keeping Up With The Kardashians má každý i svůj vlastní byznys. Jaké částky vydělávají členky tohoto klanu? 

Celý článek

Herečka Margot Robbie vyměnila na filmové focení Chanel za amerického návrháře

Margot Robie je od května ambasadorkou značky Chanel. Na focení svého nového filmu si sjednala amerického návrháře. Focení však bylo přerušeno díky jiné hollywoodské hvězdě - Bradu Pittovi.

Celý článek

Michelle Obama zářila na festivalu Essence v disco kostýmku

Hudební festival Essence, který se každoročně koná v New Orleans, hostil letos výjimečného speakera. Michelle Obama zářila nejen outfitem, ale především svým plamenným projevem věnovaným ženám.

Celý článek

Topmodelka Heidi Klum se tajně vdala

Topmodelka Heidi Klum se vdala. Nejvíce utajovaný obřad všech dob se konal již před 4 měsíci. Modelka si vzala člena skupiny Tokio Hotel Toma Kaulitze.

Celý článek

Nike spustil další kampaň Pro Hijab a cudnější módu

Je to měsíc, co značka Nike spustila další unikátní kampaň Pro Hijab. Navazuje tak na to, co začala již v roce 2017. Značka věří, že poptávka po cudnější módě se bude v budoucnu zvyšovat.

Celý článek