dnes je 04.06.2020 a svátek má Dalibor

Svatý Valentýn podle Josefa Klíra

Přidat na Seznam.cz
"Josef Klír radí, co hezkého si na sv. Valentýna obléci a čím drobným a milým naši drahou polovičku obdarovat"

Každoročně se snaží jít s trendy a najít pro své zákazníky to, co by je oslovovalo. Za chvíli je tady svátek svatého Valentýna a tento rok připadá na neděli 14. února. Známý návrhář Josef Klír nám ke dni zamilovaných připravil pár drobných dárečků, kterými můžeme potěšit.

„Měli bychom dbát na to, abychom byli vždy CHIC a líbili jsme se okolí, protože vizuálno o nás hodně vypovídá,” říká návrhář. „Každý by si měl najít ten svůj osobitý styl nebo osobní originalitu, aby se náš oděv nestával pouze obětí diktátu nových trendů, nebo naopak obětí uniformního a unylého stylu, který nosí každý,” dodává.

Zajímalo mne, co hezkého by nám Josef Klír poradil, abychom si oblékly na oslavu svatého Valentýna s našimi milovanými protějšky, když už půjdeme na nějakou tu večeři či skleničku. Po rozhlédnutí se po butiku jsem nemusela otázku ani vznést. Převládá zde červená barva. Oblečte si cokoliv červeného, protože je to barva lásky a zaručeně váš protějšek upoutá.

 

Tady bychom vám rádi ukázali pár originálních kousků z jeho dílny

Každou ženu by jistě potěšilo, mít takovýto model ve svém šatníku.

Dostali jsme také radu, čím bychom drahou polovičku mohli obdarovat a potěšit. V návrhářově vzácné dílně vzniklo pár originálních drobností. Butik konkrétně naleznete na Vinohradech, kde si můžete tyto krásné kousky pořídit.

Nabízí se zde vše, co si můžete přát, od krásných a originálních rób na plesy šité na míru, až po konfekční oděvy, pánské i dámské. Navíc také drobné doplňky za cenu, kterou si může dovolit opravdu každý fanoušek Josefa Klíra. Návrhářův smysl pro humor se opravdu nezapře, protože tentokrát pro milovníky doplňků navrhnul i speciální valentinské ponožky. Jistě to může být milým a hřejivým dárečkem pro vašeho milého nebo milou. Jednoznačně s ním souhlasíme, že je právě in.

Přidat na Seznam.cz
VALENTÝN 2016 JOSEF KLÍR

Související články

Valentýnské dárky pro muže - drobnosti, které si oblíbí

Muž, se kterým budete letos slavit 14. únor, si jistě zaslouží alespoň malou pozornost za to vše, co pro vás dělá. A také za to, co pro vás znamená. Tipy na valentýnské dárky jsou tady!

Celý článek

Zoot Originál nezklamal - přišel s vtipnou zamilovanou kolekcí

14. únor je pro zamilované velmi důležitým svátkem. Zamilovaná kolekce od Zootu je vtipná a originální. Jako vždy. A potěší nejen ty páry, které se nachází ve fázi růžových brýlí... dostane vás všechny!

Celý článek

JKlett – spojení jedinečné vůně s designem Jitka Klett

Buďte hýčkány povznášející lehkostí. Provoňte své dny exkluzivní limitovanou edicí parfému Jitky Klett. Nejen svátek svatého Valentýna si o něj přímo říká!

Celý článek

Valentýnské dárky pro ženy - žhavé novinky, které potěší.

Je nejvyšší čas. Móda.cz přináší tipy z řad nejnovějších produktů, které lze na trhu sehnat. Valentýnské dárky tak totiž budou opravdovým překvapením. 

Celý článek

FENDI MILUJE SVATÉHO VALENTÝNA

FENDI oslavuje svátek svatého Valentýna hravou minikolekcí v červených a růžových odstínech, symbolicky zvolených pro svátek zamilovaných.

Celý článek

Chcete svou drahou polovičku na Valentýna potěšit, pak nepřehlédněte tuto nabídku

Dárkový poukaz na ušití šatů na míru, nebo na nákup oblečení?Je jen na Vás,co zvolíte

Celý článek

Otevření nového butiku Josefa Klíra.

V novém butiku Josefa Klíra si přijde na své opravdu každý

Celý článek

Rozhovor s Máriou Rehákovou

Bratislavské módní dny jsou největší akcí svého druhu na Slovensku 

Celý článek