dnes je 07.03.2021 a svátek má Tomáš

Soustředění MISS Prima křivky v plném proudu a Móda.cz u něj nechybí

Přidat na Seznam.cz
Redakce magazínu Móda je právě na soustředění soutěže MISS Prima křivky, odkud vám přinášíme zákulisní snímky a také informace o tom, jak vše probíhá. 

V pátek 15.7. 2016 podstupují finalistky soutěže již druhé soustředění. Jak zmínila pořadatelka soutěže Markéta Zámyslická, vůbec to pro ně není jednoduché: "Čeká je tvrdá dřina na choreografii, chůze, zkouška oděvů a špendlení s módní návrhářkou Jiřinou Tauchmanovou, zkouška spodního prádla Caresse s majitelkou společnosti Klárou Doubkovou a následné focení v prádle u luxusního Maserati od Dream Cars!" Ze zmiňovaného zkoušení spodního prádla i focení už pro vás máme exkluzivní backstage fotky. 

Soustředění se zatím ubírá správným směrem. Panuje pohodová nálada a finalistky si den užívají. Prezentují se příjemným a milým chováním, pomáhají si s líčením i účesy a zdá se, jako by mezi nimi nepanovala ani žádná rivalita. 

 

Finalistky prošly mimo jiné i zkouškou šatů na galavečer od návrhářky Jiřiny Tauchmanové, která svojí tvorbou podporuje přirozené ženské křivky. V módním průmyslu se pohybuje už dvacet let a soustředí se na vytváření kvalitních a užitečných kousků, které příliš rychle nevychází z módy a člověk je nemusí hned ze svého šatníku vyřadit a nahradit jiným trendem.    
Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI SOUTĚŽ MISS PRIMA KŘIVKY 2016 SOUSTŘEDĚNÍ MISS PRIMA KŘIVKY LEONA ŠENKOVÁ

Související články

Úspěch je mix dřiny, štěstí a poučení se z předchozích chyb, říká průkopnice české kosmetiky Eva Štěpánková

Eva Štěpánková si ve svém životě zažila mnohé. I přes všechny překážky však dokázala od základů vybudovat úspěšnou firmu Ryor, která by mohla v odvětví přírodní kosmetiky konkurovat i zahraničí.

Celý článek

10 nejdražších kostýmů v historii filmů a seriálů

Kostýmy jsou esenciální součástí každého filmu, seriálů i dalších uměleckých představení. Připravili jsme pro vás žebříček těch nejdražších filmových a seriálových šatníků v historii.

Celý článek

Šéfkuchař Ondra Slanina a komička Adéla Elbel vydávají společnou kuchařku

Novinkou na trhu je unikátní kuchařka pro celou rodinu s výmluvným názvem Adéla ještě nevečeřela. Byla vytvořena pro inspiraci pokročilým kuchařům i na pomoc začátečníkům.

Celý článek

Jana Zielinski: Každá doba má svou výzvu, když budeme otevření a inovativní, tak to zvládneme

Jméno Jany Zielinski je spojené se světovým designem. I díky ní mohou Češi rok co rok zhlédnout ikony světového i tuzemského designu na festivalu Designblok s mezinárodním renomé.

Celý článek

České osobnosti pod ledem! Otužování hýbe Českou republikou. Které známé tváře praktikují ledovou koupel?

Otužování v posledních týdnech skloňujeme ve všech možných pádech, alespoň tak vypadá čas trávený v zimních měsících v Česku. A je jedno, jestli máte za domem rybník, na zahradě barel s vodou nebo se vyběhnete vyválet ve sněhu. Podívejte se, jak na to jdou známé osobnosti.

Celý článek

Nordický vzor: počátky módní senzace a drahého luxusu

Nordické svetry jsou populární, ale drahou záležitostí letošní zimy. Skandinávský design je unikátní nejen svým vzhledem, ale také historií. Pojďte se s námi vydat na cestu po skandinávských zemích po stopách nordického designu.

Celý článek

Billie Eilish natočila dokument o svém životě

Mladá umělkyně dala nedávno vědět o svém prvním traileru jejího dokumentu. Snímek Billie Eilish pod názvem The World’s A Little Blurry brzy spatříte na svých obrazovkách. Těšíte se na něj?

Celý článek

Inaugurace prezidenta Bidena byla přehlídkou radosti a dokonalých outfitů

Po volbách ve Spojených státech a hlavně dramatických událostech, které je následovaly, se Washington dne 20. 1. 2021 znova nadechl a slavnostní inaugurace přinesla naděj na radostnější zítřky. Nově zvolený prezident Joe Biden byl doprovázen nejen svou krásnou ženou Jill, ale hlavně Kamalou Harris, první ženou na postu viceprezidentky. 

Celý článek